خشکشویی آنلاین در تهران و شهرستان ها با آچاره

خشکشویی آنلاین در تهران و شهرستان ها با آچاره

قیمت حداکثر و حداقل
300,000 - 110,000
ثبت رایگان سفارش
110,000
205,000
300,000

خشکشویی آنلاین در تهران و شهرستان ها با آچاره

110,000
205,000
300,000
قیمت حداکثر و حداقل
300,000 - 110,000
خشکشویی کامل پیراهن و تی شرت مردانه
هر عدد 18,000 - 20,000 تومان
خشکشویی کامل شلوار معمولی/جین / کتان
هر عدد 18,000 - 20,000 تومان
خشکشویی کامل کت تک
هرعدد 30,000 - 40,000 تومان
خشکشویی کامل کت و شلوار
هر دست 45,000 - 60,000 تومان
خشکشویی کامل مانتو معمولی
هر عدد 28,000 - 35,000 تومان
خشکشویی کامل پالتو /بارانی
هر عدد 45,000 - 60,000 تومان
آواتار کاربری

ولی خ. باغستان(کرج)

متخصص: هادی حمیدی زاده

1400/07/28

عاااالی و تمیز پتو ها رو لکه گیری عالی کردن و دور دوزی انجام دادن

آواتار کاربری

شیرین ا. یوسف آباد

متخصص: خشکشویی کافی رختشو

1400/07/22

بسیار عالی👌

حتما شما هم با این صحنه مواجه شده اید؛ یک سبد پر از لباس، که روز به روز در حال انباشته شدن است! تا جایی که دیگر لباس تمیزی برای پوشیدن پیدا نمی کنید؛ شاید به علت مشغله‌های روزمره زندگی، وقت کافی برای انجام این کارها را در منزل نداشته باشید و مشکلات دیگری که حتی مانع بردن این لباس‌ها به خشکشویی می‌شود؛ آچاره قصد دارد با معرفی این سرویس و آموزش ثبت سفارش خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها، اطلاعاتی را در این زمینه شرح دهد.

در حالت کلی معنای این کلمه در آن نهفته است. حتما خودتان هم تجربه کرده اید، بعضی اوقات استفاده از آب برای شستشوی یک لباس، باعث از بین رفتن بافت آن می شود. خشکشویی، برگرفته از روشی برای شستن لباس ها ، بدون نیاز به آب است. این روش علاوه بر مزایایی که در ادامه خواهیم گفت معایبی هم دارد که شامل: استفاده از مواد شیمیایی برای شستن لباس ها است.

خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها با متخصصین آچاره

این مشکلات فقط با چند کلیک و ثبت سفارش، حل شدنی است و نیاز به گذاشتن وقت طولانی در منزل ندارد! آچاره در راستای راحتی شما و برطرف کردن نیازهای روزمره‌تان، این سرویس را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن، به شما عزیزان ارائه می‌دهد؛ فقط کافی است در آچاره ثبت سفارش کرده تا متخصصان ما در زمان و مکان مورد نظر شما، در محل حاضر شده و لباس‌ها یا سایر اقلام‌تان را گرفته و پس از شست و شو، تحویلتان بدهند.

اکثر افراد تصور می‌کنند این خدمت فقط برای شست و شوی لباس‌های خاص به‌کار می‌رود؛ به طور مثال می توان لباس عروس، کت و شلوار، پالتوهای سنگین، پتو، عروسک و… را نام برد. این اقلام در ماشین لباسشویی جا نمی شوند و یا اتو کردن آن ها  آسان نیست. متاسفانه این افراد، با اینکه هربار لباس‌هایشان در ماشین لباس‌شویی آسیب دیده یا ازبین رفته باشد بازهم، به پروسه‌ی شستشو در ماشین یا کیفیت شوینده‌های خانگی، توجهی نمی کنند.

ثبت رایگان سفارش

آموزش ثبت درخواست خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها در آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای سرویس آنلاین در آچاره بسیار ساده می باشد. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

مرحله اول : چه تخصصی می خواهید.

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید.

با توجه به این سرویس وارد تخصص شست و شو و سپس خدمت مورد نظر شوید و برروی مرحله بعد کلیک کنید. همچنین سایر خدمات شامل اتوکشی، رنگرزی، رفوگری و ... می شود.

مرحله دوم: انتخاب خدمت مورد نظر

در مرحله دوم ، مشخص خواهید کرد که به این سرویس برای کدام گزینه نیاز دارید. این مرحله شامل گزینه های پرده، لباس مهمانی، پالتو و... می شود.

مرحله سوم: تعداد را مشخص کنید

در این مرحله ، پس از انتخاب خدمت خود ، تعداد لباس ها مثلا کت و شلوار را مشخص می کنید.

مرحله چهارم : توضیحات تکمیلی در خصوص این خدمت

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله پنجم: تعیین آدرس برای خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها

در مرحله پنجم،  آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج می کنید و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم، سفارش شما ثبت شد.

ثبت رایگان سفارش

شست و شوی لباس ها در خشکشویی چگونه انجام می شود؟

در خشکشویی، لباس ها و سایر لوازم را در یک ماشین بزرگ می اندازند و ماده پرکلرواتیلن را بر روی آنان می ریزند. لباس ها و سایر پارچه ها، درون دستگاه شسته و خشک می شوند. برای پاک شدن لکه ها، پرکلرواتیلن به شیوه انحلال، لکه ها را نرم می کند و سپس با فشار زیاد آن ها را از بین می برد. در مفهوم کلی، این ماده برای ار بین بردن لکه ها استفاده می شود.

این ماده توانایی پاک کردن کوچک ترین لکه های چربی و روغن را دارد; به شکل بنزین ،بی بو و ضد عفونی کننده است. این ماده بسیار سنگین است، یک لیتر آن حدودا 3 کیلوگرم است و از بید زدایی پارچه جلوگیری می کند.

مزایای استفاده از خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها

همانطور که گفتیم، این خدمت یکی از روش‌های شست و شو و پاک کردن لباس است که در آن از آب استفاده نمی شود. مولکول‌های آب، قطبی هستند و هنگام  شست و شو، خیلی از تارهای پارچه، آب را به خودشان جذب می‌کنند و از شکل می‌افتند؛ این مسئله به‌ خصوص برای لباس‌های دارای بافت‌های مخلوط مثل کت و شلوار و پالتو، باعث از بین رفتن فرم و حالت آن‌ها می‌شود. با استفاده از مواد حلال و شوینده غیر قطبی، لباس شکل خودش را حفظ می‌کند، و در عین حال لکه‌ها از بین می‌روند.

  • این خدمت فرآیندی است که در آن از آب برای شست و شو استفاده نمی شود، بلکه حلال‌های به خصوصی، لک‌ها و آلودگی‌های لباس را از آن خارج می کنند. الیاف لباس به خصوص الیاف ابریشمی، پشمی و نایلونی در مجاورت آب، تغییر شکل داده و لباس را از فرم می اندازند. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این خدمت این است که لباس با آب در تماس نیست و باعث افزایش دوام و مدت استفاده از لباس می شود.
  • به‌جای صرف‌کردن وقت و انرژی برای انداختن لباس‌های شسته‌ شده بر روی بند، جمع‌آوری آن‌ها بعد از خشک شدن، آماده‌سازی میز اتو، اتوکشی، تا کردن و یا آویزان کردن لباس، فقط کافی است لباس‌تان را به تکنیسین این کار تحویل بدهید. تکنیسین های این خدمت، به دلیل اینکه به طور دائم با لباس ها سروکار دارند، با دست زدن یا حتی نگاه کردن به لباس شما، بهترین نحوه اتوکشی آن را می دانند و این کار را در سریع‌ترین زمان و با دقت فراوان انجام می دهند و لباس را اتو شده، آویزان و همراه با یک کاور محافظ به شما تحویل می دهند.
  • این خدمت، این روزها بسیار پیشرفت کرده‌ است; به‌ جای این ‌که لازم باشد مسیری را پیاده یا سواره به سمت مغازه‌های محلی بروید، لباستان را تحویل بدهید و چند روز بعد مجددا فرصتی پیدا کنید تا بروید و لباس را پس بگیرید; متخصصین آچاره لباس را از درب منزل شما تحویل گرفته، شسته، اتوشده و آماده پوشیدن به شما در مکان و زمان مورد نظرتان تحویل می ‌دهند.
  • ثبت رایگان سفارش
  • همان‌طور که حتما تجربه کرده اید، شوینده‌های خانگی و آب قادر نیستند هر لکه‌ای را از لباس خارج کنند؛ لکه‌برهای چندمنظوره خانگی هم ممکن است به قیمت صدمه زدن به الیاف لباس و ایجاد پوسیدگی، لکه‌ها را از لباس خارج کنند. متخصصین باتجربه خشکشویی های معتبر، می‌توانند با استفاده از مواد و روش‌های تخصصی، به ‌خوبی انواع لکه و بوی ناخوشایند را بدون صدمه زدن به الیاف لباس از آن خارج‌ کنند.
  • این خدمت می‌تواند اقلام بزرگی مثل لحاف، پرده، روتختی و حتی عروسک را به‌خوبی و بدون ازبین‌ بردن جنس نرم و بافت پرزدار آن، تمیز کند.

نتیجه خشکشویی آنلاین تهران و شهرستان ها:

خشکشویی به فرآیند شست و شو ، بدون نیاز به آب گفته می شود. این خدمت به صورت آنلاین در تهران و شهرستان ها توسط آچاره انجام می شود.

 این کار در منزل نیز، توسط کیسه های آماده انجام می شود و ممکن است موجب خراب شدن بعضی لباس ها نیز بشود، پس بهتر است از متخصص کمک بگیرید.

با ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن آچاره می توانید از این خدمت استفاده کرده و دیگر نیازی نیست برای تحویل دادن یا گرفتن لباس خودتان اقدام کنید.

مزایای این خدمت به صورت آنلاین شامل : طول عمر بیشتر لباس‌ها، صرفه‌جویی در وقت اتوکشی، جمع‌آوری و تحویل آسان، لکه گیری موثر و... می شود.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

797
متخصص فعال
9,567
درخواست مشتری
9,734
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت خشکشویی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
اگر از خدمات انجام شده راضی نبودید، چه اقداماتی باید انجام بدید؟
آیا برای استفاده از خدمات ، باید بیعانه پرداخت بشه؟
برای شستشوی لباس چطور باید درخواست ثبت کرد؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.