خدمات ناخن در منزل با آچاره

خدمات ناخن در منزل با آچاره

قیمت حداکثر و حداقل
324,000 - 110,000
ثبت رایگان سفارش
110,000
217,000
324,000

خدمات ناخن در منزل با آچاره

110,000
217,000
324,000
قیمت حداکثر و حداقل
324,000 - 110,000
کاشت پودر
هر 1 بار 220,000 تومان
ترمیم پودر
هر 1 بار 110,000 تومان
کاشت ژل
هر 1 بار 320,000 تومان
ترمیم ژل
هر 1 بار 195,000 تومان
کاشت لمینیت
هر 1 بار 130,000 تومان
کاشت پا ( فقط انگشتان شصت)
هر 1 بار 70,000 تومان
آواتار کاربری

یکتا ع. میدان حر

متخصص: عاطفه رفیعی

1400/07/30

من خیلی وقته ایشونو متخصص منتخب خودم کردم و واقعا راضیم بادقت و تمیز عالی

آواتار کاربری

فاطمه م. شهرک غرب

متخصص: مرضیه حسینی

1400/07/30

کار و اخلاق هر دو عالی 👌🏼

خدمات ناخن

داشتن ناخن‌های زیبا و مرتب، یکی از مواردی است که تاثیر زیادی در زیبایی دست‌ها و به‌طور کلی آراستگی شما دارد؛ اما حتما برای شما هم پیش آمده که به‌دلیل مشغله‌ی زیاد کاری یا خانوادگی، وقتی برای رفتن به آرایشگاه نداشته باشید؛ یا به‌خاطر داشتن فرزند کوچک، نتوانید با آرامش به آرایشگاه بروید؛ حتی ممکن است به دلیل شرایط بهداشتی ترجیحی برای رفتن به سالن های زیبایی نداشته باشید! تمام این دلایل باعث شد تا آچاره برای راحتی هرچه بیشتر شما، تمام این خدمات را به خانه‌تان بیارد که هم در وقت شما صرفه‌جویی شود و هم خدمات ناخن مورد نظرتان راحت‌تر انجام شود.

انواع خدمات ناخن آچاره

  • مانیکور: مانیکور واژه‌ای فرانسوی است که در اصطلاح فارسی به معنی تمیز و مرتب کردن ناخن‌های دست است. در این روش با وسایل بهداشتی مخصوص مانیکور مثل قیچی، لایه‌بردار، ژل محافظ و ... پوست‌های اضافی اطراف ناخن یا پوسته‌های ناشی از کار با مواد شوینده یا غذایی، تمیز و برطرف می‌شوند؛ با این‌کار اطراف ناخن تمیز و لایه برداری می شود؛ بعد از این مرحله، با استفاده از سوهان، شکل و ابعاد ناخن‌ها یک اندازه و یک شکل شده و ظاهری مرتب و زیبا پیدا می کنند و در آخر با استفاده از پولیش ناخن، سطح روی ناخن‌ها براق و درخشان می‌شود.
  • پدیکور: همان‌قدر که فرم و آرایش ناخن‌های دست مهم است، سلامت و زیبایی ناخن‌های پا هم اهمیت دارد و در زیبایی پاهای شما تاثیرگذار است.پدیکور هم یک واژه فرانسوی است و مثل مانیکور به معنای تمیز و مرتب کردن ناخن‌هاست، با این تفاوت که پدیکور مختص ناخن‌های پا است؛ مراحل کار پدیکور کاملا شبیه به مانیکور بوده و تمامی مراحل گفته شده برای ناخن‌های پا انجام می شود.
  • کاشت ناخن: این انتخاب مناسب افرادی است که ناخن‌های ضعیف و کم‌رشد دارند و یا ظاهر ناخن‌ آن ها به‌صورت ژنتیکی زیبا و یک‌شکل نیست؛ کاشت ناخن همچنین برای افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند هم، بسیار مناسب است؛ ولی بهتر است بدانید که این کار حتما باید زیرنظر متخصص انجام شود؛ متخصصی که هم تبحر بالایی در کارش داشته باشد و هم به ظرافت و زیبایی تمام کاشت را انجام دهد. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که کاشت باید ظاهری طبیعی داشته باشد تا اصطلاحا توی ذوق نزند!
  • لاک ژل: لاک ژل، تکنیک جدیدی است که علاوه بر زیبایى کاشت ناخن، به دلیل داشتن کراتین، صدف ناخن را هم تقویت مى‌کند! لاک ژل به بلندشدن ناخن‌ها هم کمک می‌کند. در این روش ناخن‌ها اصلا سوهان زده نشده و آسیب نمی‌بینند و هر زمان هم که خواستید، می‌توانید جدا کنید؛ لاک ژل ناخن‌های شما را کاملا سالم نگه‌می‌دارد؛ این روش براى ناخن‌هاى کاشته شده هم مناسب است، چرا که درخششى بی‌نظیر با ماندگارى بالا دارد.
  • طراحی ناخن: شما چه کاشت ناخن انجام داده باشید، چه ناخن‌های خودتان را مرتب کرده باشید، در نهایت برای زیبایی بیشتر به طراحی ناخن نیاز خواهید داشت؛ امروزه طراحی ناخن روی لاک، بسیار مورد توجه قرارگرفته و دیزاین‌های متنوعی بر روی ناخن‌ها انجام می‌شود؛ بعد از مانیکور، پدیکور و یا بعد از کاشت، استفاده از این طراحی‌ها، زیبایی دست و پای شما را دوچندان می‌کند؛ برای این کار، روش‌های طراحی متفاوتی وجود دارد که روی لاک معمولی یا لاک ژلی که ماندگاری بالاتری دارد، انجام می‌شود؛ روش‌هایی مثل: طراحی ناخن با ابر طراحی، دیزاین رنگ‌های درهم با آب، طراحی اشکال مختلف با قلم‌های طراحی، استفاده از استیکرهای برجسته روی ناخن و...

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

1,970
متخصص فعال
16,412
درخواست مشتری
18,801
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت خدمات ناخن بانوان در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
از لحاط امنیت چگونه مطمئن باشیم؟
اگر روی قیمت به توافق نرسیدیم، چه‌کار کنیم؟
آرایشگرها چطور تایید صلاحیت می‌شوند؟
ثبت سفارش برای خدمات ناخن به چه صورت است؟
نحوه قیمت‌گذاری خدمات ناخن آچاره به چه صورت است؟
در صورت عدم رضایت از کار متخصص چه باید کرد؟
خدمات زیبایی در محل انجام می‌شود یا آرایشگاه؟
هزینه ایاب و ذهاب دریافت می‌کنند؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.