نظفات مشاعات و راه پله در اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان

بازه قیمت عمده سفارشات:
340,000 تا 482,600 تومان
شروع کنید
10 هزار سفارش موفق
4.55 (4853 نظر)
1607 متخصص تایید شده
نظرات کاربران
مسعودرضا ا. (طوقچی ( میدان قدس), اصفهان) 12 روز قبل
امتیاز به سفارش
نظافت راه‌ پله

بسیار تمیز بود و رضایت بخش

ااقای ا. (بزرگمهر, اصفهان) 13 روز قبل
امتیاز به سفارش
نظافت راه‌ پله

کار درسته و دقیق

آقای ر. (بزرگمهر, اصفهان) 19 روز قبل
امتیاز به سفارش
نظافت راه‌ پله

ایشون سر وقت اومدن و سر موقع کار را تمام کردند .

نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند

نکات ثبت سفارش
 • آچاره تنها سامانه دارای تضمین کیفیت در سرویس نظافت راه پله در اصفهان

درباره سرویس نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان از جمله مهم‌ترین کار‌های روزمره است که در هر زمانی احساس می‌شود. تامین نیرو برای نظافت راه و پله و ساختمان اصفهان از جمله اصلی‌ترین دغدغه‌هایی است که همواره افراد با آن مواجه هستند.

فرض کنید مهمانی دارید و برای شما خیلی مهم است که ساختمان و مخصوصا راه و پله ساختمان شما تمیز باشد در این صورت نیاز دارید که یک نظافتچی کاربلد در اصفهان را برای انجام این کار استخدام کنید. باید بدانید که آچاره مانند همیشه در کنار شماست و شما را در این امر راهنمایی می‌کند.

برای نظافت راه پله و نظافت مشاعات در اصفهان آچاره را انتخاب می‌کنیم چون:

 • ، شما میتوانید در صورت عدم رضایت از کیفیت تمیزکار قبل از اتمام ساعت اول با شماره تلفن دفتر اصفهان 03191005020 تماس بگیرید تا نیروی جایگزین برای شما ارسال شود.
 • تمامی نظافتچیان خانم یا آقا سفته ضمانت حسن انجام کار و  برگه عدم سوء پیشینه ارائه نموده‌اند.
 • رزومه نظافتچی آقا در اصفهان با حساسیت زیاد مورد بررسی قرارمی گیرد و در شروع همکاری کلیه فرایند تخصصی نظافت منزل آموزش داده می‌شود.
 • برای انجام خدمت نظافت ساختمان در اصفهان توسط آچاره امکان ثبت سفارش فوری وجود دارد و همچنین پشتیبانی 12 ساعته انجام می‌شود.
 • بسیاری از شرکت خدماتی نظافتی معتبر در اصفهان با آچاره همکاری بالقوه ای دارند.

خدمات نظافتی که آچاره ارائه می‌دهد به جز خود شهر اصفهان شامل چه مناطقی از شهر اصفهان می‌شود؟

 • نظافت راه پله در بهارستان اصفهان
 • نظافت راه پله در ملک شهر
 • نظافت راه پله در سپاهان شهر
 • نظافت راه پله در شاهین شهر

خدمات نظافتی و همچنین نظافت ساختمان در اصفهان به چه صورتی انجام می‌شود؟

دیدن تصاویر سنگ‌های سیاهی که ناشی از رفت و آمد زیاد هستند و یا روغنی که بر روی کف پارکینگ و سرامیک‌ها ریخته شده و باعث کدر شدن آن‌ها می‌شود هیچ گاه تصویر خوشایندی برای هنگام ورود به ساختمان نبوده است.

به همین علت بهتر است که نظافت راه پله و همچنین نظافت پارکینگ و حیاط در اصفهان را به یک فردی بسپارید که آشنا به این امور باشد.

اگر خودتان میخواهید آن را انجام بدهید به صورت اصولی و طبق یک قواعد مشخص آن را دنبال کنید. انجام ندادن درست نظافت ساختمان، حس بدی را به افراد ساکن در آنجا منتقل می‌کند و همچنین باعث حس نامطلوب می‌شود. در ادامه این مطلب میخواهیم اصول درست نظافت راه پله و ساختمان را بیان کنیم.

اهمیت نظافت راه پله و مشاعات چیست؟

همانطور که گفته شد نظافت راه پله‌ها یکی از سرویس‌های اساسی برای هر ساختمان و یا مجتمع است. شما برای تمیز کاری حیاط و منازل مسکونی و مکان‌های اداری می‌توانید از خدمات نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان که توسط سامانه آچاره جذب و آموزش داده شده اند بهره ببرید.

مهم نیست که شما در چه مکانی زندگی می‌کنید، ساختمان شما یک طبقه است یا تک واحد و یا در مجتمع‌های بزرگ با چندین طبقه و در کدام واحد ساکن هستید؛ چرا که در حال نیاز به نظافت و خدمات نظافتی خواهید داشت.

افراد معمولاً فرصت بسیار کمی دارند تا خودشان برای نظافت راه پله و ساختمان منطقه مسکونی که در آن زندگی می‌کنند وقت بگذارند تا این کار را به صورت مرتب و دوره‌ای انجام دهند.

