در حال بارگذاری

پرستاری از کودک

ثبت رایگان سفارش

پرستاری از کودک

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

پرستاری از کودک با آچاره

آچاره در راستای رفع نیازهای روزمره و افزایش سطح رفاه و شادابی در خانواده ، سرویس مراقبت و پرستاری از کودک در منزل را با بهر‌ه‌گیری از بهترین پرستاران کودک مجرب، متعهد و آموزش دیده ،‌ برای شما عزیزان فراهم آورده است. می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن آچاره با کلیک بر روی دکمه «ثبت رایگان سفارش» ، سفارش خود را در روز و ساعت دلخواه خود، رایگان ثبت کنید و با توجه به رزومه و امتیازات پرستاران سالمند، قیمت پیشنهادی آنها را بررسی کنید و پرستار کودک مورد نظر خود را انتخاب کنید . متخصص مورد نظر در روز و ساعت مورد نظر در محل شما حضور خواهد یافت. سرویس مراقبت و پرستاری سالمند آچاره با ضمانت و پشتیبانی 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان است.

نکات لازم در مورد پرستار کودک

در این دنیای پرشتاب و شلوغ،‌ نگهداری از بچه‌ها یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست؛ گاهی ممکنه مجبور بشید برنامه زندگی‌تون رو طوری تنظیم کنید که فرد دیگری از فرزندتان مراقبت کند؛ شاید به دلیل این‌که باید سرکار باشید یا این‌که خیلی جوان هستید و کم‌تجربه. همان‌طور که می‌دانید مراقبت و نگهداری از کودک،‌ به وقت زیادی نیاز داره و حتی می‌تواند کل روز شما رو پر کند؛ پس بهترین راه، استخدام یک پرستار باتجربه‌ست؛ اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره‌ی پرستاری از کودک بدانید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

مهارت و دانش پرستاران کودک در آچاره

 • علاقه به پیشرفت فردی و اجتماعی کودکان
 • توانایی ایجاد ارتباط نزدیک همراه با اعتماد با والدین و کودکان
 • رویکرد خلاقانه همراه با قدرت تخیل خوب
 • توانایی برنامه ریزی و سازماندهی فعالیت های مهیج و سرگرم کننده برای کودکان
 • مسئولیت پذیر بودن در کار
 • توانایی تطبیق با شرایط غیر قابل انتظار
 • آگاهی از سلامت، ایمنی و بهداشت مواد غذایی
 • صبر و تحمل و شوخ طبعی
 • توانایی حفظ آرامش در شرایط کاری پر فشار
 • انرژی و استقامت

فهرستی از بایدها و نبایدها و کارهایی که باید انجام بدهد رو فهرست کنید و قبل از خروج از خونه این موارد را با پرستار مرور کنید.

 • فرم اطلاعات ضروری را در کنار تلفن نصب کنید. شماره تلفنی را که می‌شود هنگام دور بودن از خانه، پرستار کودک با شما تماس بگیرد را، یادداشت کنید. همچنین، شماره تلفن دوست، همسایه، فامیل یا هر آشنایی که می‌تواند در صورت بروز پیشامد غیرمنتظره به شما کمک کند، در اون فرم بنویسید.
 • به پرستار کودک این نکته رو حتما گوشزد کنید که هنگام بروز سانحه، قبل از هر چیز کمک بخواهد و بعد از اون موضوع رو به شما اطلاع بده. به او این اطمینان رو بدید که حتی اگر بی مورد هم درخواست کمک کرد، هیچ مشکلی پیش نمیاد و بهتر از این که بی‌جهت خطر کنه و اقدامی انجام نده.
 • جعبه‌کمک‌های اولیه رو در محل مشخصی بگذارید تا در صورتی‌که کودک نیاز به رسیدگی فوری پزشکی داشت، از اون‌ها استفاده بشه؛ اگر کودک شما دچار هرگونه بیماری سابقه‌دار و مزمنی هست یا حساسیت داره، این اطلاعات رو هم به فرم پیوست کنید؛ چون ممکن است در درمان کودک موثر باشه.
 • پرستار کودک رو از همه بیماری‌های کودک آگاه کنید و درباره هر دارویی که در حال حاضر مصرف می کند به او توضیح کامل بدید. باید پرستار کودک رو به خوبی با طرز دارو دادن به کودک آشنا کنید؛ بهتره این اطلاعات رو در جایی یادداشت و به پرستار بچه ارائه کنید: جای دارو، زمان دارو ، مقداری که باید از هر دارو داده بشه. در صورت امکان، خودتان نحوه دادن دارو رو به او نشان بدهید و از او بخواهید حتما بنویسد که در هر بار، در چه زمانی، از چه دارویی، به چه مقداری به بچه داده است.
 • تک تک اتاق‌های خانه را به پرستار نشون بدهید. او باید از محل این اقلام آگاه باشد: تلفن، فیوز برق، چراغ قوه، کلیدچراغ‌ها و محل‌های خطرناک احتمالی در خونه.
 • اگه قرار است پرستار بچه، کودک را به حمام ببرد؛ نکات ایمنی حمام رو با او مرور کنید.
 • به پرستار بچه، چگونگی استفاده از وسایل خانه را آموزش بدهید و اگه استفاده از وسیله‌ای مجاز نیست، حتما این موضوع را به اطلاع او برسانید.
ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت پرستاری و مراقبت کودک آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس پرستاری و مراقبت کودک، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص پرستاری و مراقبت کودک

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره پرستاری و مراقبت کودک

ثبت رایگان سفارش

پرستاری و مراقبت کودک در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف