تابستونای گرمخونه‌های خنکـــ

شروع کنید

لوله‌کشی با آچــاره

لوله کشی آب و فاضلاب، تخلیه چاه، نصب شیرآلات و سیفون و ...
شروع کنید

هر آنچه برای لوله‌کشی نیاز دارید

خدمات لوله کشی ساختمان یکی از نکات بسیار بسیار مهم در ساختمان هست که اگر به صورت کاملا اصولی و حرفه‌ای انجام نشه، ممکنه خسارات جبران‌ناپذیری رو برای ساختمون به‌بار بیاره. اگر خدایی‌نکرده در ساختمونی، لوله کشی به درستی انجام نشده باشه، می‌تونه منجر به یک فاجعه بشه؛ چرا که لوله کشی مجدد، از یک طرف آسایش و تمرکز ساکنین ساختمون رو از بین می‌بره و از طرف دیگه، لوله کشی برای بار دوم نیاز به عملیات تاسیساتی داره که قطعا با تخریب و از بین رفتن زیبایی معماری خونه همراه بوده و معمولا هم بار دوم، لوله‌ها باید به صورت روکار استفاده بشن و زیبایی ساختمون به کلی دچار نقص خواهد شد.

نکات لازم در لوله کشی اصولی

 • لوله کشی بر اساس قوانین درج شده در مقررات ملی ساختمان
 • لوله کشی با تکنیک‌های مجزا برای آب سرد و گرم
 • لوله کشی ساختمان با رعایت اصل افقی بودن لوله‌ها
 • رعایت موارد جلوگیری از بازگشت آب در لوله‌ها
 • رعایت نکات مربوط به انقباض و انبساط لوله‌ها
 • رعایت موارد حفاظت‌کننده از ترک خوردن سرامیک توسط موج گرمایی درون لوله‌ها
 • رعایت اصل حفظ زیبایی معماری ساختمان در انجام لوله کشی

لوله کشی و ایمنی ساختمان

هر لوله کش باتجربه‌ای بر این نکته تاکید داره که لوله کشی ارتباط تنگاتنگی با ایمنی ساختمان داره. متاسفانه علت بسیاری از ریزش‌ها در ساختمان‌‌‌های قدیمی و فرسوده‌‌‌، نم دادن تدریجی لوله‌هاست که ناشی از لوله کشی غیر اصولی ساختمان بوده. امروزه استاندارد‌‌‌های زیادی برای لوله کشی در نظر گرفته شده که البته هر کدوم از اون‌ها‌‌‌، معیارهای خاصی‌ رو برای لوله کشی در نظر می‌گیره. با این حال‌‌‌، این استاندارد‌ها با هم تفاوت دارند‌‌‌. مثلا هر کشور بسته به سرعت مجازی که برای آب در لوله در نظر می‌گیره‌‌‌، یک سری اعداد و استانداردهای خاصی‌ رو برای لوله کشی معرفی‌ می‌کنه.

مزایای انجام لوله کشی به صورت اصولی و استاندارد

تجربه همیشه نشون داده که رعایت استانداردها و قوانین لوله کشی‌‌‌، مزایا و فواید متعددی داره که از جمله اون‌ها‌ می‌شه به موارد زیر اشاره کرد :

 • رعایت ایمنی در لوله‌ها (در لوله کشی صحیح اثرات سرعت آب و حرکت فاضلاب در لوله‌ها کنترل‌ می‌شه)
 • بهینه‌سازی و صرفه‌جویی اقتصادی در امر لوله کشی
 • استفاده بهینه از تاسیسات و تجهیزات مربوط به لوله کشی ساختمان
 • جلوگیری از دوباره کاری و اشتباهات به علت جلوگیری از اعمال سلیقه شخصی

لوله کشی با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون خدمات لوله کشی آچاره رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از کارشناسان مجرب ما خدمات لوله کشی خود بهره ببرید. ضمنا شما با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه خدمات لوله کشی ساختمان شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه. شما می‌تونید هر نوع خدمات لوله کشی از جمله خدمات نصب یا تعمیر رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید. بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته همکاران ما در آچاره استفاده کنید.

انواع خدمات لوله کشی در آچاره

 • نصب سینک ظرفشویی: یکی از خدمات لوله کشی که در آچاره انجام می‌شه و البته یک کار تخصصیه، نصب سینک ظرفشویی هست. این نصب دو نوع اصلی روکار و توکار داره. همچنین سینک ظرفشویی می‌تونه تک لگن و یا دولگنه باشه.
 • نصب شیرآلات و تعمیر سیفون: نصب شیرآلات و سیفون برای هر ساختمانی در دو زمان اتفاق می‌افته؛ یکی در هنگام ساختمان سازی و دیگری زمانی که افرادی در اون ساختمان زندگی می‌کنند و یا تردد دارند و در اثر استفاده مداوم، شیرآلات وسیفون ساختمون نیاز به تعویض و یا تعمیر پیدا می‌کنه.
 • فلاش تانک: در نصب فلاش تانک که به اشتباه به اسم سیفون بین مردم رایج شده، موارد مختلفی باید در نظر گرفته بشه؛ اول باید مشخص بشه نیاز به نصب فلاش تانک روکار دارید و یا توکار؟ بعد باید قطعات فلاش تانک رو بسته به نیاز خودتون و هزینه‌ای که می‌خواید صرف کنید، خریداری کنید و در نهایت باید ارتفاع فلاش تانک سنجیده بشه تا جایگاه اون در سرویس بهداشتی مشخص بشه.
 • نصب و سرویس توالت فرنگی: ممکنه فکر کنید نصب توالت فرنگی چندان دشوار نیست؛ اما باید بدونید این‌کار دارای اصول مشخصی هست. برای مثال، نقشه نصب توالت فرنگی کشیده می‌شه و بعد تجهیزات لازم نصب می‌شه.
 • نصب روشویی: یکی دیگه از این خدمات لوله کشی،نصب روشوییه که امروزه مدل‌های مختلفی ازش رو در خونه‌ها یا مکان‌های تجاری و اداری می‌شه دید. از اون‌جایی که در طول روز از این محصول استفاده‌ی زیادی می‌شه، باید نکات لازم برای انتخاب و نصب روشویی رعایت بشه.
 • دستگاه تصفیه آب: برای جلوگیری از مصرف آب آلوده، بهترین راه استفاده از دستگاه تصفیه آب هست که انواع مختلفی از اون‌ها در بازار موجوده. اما اگر برای نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب نیاز به تعمیرکار داشتید، از آچاره کمک بگیرید.
 • لوله کشی گاز: لوله کشی گاز خانگی در دو نوع اصلی لوله کشی گاز توکار و لوله کشی گاز روکار خلاصه می‌شه و باید توسط متخصصین و لوله کش‌های گاز انجام بشه.
 • پمپ و منبع آب: این روزها، به خاطر ازدیاد بسیار زیاد جمعیت و ساختن آپارتمان‌های بلند، استفاده از پمپ و مخزن آب برای خونه‌ها ضروری شده. در غیر این‌صورت، فشار آب اون‌قدر کم می‌شه که به طبقات بالاتر نمی‌رسه.
 • تخلیه چاه و لوله بازکنی: در حال حاضر ابزارهای مناسب این کار، تخلیه چاه‌ رو آسون کرده؛ اما این سهولت دلیلی برای انجام کار توسط هر شخصی نیست و تخلیه چاه فقط باید توسط افراد مجرب و متخصص با رعایت نکات ایمنی انجام بشه تا احتمال وقوع حادثه رو به حداقل برسونه.
 • لوله کشی آب و فاضلاب: اگر شما به لوله کشی آب و فاضلاب نیاز دارید، می‌تونید از طریق اپلیکیشن آچاره و یا وب سایت، به بخش لوله کشی برید و از اونجا، لوله کشی آب و فاضلاب رو انتخاب و از خدمات متخصصین ما استفاده کنید.

نصب سینک ظرفشویی

نصب سینک ظرفشویی روکار، توکار، تک لگنه، دو لگنه و ...

شروع کنید

نصب شیرآلات و تعمیر سیفون

نصب شیر مخلوط،‌ دوش اهرمی و ...

شروع کنید

دستگاه تصفیه آب

انواع سرویس نصب و تعمیر دستگاه تصفیه آب ایرانی و خارجی

شروع کنید

آچـاره را دانـلود کنید

اپلیکیشن آچاره را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت منزل، نظافت راه پله، تعمیرات، کارواش، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.

کارهای مختلف
نظافت و تعمیرات منزل
هر زمان که بخواهید

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

برای استفاده از تخفیف ۱۰ هزار تومانی خدمات آچاره، شماره موبایل خود را وارد نمایید