در حال بارگذاری

سرویس و تعمیر پکیج

ثبت رایگان سفارش

سرویس و تعمیر پکیج

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

سرویس و تعمیر پکیج

ممکن است پکیج شما پس از چند وقت کار کردن دچار نقص شده و نیاز به تعمیر پکیج یا سرویس پکیج داشته باشید. نقص در عملکرد پکیج می‌تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص‌ترین علائم آن، گرم نشدن آب یا صداهای متفاوت از پکیج است که باید بلافاصله نسبت به تعمیر پکیج اقدام نمود. شما می‌توانید در صورت مشاهده چنین علائمی از طریق سایت یا اپلیکیشن آچاره، بهترین متخصصان تعمیرات پکیج را درخواست نموده و نسبت به تعمیر پکیج یا سرویس پکیج خود اقدام نمایید. متخصصین تعمیر پکیج تحت نظر شرکت آچاره ،با قیمت مشخص و پشتیبانی 24 ساعته به شما عزیزان خدمت‌رسانی می‌کنند.

در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد خرابی‌های و تعمیر پکیج و نحوه خدمت رسانی آچاره آمده است.

 تعمیر پکیج با آچاره

تعمیر پکیج آچاره شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و مشکلی که برای پکیج اتفاق می‌افتد، میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین تعمیر پکیج بسپارید با توجه به اینکه تعمیر پکیج هر یک از برندها متفاوت است اما متخصصین آچاره بر روی تعمیر پکیج تمامی برندها تسلط داشته باشد و تمامی خدمات تعمیر پکیج تحت ضمانت آچاره ارائه می‌گردد

مشکلات احتمالی پکیج ها

 • ظاهرا مدار گرمایشی فعال بوده ولی رادیاتورها گرمای مطلوب را ندارند.
 • دمای آب مصرفی مناسب است ولی سیستم گرمایشی عمل نمی‌کند.
 • سیستم آب گرم مصرفی گرمای مطلوب را ندارد.
 • پکیج به حالت انفجاری روشن می‌شود.
 • افت فشار مکرر مدار گرمایش پکیج.
 • با افزایش دما در مدار گرمایش، فشار هم زیاد می‌شود.
 • نوسان دمای آب مصرفی.
 • افزایش خودبه‌خود فشار در مدار گرمایش، تا حدی که گاهی شیر اطمینان فعال می‌شود.
 • غیر فعال شدن پمپ پکیج
 • کاهش دمای آب مصرفی
 • سر و صدای بیش از اندازه پکیج
 • یخ زدن آب پکیج 

تمامی موارد بالا از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای پکیج‌ها در طول عمرشان اتفاق بیافتد و دز صورت عدم رسیدگی به این موارد، در برخی موارد خطرات بزرگی علاوه بر بلااستفاده شدن نظیر ترکیدگی و انفجار در پی خواهد داشت و در صورت مشاهده چنین مشکلاتی، می‌توانید از متخصصین آچاره جهت تعمیرات پکیج خود بهره ببرید.

سرویس پکیج با آچاره

سرویس سالانه پکیج دیواری شما، می‌تواند به کارکرد صحیح و بی‌عیب و نقص آن در طول سال کمک کند؛ معمولا پیشنهاد می‌شود سرویس پکیج در  اوایل بهار و پاییز(فواصل 6 ماه) انجام شود. سرویس پکیج با فواصل زمانی مشخص،باعث کاهش ریسک خرابی و از کارافتادگی پکیج در فصل سرد سال و همچنین موجب افزایش طول عمر مفید پکیج و کاهش نیاز به تعمیر پکیج می‌شود. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزانه شما، تعمیر و سرویس پکیج رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌ خود را ثبت کنید، قیمت بگیرید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعمیر و سرویس پکیج خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل آنها موجود است، می‌توانید بهترین متخصص مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌توانید مطمئن باشید که هرگونه خرابی محصول شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم تعمیر می‌شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اورجینال و با کیفیت برای دستگاه شما استفاده می‌شود.

ضمنا خدمات پکیج آچاره شامل تعمیر پکیج و سرویس پکیج اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد ندارد و  داراری ضمانت آچاره است و شما می‌توانید هر نوع خرابی یا سرویس و تعمیر پکیج را با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ همچنین برای نصب پکیج هم می‌توانید از کارشناسان ما بهره ببرید و بعد از اتمام کار در صورت بروز هر گونه مشکل، می‌توانید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

شرایط محل نصب پکیج

 • بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد.
 • فاصله‌ی دستگاه با دیوار مقابل حداقل یک متر باشد.
 • حداقل فاصله با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف ۱۵ سانتیمتر باشد.
 • حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج ۱۲۰ سانتیمتر باشد.
 • فاصله‌ی عمودی از کلاهک تعدیل دودکش پکیج تا دریچه دودکش باید حداقل ۳۰ سانتیمتر باشد.
 • هرگز نباید کلاهک تعدیل پکیج دیواری رو به دریچه دودکش داخل دیوار نصب کرد و باید حداقل ۳۰ سانتیمتر پایین‌تر از دریچه دودکش نصب بشود. هرچقدر که بتوانید دستگاه رو نسبت به دریچه دودکش پایین‌تر نصب کنید، بهتر خواهد بود زیرا زیاد شدن فاصله پکیج به دریچه، باعث زیاد شدن مکش دستگاه می‌شود.
 • درصورتی که قصد خرید پکیج دیواری دودکش‌دار دارید و می‌خواهید پکیج را در داخل کابینت نصب کنید، حتما توجه داشته باشید که دستگاه برای احتراق، نیاز به اکسیژن کافی داره، بنابراین حتما باید درب کابینت کرکره‌ای باشه تا پکیج بتواند اکسیژن مورد نیازش را از محیط دریافت کند.  

مسائل ایمنی استفاده از پکیج

 • پکیج های ساختمانی به دلیل اینکه از هوای محیط جهت احتراق خود بهره می‌برند، در صورت درزبندی محیط ساختمان و عدم تهویه هوای مناسب، می‌تواند مخاطرات جدی در تامین سلامت و بهداشت ساکنان در فضای مورد استفاده داشته باشد.
 • خطر نشت گاز ناشی از عدم انصال مناسب لوله گاز یا پارگی در لوله گاز وجود دارد. بهترین روش استفاده از کف و صابون است. در صورتی که فاصله زیادی از  شیر اتصال گاز به اتصال پکیج باشد بایستی از کف و صابون در تمامی مسیر استفاده کرد هر چند توصیه می‌شود که این فاصله در کمترین مقدار خود باشد.
 • به دلیل کوچک‌تر شدن فضای خانه‌ها، میزان نویز تولیدی در یک دستگاه پکیج دیواری و خصوصاً بسیاری از مدل‌های موجود در بازار داخلی، در پاره ای موارد از حد مجاز یک فضای مسکونی بالاتر است، منبع تولید این نویز را می توان در پمپ، مشعل، فن هرمتیک و همینطور لرزش خود پکیج بر روی دیوار دانست که می‌تواند آرامش خانواده و در برخی موارد همسایگان را گرفت که برای حل این موضوع بهتر است از پکیج‌هایی با برند معتبر داخلی بهره برد و یا از متخصصین آچاره جهت تعمیر پکیج بهره برد.
 •  خطرات نشت و انفجار گاز ناشی از  عملکرد ناقص شیر کنترل گاز پکیج به دلیل نقص در اجزا مکانیکی به دلیل کیفیت پایین و یا فرسودگی آن است. در صورتی که شیر کنترل گاز پکیج گاز درست عمل نکند و گاز در مخزن پر شود، به اشتباه سیستم جرقه زنی پکیج به ناگاه انفجاری در آن حجم گاز محبوس صورت گرفته که خسارات جزئی یا بعضاً بسیار خطرناک را در پی خواهد داشت و برای جلوگیری از این موضوع، سرویس پکیج به صورت دوره‌‌ای پیشنهاد می‌شود.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت تعمیر و سرویس پکیج آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس تعمیر و سرویس پکیج، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص تعمیر و سرویس پکیج

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره تعمیر و سرویس پکیج

ثبت رایگان سفارش

تعمیر و سرویس پکیج در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف