در حال بارگذاری

پرستار كودك در منزل - تهران و شهرستان ها - پرستار بچه

ثبت رایگان سفارش

پرستار كودك در منزل - تهران و شهرستان ها - پرستار بچه

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

دنیای آدم‌ های امروز، دنیای اشتغال زنان و همچنین مشغله تمام آدم ها است و در حالت کلی مسیر زندگی کاری و ماشینی به این سمت پیش رفته است. بسیاری از زنان شاغل برای گذراندن زندگی کاری و همچنین نگه داری کودکان، از پرستار کودک در منزل تهران استفاده می کنند. استفاده از کلمه تهران به این دلیل است که با توجه به اینکه تهران یک پایتخت شلوغ و درهم است، مادران بیشتری به مراقبت از فرزندانشان نیاز پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از مادران برای مراقبت ار فرزندان خود پرستار استخدام می کنند.

این پرستاران با توجه به سن کودک، نیازهای مختلفی از او را پاسخ می دهند. یک پرستار در مرحله اول باید عاشق کودکان باشد و از بازی کردن و وقت گذراندن با آن ها لذت ببرد و در ادامه باید صبور، مهربان، با حوصله و شوخ طبع باشد تا از زمانی که در کنار فرزندان سپری می کند، لذت ببرد. ارائه خلاقیت و توانایی در آموزش کودکان و همچنین انجام فعالیت های جالب و جذاب، کودکان را مجذوب می کند.

وظایف انحصاری یک پرستار کودک در منزل

پرستار کودک همانطور که از اسمش پیداست، وظیفه مراقبت از فرزندان در نبود پدر و مادر را دارد. متخصص در منزل شما حاضر شده و برای انجام وظایف خود، خدمت رسانی می کند. وظایف این متخصص شامل موارد زیر می شود:  

 • پوشاندن لباس برای کودک
 • غذا دادن به کودکان
 • استحمام و عوض کردن پوشک
 • انجام بازی به همراه هنر خلاقیت
 • آموزش مهارت ها و برخورد در اجتماع
 • ارائه گزارش رفتاری و عملیاتی کودک به والدین
 • تربیت فرزندان زیر نظر والدین

مراقبت از فرزندان یک بحث علمی است و پرستار باید به صورت تئوری آموزش دیده باشد. همانطور که می دانید برای کودکان بالاتر از 5سال بازی و سرگرمی امری ضروری است.

ویژگی های پرستار کودک در منزل

پرستار کودک در منزل تهران و سایر شهرها همانطور که به کار خود مسلط است، لازم است تا بعضی از موارد را در خصوص نگه داری از فرزند در دستور کار خود قرار دهد و بعضی شرایط را برای ایشان فراهم کند. در زیر به بعضی از این موارد اشاره خواهیم کرد.

 • ایجاد محیطی آرام و همراه با شادی و نشاط برای کودک
 • بازی متناسب با سن کودک و ایجاد سرگرمی برای ایشان
 • آشنایی با اصول روانشناسی کودک و تحلیل رفتاری کودک
 • داشتن مهارت ارتباطی بالا برای برقراری ارتباط با کودک
 • داشتن علاقه به نگه داری از کودک
 • ایجاد احساس امنیت برای کودک

نکات رفتاری والدین با پرستار کودک در منزل

همانطور که پرستار نیاز به رعایت یک سری خصوصیات و داشتن علم این کار است، نیاز است تا والدین نیز به نوع رفتار خود با ایشان توجه کنند. بعضی از این نکات شامل موارد زیر می شود.

 • به طور قطعی نیم ساعت قبل از خروج پرستار در منزل خود حاضر شوید.
 • در خصوص رفتار متخصص با کودکتان و ارتباط آن ها از فرزندتان سوال کنید و از مناسب بودن شرایط احساسی کودک مطلع شوید.
 • با پرستار به درستی برخورد کنید و در جریان مهم بودن وظیفه ایشان باشید.
 • در مورد انجام وظایف دیگر با متخصص مشورت کنید و به خاطر داشته باشید در حالت کلی، وظیفه اصلی ایشان مراقبت و آموزش است.
 • اگر کودک شما دارای معلولیت جسمی یا ذهنی است یا شرایط خاصی دارد حتما آن را برای اطلاع متخصص ذکر کنید.

آموزش ثبت درخواست پرستار کودک در منزل آچاره

  فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص پرستار کودک در منزل تهران و سایر شهرها در آچاره بسیار آسان است. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این صفحه همراه ما باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

مرحله اول : چه تخصصی می خواهید

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را  انتخاب کنید و در ذهن داشته باشید. با توجه به این سرویس وارد تخصص پرستاری و مراقبت کودک شوید. این گزینه در قسمت پرستاری و مراقبت قرار گرفته است.

مرحله دوم: انتخاب نوع سرویس

در این مرحله، درخواست خود را انتخاب کنید. در مرحله دوم لازم است نوع مدت آن را مشخص کنید. به طور مثال به این خدمت به صورت روزانه یا شبانه نیاز دارید.

مرحله سوم: تعیین زمان برای پرستاری و مراقبت

در این مرحله، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را مشخص خواهید کرد. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله چهارم: هرآنچه متخصص باید بداند

در این مرحله تمامی نکاتی که فکر می کنید، متخصصین آچاره باید بدانند را ذکر کنید و برای متوجه شدن متخصص در آن قسمت، آن را به درستی بنویسید.  

مرحله پنجم: آدرس خود را درج کنید

در این قسمت ، آدرس محل خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را نیز بنویسید و سپس  بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک کنید. به این ترتیب، شما می ‌توانید یک ثبت سفارش موفق و البته رایگان را انجام دهید. یادتان باشد به دو طریق می توانید پرستار کودک در منزل تهران و یا سایر شهر ها را پیدا کنید و سپس انتخاب پرستار را به عهده خود آچاره بگذارید یا با توجه به نظرات سایر کاربران، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

قیمت خدمات پرستاری در منزل

هزینه متخصص به عوامل مختلفی بستگی دارد و همچنین به میزان ساعاتی که به آن پرستار نیاز دارید، ارتباط پیدا می کند. با این وجود هرسال تعرفه ای از سمت شورای عالی بیمه و خدمات درمانی تعیین می شود و مرکزهای خدماتی ملزم به رعایت آن هستند. آچاره نیز از این قاعده مستثنی نیست و با بررسی این موارد قیمت متناسبی را برای فعالیت پرستاران در نظر گرفته است.

ویژگی هایی که یک پرستار کودک به آن نیاز دارد

برای ارتباط با فرزند و دور نشدن از مبحث تربیتی آن ها با استفاده از یک فرد دیگر، اعتماد به مهارت های یک فرد و همچنین بررسی آن ها بسیار مهم است. در ادامه بعضی از ویژگی های این افراد را بررسی می کنیم و لازم است یادآوری کنیم تمامی پرستاران آچاره دارای این موارد هستند.

 • مهارت ایجاد اعتماد به نفس در کودک
 • مهارت ایجاد انگیزه در کودک
 • داشتن مهارت مذاکره و برقراری ارتباط با کودک
 • توانایی در حل اختلاف کودکان
 • دارای مهربانی ذاتی و هنر عشق ورزیدن
 • مهارت ایجاد سرگرمی

وظایف پرستار کودک در منزل در بازه های سنی مختلف

پرستار کودک در منزل باید بداند که در هر بازه سنی کودک نیاز به چه توانایی هایی دارد؛ در ادامه بعضی از این توانایی ها را در بازه های سنی مختلف ذکر کرده ایم.

 • بازه سنی زیر شش ماه

در این بازه سنی کودک تحرک آنچنانی ندارد و تنها با چشم هایش اطراف را مورد بررسی قرار می دهد. وجود اسباب بازی هایی با تضاد رنگی قابل توجه، بینایی فرزند را تحریک کرده  باعث افزایش مهارت های حرکتی می شوند. وظیفه متخصص آموختن ابتدایی اطراف به کودک است.

 • بازه سنی شش ماه تا یک سال

در این بازه سنی، کودک علاوه بر راه رفتن می تواند بدود و از پله ها بالا برود و همچنین در این راستا نیاز به مراقبت بیشتری نیز دارد تا دچار صدمه نشود. در این مرحله کودک می تواند بعضی از کارهایش را انجام دهد اما نیاز به مراقبت متخصص دارد.

 • بازه سنی 3 تا 5 سال

در این بازه علاقمندی کودک به بازی های فکری زیاد شده و سعی در شناخت رنگ ها دارد. متخصص باید برای ایجاد هنر خلاق در کودک نقشی تاثیر گذار داشته باشد.

 • بازه سنی 5 تا 7سال

در این بازه، کودک نیاز بسیار زیادی به رشد و استعداد دارد. انجام بازی های مختلف، او را در شناخت نقاط قوت و ضعف خود کمک کرده و با همبازی شدن با او، پرستار می تواند تمامی آن ها را درک کند و در رفع مشکلات با فرزندتان همراه شود.

نکاتی که باید در مورد یک پرستار کودک در منزل بدانید

لازم به ذکر است تمامی مواردی که در ادامه ذکر می شوند، نیازی به پیگیری شما نداشته و توسط آچاره بررسی شده اند. در ادامه به بررسی این نکات خواهیم پرداخت.

 • پرستاران باید دارای مدارک و گذراندن مهارت های تئوری باشند و لازم به ذکر است، این موارد توسط آچاره بررسی شده اند.
 • به نوع شرایط و رفتار کودک توجه می کنند و نیازهای رفتاری ایشان را در دستور کار قرار می دهند.
 • پرستاران آچاره برخورد تند و خشن را از دستور کار خود حذف کرده چرا که معتقدند کودکان دچار افسردگی و عدم اعتماد به نفس می شوند.
 • در صورتی که کودکتان لجباز و یک دنده است حتما پرستار را در جریان بگذارید تا از مهارت های خود در تربیت رفتاری ایشان استفاده کند.
 • از دور بودن دسترسی کودکان به داروهای اعصاب و آرامبخش مطمئن شوید.

 

و در آخر اطمینان با آچاره

در این صفحه تمامی موارد در خصوص انتخاب یک پرستار کودک در منزل تهران و سایر شهرها آورده شده است و همچنین نحوه سفارش دهی در آچاره آموزش داده شده است. آچاره ایـن امکان را به کاربران خود می‌دهد تا هـر خدمتی که مورد نیازشان است، مانند پرستاری کودک را در هر زمانی از شبانه‌ روز سفارش دهند. نـیروهای خدماتی آچاره دارای گـواهی عدم سـوء پـیشینه هستند و از فیلترهای تأیید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

پرستاری و مراقبت کودک در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف