بیمه شخص ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث خودرو

آواتار کاربری

مریم ا. بلوار فردوس

متخصص: کارگزاری رسمی بیمه مرکزی آسابیمه

1398/04/11

فوق العاده عالی بود، سریع، منظم، مودب

آواتار کاربری

مریم ا. بلوار فردوس

متخصص: کارگزاری رسمی بیمه مرکزی آسابیمه

1398/04/11

فوق العاده عالی بود، سریع، منظم، مودب

اگر به کلان شهر تهران نگاهی کنیم، متوجه میشیم که تعداد خودروها بسیار زیاده و ترافیک زیاد شهر از وجود همین خودروها می‌آد؛ این خودروها همونطور که نیازهای ما رو برطرف می‌کنن و وسیله حمل و نقل آسان‌تر ما رو فراهم می‌کنن، به همون اندازه هم نیاز به رسیدگی دارند. برای مثال، تعویض روغن موتور ماشین، یکی از مواردی است که هر از چندگاهی باید حواسمون بهش باشه، اما این تنها یکی از موارد هست. یکی دیگر از کارهایی که ما باید برای خودرو انجام بدهیم، تهیه بیمه شخص ثالث خودرو هست و این موضوع انقدر مهم هست که جزو اولین کارهای افراد بعد از خرید خودرو محسوب می‌شه و تازه بعد از اون هم باید هر چند یک مدت، بیمه شخص ثالث خوردو رو تمدید کنند. آچاره، یک خدمت جدید در همین زمینه ارائه کرده که ویژگی‌های جالبی داره و به میزان زیادی می‌تونه به شما در انتخاب مناسب بیمه شخص ثالث خودرو کمک کنه. اگر مشتاق آشنایی با این خدمت هستید، با ما همراه باشید. 

دلیل نامگذاری بیمه شخص ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث خودرو، یک بیمه اجباری محسوب می‌شه و همه دارندگان خودرو، موظفند این بیمه رو تهیه کنند. این بیمه برای مالک وسیله نقلیه ارائه می‌شه که به عنوان اول شخص در نظر گرفته می‌شه. شخص دوم و یا ثانی، همون شرکت بیمه کننده است و شخص سوم یا ثالث، فردی خواهد بود که در جریان حادثه با خودرو، آسیب دیده.

بیمه شخص ثالث خودرو، چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

بعد از حادثه رانندگی، شرکت بیمه موظف خواهد بود هزینه‌های درمان و یا فوت تمامی افراد زیان دیده رو پرداخت کنه و خسارت‌های ناشی از این حادثه را پرداخت کند. بخش جدیدی که به بیمه شخص ثالث خودرو افزوده شده، بیمه حوادث راننده هست که در اون، راننده خاطی نیز تا حدی مشمول این بیمه خواهد شد.

بیمه شخص ثالث خودرو شرکت‌های بیمه چه تفاوتی باهم دارند؟

تقریبا با توجه به فضای رقابتی که وجود دارد، همه شرکت‌های کارگزار بیمه، خدمات یکسانی رو در زمینه بیمه شخص ثالث خودرو ارائه می‌دن و هزینه دریافتی اونها هم، تفاوت چندانی با هم نداره. اما تفاوت اصلی را می‌تونید در کیفیت خدمات ارائه شده جستجو کنید. همین موضوع یکی از نکات مهمی است که فرد شخص اول به عنوان بیمه‌گزار باید آن را بدونه.

بیمه شخص ثالث خودرو در آچاره

حتما این سوال مهم در ذهنتون شکل گرفته که آچاره چه خدمتی در زمینه بیمه شخص ثالث خودرو ارائه میده؟ در پاسخ به شما کاربران گرامی باید بگیم، با ثبت سفارش در زمینه بیمه شخص ثالث خودرو، می‌تونید به صورت کاملا رایگان با مشاوران مجرب در تماس باشید تا اونها بهترین کارگزاران بیمه‌ای که این خدمت رو به شما ارائه میدن، معرفی کنند.

در ضمن تفاوت این روش در این هست که شما میتونید به راحتی و از طریق تلفن، مشاوره لازم رو بگیرید و این مشاوره میتونه تمام سوالات مربوط به بیمه شخص ثالث خودرو رو در بر بگیره و در نهایت شما رو به کارگزار معتبر بیمه، مرتبط کنه.

نکات مهم در ثبت سفارش بیمه شخص ثالث خودرو

برای ثبت سفارش در این زمینه، کافیه وارد بخش خدمات بیمه بشید و بعد از اون زمانی که دوست دارید با مشاور تماس داشته باشید رو اعلام کنید. همچنین در مراحل بعدی باید شماره تماس خودتون رو هم یادداشت کنید و محدوده زندگیتون رو مشخص کنید تا مشاوران بیمه نزدیک محل شما برای مشاوره انتخاب بشن. همچنین خیلی مهم هست که اگر توضیح اضافی و خاصی دارید رو هم در مراحل ثبت سفارش یادداشت کنید تا مشاور بهتر بتونه شما رو راهنمایی کنه. دوباره یادآوری می‌کنیم که این مراحل و استفاده از مشاوره کاملا رایگان خواهد بود و شما می‌تونید اطلاعات خوبی در زمینه بیمه شخص ثالث خودرو پیدا کنید و در نهایت بیمه مورد نظر رو دریافت کنید.  

متخصصان بیمه شخص ثالث خودرو آچاره چه افرادی هستند؟

شما در آچاره و با ثبت سفارش در زمینه مشاوره و خدمات بیمه شخص ثالث خودرو، با مشاوران مجرب و معتمد و همینطور نمایندگان کارگزار بیمه‌ای معتبر مرتبط خواهید شد و به این ترتیب، می‌تونید با خیالی آسوده‌تر به دنبال انتخاب بیمه و پرداخت هزینه‌های بیمه شخص ثالث خودرو اقدام کنید. 

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

سوالات متداول

آیا میشه به مشاوران بیمه شخص ثالث در آچاره اعتماد کرد؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.