آرایش صورت در خانه

آرایش صورت در خانه

قیمت حداکثر و حداقل
600,000 - 320,000
ثبت رایگان سفارش
320,000
460,000
600,000

آرایش صورت در خانه

320,000
460,000
600,000
قیمت حداکثر و حداقل
600,000 - 320,000
آواتار کاربری

رضا ه. تهرانپارس (منطقه ۴)

متخصص: شهناز احمدی

1400/07/27

من برای مادرم گفتم تشریف آوردن برای کوتاهی مو،اصلاح صورت و رنگ مو مادرم ازشون خیلی راضی بودن بسیار خانم آنتایم، خوش اخلاق، متعهد و هنرمند

آواتار کاربری

صدف م. دهکده المپیک

متخصص: فاطمه افسری

1400/07/16

عالی بود هم اخلاقشون هم تمیزی کار و هم تند و سریع کار کردنشون برام خیلی مهم بود خیلی💕💕

همه‌ی ما انسان‌ها آراستگی و زیبایی رو دوست داریم؛ در دنیای امروز آراستگی ظاهر و آرایش صورت به عنوان یک اصل برای همه مردم مطرحه؛ بهتره بدونید آرایش وقتی معنا پیدا می‌کنه که عیب‌ها رو بپوشونه و مناسب با مکان، زمان، سن و موقعیت اجتماعی افراد باشه؛ اما متاسفانه در جامعه‌ی امروزی ما، معنای آرایش عوض شده و هرچی چهره‌ عجیب‌تر و جالب توجه‌تر باشه، پرطرفدارتره،؛ حتی مهم هم نیست ‌که این آرایش به زیبایی فرد کمک می‌کنه یا نه!

شاید هرکسی فکر کنه خودش می‌تونه بهترین آرایشگر خودش باشه اما به جز بعضی موارد، خلاف این موضوع اثبات می‌شه و این موضوع وقتی روشن‌تر می‌شه که صورت‌تون رو به یک متخصص زیبایی بسپارید و ببینید چطور عیب‌های شما رو می‌پوشونه و تاکید روی اعضای زیبای صورت‌تون رو بیش‌تر می‌کنه؛

آرایش صورت با آچاره

آچاره در راستای راحتی بیشتر شما و آسون کردن رفع نیازهای روزمره‌تون،‌ خدمات زیبایی از جمله آرایش صورت رو با بهترین کیفیت و زیر نظر متخصصین حرفه‌ای زیبایی،‌ ارائه می‌ده؛ متخصصین زیبایی آچاره در سریع ترین زمان ممکن به محل شما میان و تمام خدمات مربوط به آرایش صورت رو برای شما انجام می‌دن؛ ضمنا شما می‌تونید با توجه به سوابق و رزومه‌ی متخصصین ما و همین‌طور قیمت‌های پیشنهادی اون‌ها، متخصص مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

تاریخچه آرایش

در طول تاریخ، زیبایی ظاهر همیشه مورد توجه همه بوده؛ البته در زمان‌هایی این آراستگی و زیبایی، افراطی و برای فخرفروشی و جلب توجه بیشتر، در بین طبقات خاصی از اجتماع بوده؛ مثلا مصریان باستان، عمدتا اطراف چشم‌هاشون رو با رنگ‌های سبز و خط‌های سیاه رنگ‌آمیزی می‌کردند؛ یا ملکه کلئوپاترا با کشیدن سرمه به دور چشماش، ‌به اون قدرت نفوذ بیشتری می‌بخشید. پادشاهان و درباریان ایرانی و عرب هم، با استفاده از زیورآلات برای گوش‌ها و ریش‌هاشون و همین‌طور پادشاهان و درباریان فرانسوی و انگلیسی، با گذاشتن کلاه‌گیس‌های بلند، خودشون رو از طبقات پایین‌تر متمایز می‌کردند. مردم قبایل سیاه‌پوست و سرخ‌پوست هم علاوه بر به‌کار بردن رنگ‌های شاد و زنده در چهره، خودشون رو برای جشن‌ها به شکل‌های عجیب و غریبی درمی‌آوردند.

شناخت اجزاء چهره در آرایش صورت

در بررسی فرم چهره‌ها، بعد از شناخت فرم هندسی صورت و یادگیری مناسب‌ترین آرایش برای اون، نکته‌ای که بسیار اهمیت داره، شناخت تفاوت فرم چشم‌ها، گونه‌ها و انواع بینی و چونه و قائل شدن تفاوت سبک آرایش، برای هر کدوم از این نواحی هست؛ مثلا در آرایش چشم‌های ریز، از سایه‌های روشن و مات،‌ برای درشت‌تر نشون دادن این عضو استفاده می‌کنیم؛ یا از زدن سایه‌های تیره و سنگین مخصوصا در قسمت داخلی چشم باید دوری بشه تا چشم‌ها ریزتر به‌نظر نیان؛

یا در یک صورت خوش‌فرم که به طور طبیعی دارای گونه‌های برجسته‌ست، از ایجاد تیرگی‌های تند و پررنگ در زیر گونه‌ها و زدن رژگونه روشن و براق در حجم بالایی گونه، پرهیز می‌کنیم؛ چرا که باعث برجستگی بیش از حد گونه‌ها می‌شه. همچنین برای آرایش و اصلاح فرم یک چونه فرو رفته، باید از تکنیک سایه روشن به شکل صحیح استفاده کنیم تا فرم چونه باریک و اصطلاحا به حالت مانکنی دربیاد!

پس شناخت جزئیات چهره اهمیت زیادی داره و کمک می‌کنه تا با تفاوت گذاشتن بین چشم‌های ریز، درشت، کشیده، پف‌آلود یا افتاده، بهترین و مناسب‌ترین سبک و رنگ رو برای آرایش در نظر گرفته و به تناسب اون، درباره تفاوت آرایش برای گونه‌های برجسته یا فرو رفته و... تصمیم بگیریم. 

استانداردهای آرایش صورت

اصول آرایش بر مبنای شناخت شکل هندسی صورت و استخوان‌های اونه. قبل از هر چیز بهتره نحوه‌ی استفاده از لوازم آرایش یا شناخت تفاوت آرایش شب و روز و متعادل‌سازی مخصوص هر چهره رو بدونیم و زیباترین هارمونی آرایش صورت رو پیدا کنیم. در آخر برای ست کردن رنگ‌ها در آرایش، چند ترکیب رنگ رو به شما معرفی می‌کنیم:

 سایه مشکی و طلایی؛ رژگونه آجری بسیار ملایم؛ رژ لب مات؛ لاک گل‌بهی

√ سایه مشکی و نقره‌ای؛ رژگونه صورتی بسیار ملایم؛ رژ لب کالباسی روشن؛ لاک کالباسی تیره 

√ سایه چشم قهوه‌ای و بژ؛ رژگونه هلویی ملایم؛ رژ لب قرمز؛ لاک قرمز

√ سایه چشم مشکی اکلیلی؛ رژگونه تیره با تناژ نارنجی؛ رژ لب بی‌رنگ و براق؛ لاک مشکی

√ سایه چشم بنفش تیره و مشکی؛ رژگونه ملایم با تناژ سرخابی؛ برق لب یاسی شیشه‌ای؛ لاک یاسی

√ سایه چشم قهوه‌ای سوخته و کرم پودری ملایم؛ رژگونه هلویی ملایم؛ برق لب گل‌بهی؛ لاک بژ

√ سایه چشم مشکی و قهوه‌ای؛ رژگونه کم‌رنگ و مات با تناژ هلویی؛ برق لب شیشه‌ای اکلیلی؛ لاک بژ

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

2,033
متخصص فعال
1,928
درخواست مشتری
3,072
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت آرایش صورت بانوان در خانه در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
آرایشگرها چطور تایید صلاحیت می‌شوند؟
ثبت سفارش به چه صورت است؟
خدمات زیبایی در محل انجام می‌شود یا آرایشگاه؟
هزینه ایاب و ذهاب دریافت می‌کنند؟
از لحاط امنیت چگونه مطمئن باشیم؟
اگر روی قیمت به توافق نرسیدیم، چه‌کار کنیم؟
در صورت عدم رضایت از کار متخصص چه باید کرد؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.