طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز

طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز

قیمت حداکثر و حداقل
244,000 - 152,000
ثبت رایگان سفارش
152,000
198,000
244,000

طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز

152,000
198,000
244,000
قیمت حداکثر و حداقل
244,000 - 152,000
آواتار کاربری

رایان س. خیابان وحدت اسلامی

متخصص: غلامرضا طهماسبی

1400/07/11

عالی

آواتار کاربری

نسرین ب. سعادت آباد

متخصص: حمیدرضا سلطانی

1400/06/24

بسیار بسیار عالی بودن، کارشون خیلی حرفه ای بود، خیلی سریع مشکل رو پیدا کردن، فیوز ما کهنه بود و مینیاتوری نصب کردن، و تمام فیوزهای بالا رو با دقت و سر حوصله بررسی کردن، خیلی تخصصی به ما راهکار توصیه کردن، قیمت بسیار منصفانه بود، برخورد خیلی عالی بود، تبریک به آچاره بابت داشتن چنین متخصص حرفه ای🌷🌷🌷👏👏👏

تا چند سال قبل در ساختمان‌های مسکونی خبری از جعبه فیوز نبود و به روش جعبه تقسیم سیم‌کشی منازل انجام می‌شد. ولی از اون‌جا که جعبه فیوز مزیت‌های زیادی داشت، استفاده از اون فراگیر و حتی مقررات برق ساختمان استفاده از اون رو الزامی کرد. بزرگترین مزیت جعبه فیوز اینه که در صورت ایجاد مشکل در یک سرخط، فقط همون مسیر از مدار خارج می‌شه و برق بقیه مسیرها قطع نمی‌شه. در این قسمت طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز رو بررسی می‌کنیم؛

جعبه فیوز چیست؟

جعبه فیوز یا تابلو برق واحدها هر سه اسم‌هایی هستند که برای جعبه فیوز به‌کار می‌رن؛ جعبه فیوز از قسمت‌های مهم در برق ساختمونه که در داخل هر واحد ساختمانی و معمولا در ورودی واحد نصب می‌شه؛ سرخط تمام مصرف کننده‌های یک واحد مسکونی از اون تغذیه می‌شه، و در نقشه‌های برق ساختمان اون رو با علامت اختصاری DP نشون می‌دن. از اون‌جایی که سر خط همه مصرف‌کننده‌ها به اون منتهی می‌شه، پس این قسمت تامین‌کننده‌ی برق تمام اجزای یک واحد مسکونیه.

انواع فیوز در برق ساختمان

  • فشنگی
  • اتوماتیک
  • مینیاتوری
  • محافظ جان

طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز با آچاره

برای طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز اصلا نگران نباشید؛ آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع خرابی و طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

4,589
متخصص فعال
152
درخواست مشتری
269
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت طراحی و علامت گذاری جعبه فیوز در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.