تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

آواتار کاربری

علی ر. سعادت آباد

متخصص: نوید نوری

1398/04/11

بسیار روان و عالی تدریس میکنند ایشون

آواتار کاربری

علی ر. سعادت آباد

متخصص: نوید نوری

1398/04/11

بسیار روان و عالی تدریس میکنند ایشون

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

تدریس خصوصی به‌هیچ وجه به این معنی نیست که کلاس‌های دانشگاه رو کنار بگذارید و صرفا بخواهید از کلاس‌های تدریس خصوصی استفاده کنید! چرا که نتیجه‌ای که باید بگیرید رو نخواهید گرفت؛ پس دانشجوهای عزیز باید در درجه‌ی اول تا جایی که می‌تونند در کلاس‌های دانشگاه شرکت کنند تا در کنار تدریس خصوصی به نتیجه‌ای که می‌خوان برسن و تدریس خصوصی دروس دانشگاهی براشون مفید فایده باشه.

کلید موفقیت: تمرین و تمرین و تمرین!

بهتره بدونید اگر ساعت‌ها و روزها کلاس تدریس خصوصی داشته باشید، در صورتی‌که خودتون درس نخونید و تمرین نکنید، به‌هیچ وجه نتیجه‌ی لازم رو نمی‌گیرید؛ کلاس‌های تدریس خصوصی فقط و فقط به عنوان کمکی در کنار تلاش خودتون در نظر گرفته می‌شن؛ در این کلاس‌ها شما می تونید درس رو خوب یاد بگیرید و رفع اشکال کنید، اما تمرین و مرور و حفظ کردن مطالب لازم کاملا به عهده‌ی خودتونه.

زمان مهمترین مزیت تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

در کلاس‌های دانشگاه چون تعداد افراد حاضر در کلاس زیاد هستند، همه نمی‌تونند سوال‌های خودشون رو بپرسند و رفع اشکال کنند. قطعا اگر همه‌ی افراد حاضر در کلاس بخوان سوال بپرسند، دیگه وقتی برای ارائه درس باقی نمی‌مونه. در ضمن، افرادی که از لحاظ تحصیلی ضعیف‌تر هستند، در خیلی از موارد از اعتماد به‌نفس پایین، سوالات‌شون رو نمی‌پرسند. نکته دیگه این‌که اگه سوال یا اشکالی مربوط به ترم‌های گذشته باشه، در کلاس‌های گروهی دانشگاه اصلا وقتی برای پرسیدن اون وجود نداره. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کلاس‌های تدریس خصوصی همینه که دانشجوها می‌تونند تمام سوال‌ها و اشکالات‌شون رو با خیال راحت بپرسن و برطرف کنند.

تدریس خصوصی تا روز قبل از امتحان!

کلاس‌های تدریس خصوصی دروس دانشگاهی در ایام امتحانات می‌تونه تا روز آخر هم برای دانشجو مفید باشه؛ البته اگر دانشجو اشکالات زیادی در درس مربوطه داشته باشه، قطعا باید در طول ترم از تدریس خصوصی استفاده کنه.

تدریس خصوصی در منزل راحت‌تره

از اون‌جایی که معمولا کلاس‌های تدریس خصوصی در منزل برگزار می‌شن، جو بسیار راحت‌تری دارید و می‌تونید با آرامش بیشتری مطالب رو یاد بگیرید. معمولا در این کلاس‌ها یادگیری بهتر، عمیق‌تر و در زمان کمتری صورت می‌گیره. یکی دیگه از مزیت این کلاس‌ها اینه که تعداد جلسات و زمان اون‌ها به خواسته‌ی خود دانشجو هست و بنابراین بازدهی بیشتری داره.

چه زمانی تدریس خصوصی مفید هست؟

  • وقتی که دانشجو برای شرکت در کلاسی نسبت به سطح کلی کلاس، ضعیف‌تر هست و به نوعی سرعت یادگیری کلاس رو پایین میاره؛ در این شرایط بهتره چند جلسه تدریس خصوصی داشته باشه تا بتونه حداقل تا سطح متوسط برسه و بعد در صورت تمایل در کلاس‌های دانشگاه شرکت کنه.
  • وقتی که سطح دانشجو از سطح متوسط کلاس بالاتره؛ در این صورت هم کلاس‌های تدریس خصوصی مفید هستند؛ چرا که مجبور نیستید برای مطالبی که بهشون تسلط دارید وقت‌تون رو هدر بدید و به‌جاش می‌تونید در کلاس‌های خصوصی مطالب بیشتری رو یاد بگیرید.
  • وقتی که بنا به دلایلی، زمان زیادی برای شرکت در کلاس‌های روتین دانشگاه ندارید؛ چون به راحتی می‌تونید در هر روز و ساعتی که بخواهید، ‌کلاس تدریس خصوصی  رو داشته باشید.  

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی با آچاره

اگر فکر می‌کنید که نیاز به تدریس خصوصی دروس دانشگاهی دارید، با آچاره همراه باشید؛ ما در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس تدریس خصوصی دروس دانشگاهی رو با مناسب‌ترین قیمت و توسط مدرسان باتجربه که همگی با متدهای روز آموزشی، ‌تدریس می‌کنند، ارائه می‌دیم. ضمنا شما می‌تونید از بین مدرسان ما با توجه به رزومه و امتیازات اون‌ها و همین‌طور قیمت پیشنهادی‌شون،‌ بهترین انتخاب رو داشته باشید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.