سنسور و تایمر مشاعات

سنسور و تایمر مشاعات

قیمت حداکثر و حداقل
290,000 - 100,000
ثبت رایگان سفارش
100,000
195,000
290,000

سنسور و تایمر مشاعات

100,000
195,000
290,000
قیمت حداکثر و حداقل
290,000 - 100,000
آواتار کاربری

پویا ا. قیطریه

متخصص: علی فراهانی

1400/07/26

بسیار خوش برخورد و کاربلد

آواتار کاربری

مسعود ت. هروی

متخصص: جمشید شجاع

1400/06/30

ایشان شخص با اخلاق ودر کار خود حرفه ای بودند با تشکر از ایشان و تیم آچاره

همیشه یکی از دغدغه‌ها در مشاعات ساختمون، کنترل روشناییه؛ در هر ساختمونی بعضی مکان‌ها وجود دارند که باید روشن باشند ولی اگه همیشه لامپ اون مناطق روشن بمونه، مقدار زیادی برق و انرژی مصرف می‌شه. علاوه بر اون خاموش و روشن کردن مداوم اون‌ها باعث می‌شه که زودتر خراب بشن؛ بنابراین کنترل روشنایی در محیط به ویژه راه‌پله‌ها، پارکینگ، حیاط و ... بسیار مهمه. سنسور و تایمر مشاعات بهترین راه حل برای مرتفع کردن این مشکله.

سنسور و تایمر مشاعات چیست؟

اگه بخوایم به‌طور مختصر توضیح بدیم، وسیله‌ای برای کنترل روشنایی یک مکانه که دیگه نیازی نیست همیشه لامپ‌ها روشن بمونند؛ در این سیستم سنسورهای متعددی وجود داره که برای کنترل روشنایی از اون‌ها استفاده می‌شه؛ مثل فتوسل که با تغییر شب و روز لامپ رو برای ما خاموش و روشن می‌کنه؛ با این تفاوت که فتوسل با نور تحریک می‌شه و سنسور و تایمر مشاعات با حرکت تحریک می‌شه؛ حالا حرکت‌کننده ممکنه انسان باشه یا حیوان و یا یک شئ بی جان. شما می‌تونید سنسورهای حرکتی رو در جاهایی مثل پارکینگ‌ها، راهروها، راه‌پله‌ها و یا هر جایی که علاقه داشتید اون‌ها رو نصب کنید.

انواع سنسورهای روشنایی

 • سنسور حرکتی ۱۴۰ درجه توکار:  این سنسورها که در حالت مربعی هستند و فقط در حالت افقی به اندازه‌ی ۱۴۰ درجه دید دارند، در قوطی کلید و پریز نصب می‌شن؛ کاربرد این نوع سنسورها بیشتر در راهروهاست.
 • سنسور حرکتی ۳۶۰ درجه سقفی: این نوع سنسورها دایره‌ای شکل هستند و در زاویه ی۳۶۰ درجه عمل می‌کنند؛ محل نصب این نوع سنسورها زیر سقفه و معمولا بعد از درب ورودی نصب می‌شه تابه محض این که شخص از در وارد شد، سنسور عمل کنه و لامپ‌ها روشن بشن. کاربرد این نوع از سنسورها در راه‌پله‌ها و پارکینگ‌هاست.
 • سنسور حرکتی ۱۸۰ درجه دیواری: این سنسورها روی دیوار نصب می‌شن و قدرت دید اون‌ها ۱۸۰ درجه‌ست؛ این سنسورها در محیط‌های باز ومحوطه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • سنسور ۳۶۰ در جه توکار سقفی: این سنسور به جای یکی از هالوژن‌ها در زیر سقف نصب می‌شه.
 • سنسور و لامپ سر خود: این نوع سنسورها با لامپ‌های سقفی سر خوده! یعنی لامپ سقفی یک قاب داره و وسط این قاب هم سنسور ۳۶۰ در جه قرار داره که معمولا در راه‌پله‌ها از اون استفاده می‌شه.

انواع سنسور و تایمر مشاعات

سنسور و تایمر مشاعات فقط محدود به روشنایی نیست؛ بلکه شما می‌تونید در سایر موارد هم از این تکنولوژی استفاده کنید که معمولا بهش «کنترل هوشمند ساختمان» می‌گن:

 • کنترل نورپردازی نمای ساختمان
 • کنترل نورپردازی مشاعات ساختمان
 • آبیاری هوشمند
 • مدیریت درب ورودی و پارکینگ
 • فراخوان سرایدار
 • فراخوان آسانسور
 • کنترل اگزاست فن

سنسور و تایمر مشاعات با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس سنسور و تایمر مشاعات رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای سنسور و تایمر مشاعات خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه خدمات مورد نیاز شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم نصب و تعمیر می‌شه. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع خرابی و مشکل سنسور و تایمر مشاعات رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ همچنین برای نصب و اتصالات سنسور و تایمر مشاعات هم می‌تونید از کارشناسان ما استفاده کنید. بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

4,858
متخصص فعال
497
درخواست مشتری
1,132
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت نصب سنسور و تایمر در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.