از تخصص خود کسب درآمد کنید!

بــــا امکـان درآمد حــداقــل ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال در مـــاه

ثبت نام برای کسب درآمد

ثبت‌نام در آچاره رایگان است.

آچاره چیست؟

آچاره سامانه هوشمند درخواست خدمات، با بیش از ۳۵۰ خدمات متنوع، بستری مناسب برای اشتغال‌زایی در حوزه‌های مختلف را فراهم کرده است. در واقع آچاره پلی است میان مشتریانی که نیاز به خدمات دارند و متخصصانی که توانایی انجام آن خدمات را دارا هستند.

کار در آچاره چه مزیت‌هایی دارد؟

رییس خودتان باشید

هر زمان که مایل بودید کار کنید. شما در انتخاب کارها مختارید و می‌توانید کارهایی را که در زمان و مکان موردنظرتان است، قبول کنید.

کسب و کار شما در گوشی شما

برای کار در آچاره نیازی به داشتن مغازه یا محل کار خاصی نیست؛ از هر کجا که هستید، می‌توانید از طریق اپلیکیشن سفارش مشتریان را ببینید و در صورت تمایل، قبول کنید.

درآمد مطمئن داشته باشید

آچاره با داشتن تعداد مشتریان بالا و تبلیغات وسیع، همواره تضمین می‌کند که شما درآمد مناسبی داشته باشید.

کمترین میزان حق عضویت

شما در آچاره حق عضویت (کمیسیون) اندکی پرداخت می‌کنید که البته در صورت رضایت مشتریان، همان میزان نیز کاهش خواهد یافت.

مراحل ثبت نام در آچاره به چه صورت است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

کپی کارت ملی و شناسنامه
یک قطعه عکس
مدارک اقامتی (قبوض آب یا برق یا تلفن، اجاره‌نامه و ...)
مدارک تخصصی (مدرک دانشگاهی، فنی و حرفه‌ای و ...)

مراحل ثبت نام:

شما می‌توانید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، به دفاتر نمایندگی آچاره در تهران یا سایرشهرها مراجعه کنید و پس از انجام مراحل ثبت نام،‌ عضوی از سامانه آچاره شده و سفارش‌های موردنظرتان را انجام دهید.

چگونه از آچاره کسب درآمد کنیم؟

انتخاب کار از اپلیکیشن متخصصین

بعد از ثبت‌نام در آچاره به لیست کارهایی که مشتریان درخواست داده‌اند، دسترسی دارید و می‌توانید ساعت انجام کار و محله آن را ببینید و از بین کارهای مناسب شما، برای انجام آنها که مایل هستید، اعلام آمادگی کنید.

دانلود اپلیکیشن متخصصین آچاره

توافق با کارفرما (مشتری) برای انجام کار

اعلام آمادگی شما به مشتری اطلاع داده شده و شماره تماس شما در اختیار او قرار می‌گیرد. مشتری با شما تماس گرفته و در مورد جزییات کار با شما صحبت می‌کند و در مواردی که نیاز به اعلام قیمت باشد، هزینه انجام کار را از شما جویا می‌شود.

نکته:برای خدمات نظافت و پذیرایی قیمت توسط شرکت آچاره به مشتری اعلام شده و نیاز به توافق با کارفرما نیست.

کار را انجام دهید و درآمد کسب کنید

بسته به نوع سفارش، شما در محل مشتری حاضر شده و یا مشتری برای دریافت خدمات به شما مراجعه می‌کند. پس از انجام سفارش، کسب درآمد خواهید داشت. شما با انجام درست و به‌موقع کار، امتیاز بیشتری از مشتریان دریافت می‌کنید و با داشتن امتیاز بالاتر،‌ می‌توانید کارهای جدید را زودتر از سایرین بینید و درآمد خود را افزایش دهید.

کسب و کار شما در جیب شما!

بعد از ثبت‌ نام در آچاره، می‌توانید تقاضای کار مشتریان را از هر کجا و در هر ساعتی از شبانه‌روز در اپلیکیشن آچاره ببینید و براساس برنامه‌ریزی خود، برای کارها اعلام آمادگی کنید. اپلیکیشن متخصصین آچاره در حال حاضر برای گوشی‌های اندروید و iOS قابل دانلود است.

ثبت نام کنید و درآمد کسب کنید!