در حال بارگذاری

نصب،سرویس و تعمیر کولر آبی

ثبت رایگان سفارش

نصب،سرویس و تعمیر کولر آبی

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی

تصور کنید یک روز گرم رو با تحمل گرما و ترافیک و شلوغی‌های روزمره، به سختی پشت سر گذاشتید و بیشتر از هر چیز به این فکر می‌کنید که زودتر برسید خونه و زیر باد خنک کولر دراز بکشید و تمام خستگی روز از تن‌تون در شه؛ حتی فکر کردن بهش هم می‌تونه شما رو آروم‌تر و کلافه‌گی‌تون رو کمتر کنه؛ اما متاسفانه وقتی به خونه می‌رسید، می‌بینید کولر اونجوری که انتظارشو دارید خنک نمی‌کنه یا دچار مشکل شده؛ در این شرایط احتمالا خستگی به تن‌تون می‌مونه و حال خوشی نخواهید داشت. این موقعیت، اهمیت نصب و سرویس کولر آبی رو برای شما روشن‌تر می‌کنه.

عوامل موثر بر افزایش باد در سرویس کولر آبی

خیلی پیچیده نیست! به طور خلاصه می‌شه گفت هر چی نحوه کار و نصب و سرویس کولر آبی شسته رفته‌تر باشه، کارایی و هوادهی اون بیشتره و منجر به افزایش باد کولر آبی می‌شه. با توجه به مصرف انرژی این کولرها رعایت این موارد می‌تونه منجر به کاهش مصرف برق و آب خانه هم بشه.

  • انتخاب درست کولر آبی: نوعی از کولر آبی رو انتخاب کنید که قدرت هوادهی‌اش متناسب با فضای مورد نیاز شما باشه. همچنین برای کولر آبی یا هر وسیله برقی دیگه‌ای، لطفا لطفا و لطفا به برچسب انرژی توجه کنید.
  • جانمایی کولر آبی: هر چی فاصله کولر آبی از فضایی که می خواهید خنک شه، بیشتر باشه اتلاف انرژی اون بیشتر و کارایی اون کمتر می‌شه. کم کردن فاصله باعث افزایش باد کولر آبی شما می‌شه.
  • سایه بودن مکان کولر آبی: سعی کنید جایی که کولر آبی‌تون نصب می‌شه، در سایه باشه تا از اتلاف انرژی جلوگیری بشه. هر چه بیشتر کولر آبی در معرض آفتاب باشه انرژی بیشتری صرف خنک کردن هوای وارد شده به کولر آبی می‌شه که طبیعتا کارایی کولر رو کم می‌کنه. با توجه به این‌که برای انتخاب جای کولر معمولا گزینه‌های محدودی داریم و در بسیاری از مواقع هم مکان اون توسط سازنده ساختمان مشخص شده، بهتره از سرویس کولر آبی استفاده کنید و بدون تغییر دادن جای اون برای کولر آبی یک سایه‌بان درست کنید. این کار هزینه زیادی نداره و تاثیر هزینه اون رو به خوبی در قبض برق پرداختی مشاهده خواهید کرد!
  • تنظیم دقیق جای کولر آبی: به مرور زمان و با توجه به لرزش‌های دایمی ناشی از موتور کولر آبی، این امکان وجود داره که اتصال کولر به کانال هوا که معمولا از طریق یک پاچه برزنتی صورت می‌گیره به خوبی برقرار نشده و هوا از اون نشت کنه که این مورد مانع افزایش باد کولر آبی می‌شه. پس برای سرویس کولر آبی این نکته رو هم در نظر بگیرید.

نصب و سرویس کولر آبی با آچاره

بعد از نصب اولیه که معمولا توسط نصاب کولر آبی صورت می‌گیره، یک سری عوامل هستند که لازمه هر سال در ابتدای راه‌اندازی، کنترل و اصلاح بشن که به این کار سرویس کولر آبی می‌گیم. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس نصب و سرویس کولر آبی رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب و سرویس کولر آبی خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند. ضمنا تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه و به محل شما میاد، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه مشکل و سرویس کولر آبی شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه و از قطعات اورجینال و با کیفیت برای کولر شما استفاده می‌شه. 

نحوه محاسبه هزینه سرویس کولر آبی

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار تعمیرات و سرویس کولر آبی توسط مشتری اعلام می‌شه، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص، قبل از ثبت سفارش، کار سختیه و هزینه خدمات، بعد از اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام می‌شه. مشتری می‌تونه بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی رو برای انجام کار سرویس کولر آبی انتخاب کنه. در صورتی‌که هزینه اعلام شده توسط متخصص مربوط به سرویس کولر آبی و کولر گازی مورد توافق مشتری نباشه، سفارش بدون دریافت هیچ هزینه‌ای لغو می‌شه.

قیمت سرویس کولر آبی در شهرهای تهران:  ۵۰ هزار تومان؛ همدان: ۵۰ هزار تومان؛ قم: ۲۹ هزار تومان؛ مشهد: ۳۵ هزار تومان؛ شیراز: ۴۵ هزار تومان؛ اراک: ۳۵ هزار تومان و ... 

نکات لازم برای نگهداری درست کولر آبی

  • مواظب باشید کولر اشتباهی رو سرویس نکنید! و البته اشتباهی کولر رو سرویس نکنید! با توجه به اینکه کولرهای آبی، عموما یک شکل هستند و در یک ردیف قرار دارند، ممکنه اشتباهی کولر همسایه رو سرویس کنید که البته کار بدی نیست ولی مشکل شما رو حل نمی‌کنه! اول از یک نفر بخواید که یک بار کولر رو روشن و خاموش کنه تا بفهمید که سر کولر درست ایستادید!
  • مواظب باشید نصاب کولر آبی، پایه‌های کولر رو مستقیما روی آسفالت یا ایزوگام پشت بام قرار نده؛ چون باعث آسیب‌دیدگی پشت بام می‌شه. پایه‌ها حتما باید روی زیر پایه‌ای مسطح قرار بگیرند که فشار رو پخش کنند که بتونید سرویس کولر آبی رو به بهترین وجه انجام بدید.
  • برای افزایش باد کولر آبی، اول پمپ آب رو روشن کنید تا حدود 10-15 دقیقه پوشال‌ها خیس بخورند. بعد کولر رو روشن کنید. از این طریق می‌تونید استفاده بهتری از کولر آبی خود بکنید.
  • کولر رو حتی المقدور در ساعت‌های اوج مصرف روشن نکنید و همچنین نگذارید بیش از 6-7 ساعت پیوسته روشن باشه. این امر هم منجر به افزایش تصاعدی هزینه برق می‌شه و هم از عمر کولر آبی شما کم می‌کنه.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

کولر آبی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف