در حال بارگذاری

تعمیر کولر آبی در محل با آچاره

ثبت رایگان سفارش

تعمیر کولر آبی در محل با آچاره

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

 

تعمیر کولر از آن کارهایی است که هر ساله در هر خانه ای لازم است. در برخی موارد آقایان خودشان می خواهند تعمیر کولر آبی منزل را انجام دهند و با سرویس سالیانه همزمان با گرم شدن هوا کولر خانه را سرویس کنند. اما عموما ترجیح می دهند تا از تعمیرکار کولر استفاده کنند و دردسر سرویس  و تعمیر کولر را به جان نخرند. لطفا توجه کنید که ممکن است بدون تعمیر کولر نیز کولرآبی شما کار کند، اما این کار معایبی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد. شک نکنید که تعمیر کولر در ابتدای راه اندازی در فصل گرم به درد سرش می ارزد. ابتدا بگذارید ببینیم سرویس و تعمیر کولر در آچاره شامل چه مواردی می شود:

 

تعمیر کولر آبی شامل چه مواردی می شود:

در سرویس سالانه تعمیر کولر آبی اگر خرابی خاصی در کار نباشد این موارد بررسی و تنظیم می شود:

 • تعویض پوشال کولر
 • شستشوی بدنه کولر
 • آب بندی کف کولر
 • رگلاژ تسمه
 • چک کردن پمپ کولر آبی
 • چک کردن الکتروموتور و تنظیم جای آن
 • چک کردن مسیر باد کولر 
 • تنظیم فلوتر کولر 
 • بررسی مسیر آب ورودی به کولر و شیرآلات و اتصالات کولر

در هر کدام از این قسمت ها ممکن است ایرادی بوجود آمده باشد که نیاز به تعمیر یا تعویض قطعاتی داشته باشد. در این صورت تعمیرکار کولر آبی آچاره حتما با شما هماهنگ می کند و با موافقت شما اقدام به خرید قطعات مورد نظر و نصبشان برای کولر آبی شما می نماید.

البته هر کدام از این اجزای کولر داستان خودشان را دارند و شما می توانید جزییات بیشتری هنگام تعمیر کولر از آنها بدانید. ما سعی کرده ایم در وبلاگ آچاره برخی موارد را برای شما بیشتر بشکافیم تا اگر کسی به جزییات و چگونگی تعمیر کولر آبی علاقه داشت بهتر بتواند از آن استفاده کند. شما می توانید درباره

تعمیر موتور کولر آبی و 10 مشکل رایح آن

و همچنین

تعمیر پمپ کولر آبی و 3 مشکل رایج آن در وبلاگ آچاره بخوانید.

 

سایر خدمات تعمیر کولر  آبی آچاره:

هر سرویس در تعمیر کولر نیاز داشته باشید توسط تعمیرکار کولر قابل انجام است. از نصب کولر گرفته تا تعمیر و سیم پیچی الکترو موتور گرفته تا نصب سایبان کولر.

عوامل موثر بر افزایش باد هنگام تعمیر  کولر آبی

خیلی پیچیده نیست! به طور خلاصه می توان گفت هر چه نحوه کار، نصب و سرویس کولر آبی مختصر تر باشد، کارایی و هوادهی آن بیشتر شده و منجر به افزایش باد کولر آبی می شود. با توجه به مصرف انرژی این کولرها رعایت موارد گفته شده، می تواند منجر به کاهش مصرف برق و آب خانه هم بشود.

ثبت رایگان سفارش

 • انتخاب درست کولر آبی: نوعی از کولر آبی را انتخاب کنید که قدرت هوادهی ‌اش متناسب با فضای مورد نیاز شما باشد. همچنین برای کولر آبی یا هر وسیله برقی دیگری، لطفا به برچسب انرژی توجه کنید.
 • جانمایی کولر آبی: هر چه فاصله کولر آبی از فضایی که می خواهید خنک شود، بیشتر باشد اتلاف انرژی آن بیشتر و کارایی آن کمتر می شود. کم کردن فاصله باعث افزایش باد کولر آبی شما خواهد شد.
 • سایه بودن مکان کولر آبی: سعی کنید جایی که کولر آبی نصب می شود، در سایه باشد تا از اتلاف انرژی جلوگیری بشود. هر چه بیشتر کولر آبی در معرض آفتاب باشد انرژی بیشتری صرف خنک کردن هوای وارد شده به کولر آبی می شود که طبیعتا کارایی کولر را کم می کند. با توجه به این‌ که برای انتخاب جای کولر معمولا گزینه های محدودی وجود دارد و در بسیاری از مواقع هم مکان آن توسط سازنده ساختمان مشخص شده ، بهتر است از سرویس کولر آبی استفاده کنید و بدون تغییر دادن جای آن برای کولر آبی یک سایه ‌بان درست کنید. این کار هزینه زیادی ندارد و تاثیر هزینه آن را به خوبی در قبض برق پرداختی مشاهده خواهید کرد!
 • تنظیم دقیق جای کولر آبی: به مرور زمان و با توجه به لرزش دایمی ناشی از موتور کولر آبی، این امکان وجود دارد که اتصال کولر به کانال هوا که معمولا از طریق یک پارچه برزنتی صورت می‌ گیرد به خوبی برقرار نشده و هوا از آن نشت کند؛ این مورد مانع افزایش باد کولر آبی می شود، پس برای سرویس کولر آبی این نکته را هم در نظر بگیرید.

تعمیر  کولر آبی در محل با آچاره

بعد از نصب اولیه که معمولا توسط نصاب کولر آبی صورت می گیرد، لازم است بعضی عوامل را در ابتدای هر سال و هنگام راه اندازی کولر آبی، کنترل و اصلاح کنید؛ به انجام این موارد سرویس کولر آبی می‌گوییم. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره، خدمت نصب ، تعمیر و سرویس کولر آبی را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه ‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید در کمترین زمان ممکن، سفارشتان را ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب و سرویس کولر آبی خود استفاده کنید. در ضمن باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل آن‌ها موجود است، می توانید بهترین متخصص را انتخاب کنید.

آموزش ثبت درخواست نصب، سرویسو تعمیر کولر آبی در محل آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی در محل آچاره بسیار ساده است. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید. مرحله اول: چه تخصصی می خواهید. قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظرتان را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص کولر آبی شوید و برای انجام کارتان این گزینه را انتخاب کنید. این گزینه در قسمت سیستم سرمایشی و گرمایشی است.

مرحله دوم: انتخاب خدمت درخواستی

در مرحله دوم ، درخواست خود را انتخاب کنید. این مرحله شامل پنج قسمت است که شامل موارد نصب و راه اندازی، سرویس تابستانه (پوشال، روغن کاری، شستشو و...)، رفع خرابی، تهیه و نصب سایبان کولر و سرویس زمستانه (تخلیه آب، باز کردن شلنگ، روکش کولر) می شود.

مرحله سوم: دلایل و تعداد را مشخص کنید

در این مرحله، پس از انتخاب خدمت خود سوالات متفاوت است. در تمامی مراحل به غیر از رفع خرابی، می توانید تعداد کولرها را مشخص کرده و همچنین با انتخاب قسمت رفع خرابی، مواردی مانند روشن نشدن کولر، صدای غیر عادی، خنک نبودن باد کولر، بوی نامطبوع و سایر مشکلات را در آن مشخص کنید. مرحله چهارم: توضیحات تکمیلی در تعمیر کولر آبی در محل در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و با پر کردن آن توسط شما، برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله پنجم: تعیین زمان برای تعمیر و سرویس کولر آبی در محل

در مرحله پنجم، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد، باید در سایت آچاره وارد شده یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله ششم: آدرس خود را برای تعمیر و نصب کولر آبی در محل مشخص کنید

در این مرحله، آدرس خود را مشخص کرده، برای هماهنگی شماره تماستان را درج و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم، سفارش شما ثبت شد. تعمیر و سرویس کولر آبی آچاره شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و خدمتی که برای کولر آبی می خواهید، می توانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین بسپارید. با توجه به اینکه برندهای مختلف دارای مشکلات متفاوتی هستند، متخصصین آچاره بر روی تمامی برندها تسلط داشته و تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر آبی در محل را به شما ارائه می دهند.

ثبت رایگان سفارش

اطمینان با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ ای هستند، آن ها دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کرده اند؛ همچنین تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما را قبول می کند و به محل شما می آید، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. با ثبت سفارش در سامانه آچاره می توانید مطمئن باشید که هرگونه مشکل و سرویس کولر آبی شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام شده و از قطعات اورجینال و با کیفیت برای کولر شما استفاده می شود. در صورت بروز مشکل می توانید با پشتیبانی ازساعت 8 صبح تا 21 شب تماس گرفته و پیام های خود را با ما در میان بگذارید. آچاره برای جلب رضایت مشتری تلاش می کند و همواره پیگیر نظرات و درخواست های شما در این مجموعه است.

نحوه محاسبه هزینه سرویس و تعمیر کولر آبی در محل

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار تعمیرات و سرویس کولر آبی توسط مشتری اعلام می شود، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص، قبل از ثبت سفارش، کار سختی بوده و هزینه خدمات، بعد از اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام می شود. مشتری می تواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی را برای انجام کار سرویس کولر آبی انتخاب کند. در صورتی ‌که هزینه اعلام شده توسط متخصص مربوط به سرویس کولر آبی و کولر گازی مورد توافق مشتری نباشد، سفارش بدون دریافت هیچ هزینه‌ای لغو خواهد شد.

نکات لازم برای نگهداری درست و تعمیر کولر آبی

 • به یاد داشته باشید راه درست را برای تعمیر و سرویس کولر آبی در محل انتخاب کنید! با توجه به اینکه کولرهای آبی، معمولا یک شکل هستند و در یک ردیف قرار دارند، ممکن است اشتباهی کولر همسایه خود را سرویس کنید که البته کار بدی نیست ولی مشکل شما را حل نمی کند! در قدم اول از یک نفر بخواهید که یک بار کولر را روشن و خاموش کرده تا متوجه شوید که کولر درست را انتخاب کرده اید.
 • مواظب باشید نصاب کولر آبی، پایه‌های کولر را مستقیما روی آسفالت یا ایزوگام پشت بام قرار ندهد؛ چرا که این موضوع، باعث آسیب ‌دیدگی پشت بام خواهد شد. پایه‌ ها حتما باید روی زیر پایه ‌ای مسطح قرار بگیرند که فشار را پخش کنند و در نتیجه بتوانید سرویس کولر آبی را به بهترین نحو انجام بدهید.
 • برای افزایش باد کولر آبی، در مرحله اول اول پمپ آب را روشن کنید تا حدود 10-15 دقیقه پوشال ‌ها خیس شوند و سپس کولر را روشن کنید. از این طریق می توانید استفاده بهتری از کولر آبی خود داشته باشید.
 • کولر را در ساعت‌های اوج مصرف روشن نکنید و همچنین نگذارید بیش از 6-7 ساعت پیوسته روشن باشد. این امر هم منجر به افزایش تصاعدی هزینه برق می شود و هم از عمر کولر آبی شما کم می کند.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

کولر آبی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف