سمپاشی منازل

سمپاشی منازل

قیمت حداکثر و حداقل
816,000 - 370,000
ثبت رایگان سفارش
370,000
593,000
816,000

سمپاشی منازل

370,000
593,000
816,000
قیمت حداکثر و حداقل
816,000 - 370,000
آواتار کاربری

ابراهیم ی. صادقیه

متخصص: مهدی نیل برگی

1400/06/21

آقای نیل‌برگی، کارشان را با موقع‌شناسی، تخصص و احساس مسولیت انجام دادند و توضیحات تخصصی ایشان که در اختیار اهالی ساختمان نیز قرار گرفت، نمود دیگری از حرفه‌ای‌بودن است. همچنین باید بگویم که ادب، وقار و مشتری‌مداری نیز در او نهادینه شده است. با سپاس 🌹

آواتار کاربری

فاطمه و. باغ فیض

متخصص: مهدی نیل برگی

1400/06/07

اخلاق عالی رفتار مناسب

سمپاشی مفهوم گسترده ای را در بر می گیرد و کاربرد های مختلفی دارد. سمپاشی منزل از سمپاشی باغچه کاملا متفاوت است. سمپاشی منزل به هدف سمپاشی سوسک با سمپاشی گیاهان خانه هر کدام داستان خود را دارد. در این سرویس ما بر سمپاشی منازل برای از بین بردن حشرات مزاحم تاکید داریم. سعی می کنیم به سوالات مختلفی از قبیل اینکه زمان سمپاشی کی مناسب است، قیمت سمپاشی چگونه مشخص می شود، سمپاشی منزل اصولا چیست و کی لازم است؟پاسخ دهیم. اما قبل از آن اجازه دهید ببینیم که سمپاشی آچاره چه کاری انجام می دهد.

سمپاشی آچاره

اگر بعد از خواندن این مطالب به این نتیجه رسیدید که به سمپاشی منزل نیاز دارید می توانید با خیال راحت این کار را به آچاره بسپارید.در گام اول ثبت سفارش رایگان است. در گام بعدی شما می توانید  از بین شرکت های معتبر سمپاشی که برای کار شما اعلام آمادگی می کنند یکی را انتخاب کنید. قیمت سمپاشی را با ایشان چک کنید، نظرات دیگر  مشتریان درباره آنها را ببینید و بهترین  انتخاب را داشته باشید. پشتیبانی آچاره هم در این فرایند 24 ساعته در کنار شماست.

سمپاشی منازل

سمپاشی منزل وقتی لازم میشود که می بینیم حشرات موذی مانند سوسک و ساس یا حتی جانورانی مانند موش و عقرب مهمان ناخوانده منزل ما می شوند. بعید است کسی از این مهمان ها خوشش بیاد. یکی دمپایی به دست دنبال کشتن سوسک می رود و یکی نفت در چاه توالت می ریزد. پیشرفته تر ها از اسپری و قرص سوسک کش استفاده می کنند و بعضی های دیگر از عطاری محل سم نباتی میگیرند و نیازی به شرکت سمپاشی برای سمپاشی منزل احساس نمی کنند.

چرا سمپاشی منزل راه بهتری است؟

سمپاشی منزل برای از بین بردن جانوران موذی راه بهتری در مقایسه با روش های سنتی تر است! به اختصار این روش های سنتی را بررسی می کنیم:

 • دمپایی: قاتل سنتی سوسک ها!

حتی اگر بتوانید تمام سوسک های خانه را با دمپایی بکشید و موش ها و ساس ها هم از نشانه گیری و ضرب دست شما بی نصیب نمانند. باز از کشتن و متلاشی شدن پیکر این جانوران انواع میکروب و آلودگی در فضای خانه پخش می شود. سمپاشی منزل این مشکل را ندارد. بعد خودمانیم، واقعا؟

 • گزینه دو: نفت در چاه توالت

نفت وقتی موثر است که مستقیم روی حشرات ریخته شود. باورتان بشود یا نه بعضی سوسک ها از داخل چاه توالت تردد نمی کنند و هوشمندانه این روش را خنثی می کنند. سمپاشی منازل آن قدرها هم بد نیست.

 • اسپری سوسک کش: مدرن و سریع

اگر از بوی بدش باورتان نمیشود که چقدر برای ریه هایتان مضر است، به این موضوع هم فکر کنید که اسپری به داخل تخم حشرات نفوذ نمی کند و در نتیجه اگر قبل از استفاده شما از اسپری تخم این حشرات در خانه باشد بعد از اسپری کردن اگر همه سوسک ها را هم از بین ببرید بعد از مدتی با تعدادی سوسک جوان و سرحال مواجهید که سر از تخم بیرون آورده اند. لطفا یه سمپاشی منزل فکر کنید.

 • قرص ضد سوسک: بی بو و مطمئن

لطفا اگر فرزند یا کودکی در خانه دارید به این روش فکر هم نکنید. علی رغم قیمت مناسب امکان تماس این قرص ها با پوست و دهان کودکان و سایر اعضای خانواده می تواند فاجعه بار باشد. قیمت سمپاشی منازل آن قدر هم بالا نیست.

 • سموم نباتی: دیگر چه می خواهید؟

بعد از روغن سم هم از آن پدیده هایی است که ضرر نباتی اش بیشتر است. بد نیست بدانید که بسیاری از سموم نباتی از خانواده منفور د.د.ت هستند که بسیار برای سلامتی مضر است. هم برای سلامتی انسان ها و هم این که این سموم با از بین بردن سایر میکرو ارگانیسم ها به محیط زیست و چرخه طبیعت نیز آسیب میزند. سمپاشی منازل با سموم شیمیایی از سمپاشی منازل با سموم نباتی که از عطاری ها میشود خرید بسیار مطمئن تر است.

شرکت سمپاشی مهم است؟

امیدواریم  کمی با خطرات سمپاشی غیر استاندارد یا سایر روش های از بین بردن حشرات موذی آشنا شده باشیم. این نشان می دهد که برای سمپاشی منزل یا سمپاشی محل کار حتما باید از شرکت سمپاشی معتبر و دارای مجوز استفاده کنیم. شاید دانستن این نکته حساسیت موضوع را بهتر بیان کند: مجوز شرکت سمپاشی تا چند سال قبل توسط وزارت کشاورزی صادر میشد اما حالا وزارت بهداشت با سخت گیری های خاص خودش مجوز شرکت سمپاشی را صادر می کند. سمپاشی غیر استاندارد می تواند منجر به آسیب های تنفسی، عصبی، پوستی و حتی خدای ناکرده سقط جنین شود.

زمان سمپاشی:

با گرم شدن هوا معمولا هجوم حشرات مزاحم شروع میشود. در نتیجه همه تابستان را زمان سمپاشی منازل می دانند. اما برای نتیجه گیری درست بهترین بهترین زمان سمپاشی منازل، انجام این کار بصورت دوره ایست. یعنی یک بار در فصل گرم و یک بار هم در فصل سرد زمان مناسب سمپاشی منزل است. تکرار سمپاشی هر 6 ماه یکبار بهترین زمان سمپاشی است

قیمت سمپاشی:

قیمت سمپاشی مثل قیمت هر سرویس دیگری به عوامل متعددی بستگی دارد:

قیمت سمپاشی بر اساس نوع حشره و پررنگی حضورشان در صحنه فرق می کند.

قیمت سمپاشی به متراژ خانه ربط دارد. هر که بامش بیش قیمت سمپاشی اش بیشتر!

قیمت سمپاشی حتی به محله شما هم وابسته است. قیمت سمپاشی شمال تهران قاعدتا بیشتر از قیمت سمپاشی جنوب تهران است. قیمت سمپاشی شرق تهران با غرب تهران فرق می کند و قیمت سمپاشی تهران با قیمت سمپاشی اصفهان و مشهد متفاوت است. علاوه بر اینکه اتحادیه های شهرهای مختلف قیمت سمپاشی را مختلف اعلام می کنند. مانند هر شرکت دیگری، شرکت سمپاشی هم در شمال شهر و خانه های شیک قیمت سمپاشی را بالاتر اعلام می کند!

سمپاشی برای از بین بردن چه حیواناتی کاربرد دارد؟

حشرات و برخی دیگر از حیوانات مزاحم معمولا بازار هدف سمپاشی هستند. سمپاشی سوسک بخصوص سمپاشی سوسک حمام! سمپاشی ساس، سمپاشی کنه، سمپاشی شپش از حشرات و سمپاشی موش، سمپشای عقرب، سمپاشی رتیل و حتی سمپاشی مار هم جزو سمپاشی هایی هستند در خانه انجام می شود.

سمپاشی تضمینی یا گارانتی سمپاشی

هر شرکت سمپاشی با توجه به سابقه و قدرتش می تواند خدمات سمپاشی اش را گارانتی کند. شرکت های خوب معمولا تضمین می کنند که تا 6 ماه بعد از سمپاشی منزل حشرات سمپاشی شده به خانه باز نمی گردند.

ضدعفونی خانه و محل کار

این روزها با شیوع کرونا ضدعفونی خانه به یکی از خدمات مورد نیاز هر خانه تبدیل شده است. این سرویس قبلا خیلی رایج نبود ولی عمدتا توسط شرکت های سمپاشی انجام می شود چرا که دستگاه مورد نیاز همان است و فقط نوع محلول گندزدا متفاوت میشود. در همین راستا آچاره هم اقدام به راه اندازی سرویس ضدعفونی خانه نموده است که توضیحات مرتبط را می توانید اینجا بخوانید. همچنین می توانید از طریق همین صفحه هم اقدام به ثبت سفارش برای ضدعفونی خانه و محل کارتان بنمایید.

ثبت سفارش ضدعفونی خانه

توصیه های ایمنی هنگام سمپاشی:

 • زمان سمپاشی منزل را ترک کنید
 • تا چندین ساعت بعد از سمپاشی به خانه باز نگردید. توصیه می شود کودکان و سالمندان تا 48 ساعت بعد وارد خانه نشوند
 • هنگام بازگشت بعد از سمپاشی در و پنجره ها را تا جای ممکن باز بگذارید
 • نیازی به جمع کردن وسایل خانه نیست. نگران آنها نباشید.
 • لطفا مبل و کمدها را از دیوار فاصله بدهید و روی آنها رو بپوشانید.

پیشگیری بهتر از درمان است.

سمپاشی خانه کار سختی نیست و قیمت  بالایی هم ندارد اما به هر حال انجام ندادنش از انجام دادنش راحت تر است. همچنین به هر حال استفاده از مواد شیمیایی می تواند موجب آسیب به سلامتی افراد، بخصوص کودکان و محیط زیست شود. طبق تحقیقات به طور میانگین هر امریکایی 43 سم در خون خود دارد! این نشان از مصرف گسترده سموم دارد که می تواند به هر حال خطرآفرین باشد. با رعایت برخی مسایل ساده شاید بتوان جلوی نیاز به سمپاشی خانه را گرفت:

 • منافذ خانه را هر چه بیشتر بپوشانید. حشرات از درزها و منافذ باریک هم می آیند.
 • می دانیم سخت است اما لطفا ظرف های کثیف را وسط آشپزخانه رها نکنید. زودتر زحمت شستنشان را بکشید.
 • ببخشید ولی اگر خوراکی ریخت کف اتاق و آشپزخانه زود تمیز کنید.
 • آشغال ها را هر شب از خانه بیرون کنید.
 • ادویه و سایر مواد غذایی بیرون یخچال را در ظروف دربسته نگهدارید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

2,284
متخصص فعال
4,825
درخواست مشتری
7,629
پیشنهاد متخصص
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.