ممکن است شما در کل چند روز از ماه فرصت کنید تا واحد خودتان را تمیز کنید، اما بسیار بعید است که بتوانید نظافت راه پله ساختمان اداری و تجاری و یا نظافت ساختمان را خودتان به صورت اصولی و دوره‌ای انجام دهید.

پس در این شرایط لازم است که یکی از شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان برای انجام تمیزکاری ساختمان در اصفهان بهره ببرید. دلیل گسترش این شرکت‌ها نیز دقیقاً همین موضوع است و افراد نیاز دارند که حداقل هفته‌ای یک بار از سرویس نظافت راه پله ساختمان استفاده کنند.

باید بدانید که آشنا نبودن با اصول و قواعد نظافت مشاعات و راه پله ساختمان و همچنین مطلع نبودم از قیمت نظافت راه پله و پارکینگ باعث می‌شود که شما نتوانید این کار را به درستی و به صورت اصولی و سر تایم انجام دهید.

 نظافتچی حرفه ای اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان

این امر باعث می‌شود تا هزینه‌های زیادی را متقبل شوید. اگر میخواهید هزینه‌ها‌تان تا حد زیادی کم شود و همچنین بهترین خدمت را برای نظافت راه پله ساختمان در اصفهان دریافت کنید، بهتر است با آچاره تماس بگیرید و یک نظافتچی کاربلد در اصفهان را برای انجام این کار به خدمت بگیرید.

نظافت راه پله و مشاعات چه مواردی را شامل می‌شود؟

طبق استانداردها و اصول‌هایی که بین شرکتهای خدماتی و مشتریان پذیرفته شده است سرویس که شامل نظافت راه پله‌ها و مشاعات باشد به قرار زیر است:

خدمات نظافتی برای راه پله ها

نظافت این قسمت از ساختمان شامل شستن پله‌ها دیوارها و همچنین کف راه پله می‌باشد. ساختمان تمیز باید یک راه پله تمیز نیز داشته باشد. راه پله‌ها نمای داخلی مجتمع را تشکیل می‌دهند پس لازم است که به نظافت آن‌ها توجه ویژه‌ای شود.

شما می‌توانید برای انجام درست و اصولی این امر یک نظافتچی حرفه‌ای در اصفهان را به خدمت بگیرید. تمیزکاری نرده‌ها و راه پله‌ها نیز امر مهمی است که در تمیزی و زیبایی مجتمع و ساختمان تاثیر بسزایی دارد.

نظافت پارکینگ و حیاط در اصفهان

انجام خدمت نظافت پارکینگ و حیاط ساختمان نیز یکی دیگر از مهمترین و اساسی‌ترین کارهایی است که توسط آچاره و نیروهای متخصص آنجا انجام می‌شود. معمولاً رد و اثر لاستیک‌ها که روی سرامیک و موزاییک حیاط به جا می‌ماند ناخوشایند بوده و باید به سرعت نسبت به تمیز کردن آنها اقدام ویژه شود.

شما باید برای اینکه این اثرات نامطلوب را از بین ببرید بهتر است از یک نظافتچی کاربلد در اصفهان که در امر تمیزکاری مشاعات در اصفهان تجربه خوبی دارد بهره ببرید.

نظافت کابین آسانسور

تمیز بودن آسانسور برای هر ساختمانی مهم و ضروری است. کابین آسانسور و دکمه‌هایش خصوصاً در زمانی که بیماری‌های واگیردار شیوع  پیدا میکند باید ضد عفونی و پاکیزه باشند.

در دوران کرونا نظافت و تمیزکاری کابین آسانسور بسیار ضروری بود. شما برای انجام هرچه بهتر این وظیفه لازم است که کار نظافت این‌بخش را به یک  شرکت نظافتی در اصفهان که سابقه درخشانی داردبسپارید. مطمعن باشید این شرکت‌ها به طور مستقیم با آچاره همکاری دارند و یا متخصصین آچاره از بهترین نیروهای نظافتی در شهر اصفهان می‌باشند.

 نظافتچی راه پله اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان

نظافت راهرو و محوطه‌های ساختمان

راهروهای ساختمان نیز‌بخش دیگری از راه پله‌ها هستند که نظافت آنها اهمیت بالایی دارد. دانستن این نکته حائز اهمیت است که نظافت راهرو و محوطه باید طبق اصول و قواعد خاصی انجام شود.

دیگر نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که انتقال وسایل موجود در راه پله و تمیز کردن مواد شیمیایی که ممکن است در پارکینگ وجود داشته باشد جزو سرویس اولیه تمیز کاری ساختمان در اصفهان و همچنین نظافت راه پله و محوطه‌های ساختمان نیست.

پس بهتر است قبل از اینکه بخواهید نظافت راهرو و محوطه ساختمان را آغاز کنید با نظافتچی کاربلد در اصفهان که نیروی آچاره است درباره مسائلی که به نظر می‌رسد جز این موارد باشد هماهنگی‌های لازم را داشته باشید.

در صورت نیاز می‌توانید جهت مشاوره این موارد را با یک شرکت نظافتی در اصفهان در میان بگذارید تا بهترین راهنمایی را به شما ارائه دهند. دقت کنید اگر نیاز دارید که نظافتچی از یک ماده شوینده خاصی برای نظافت راهرو استفاده کند، حتماً این مورد را با او در میان بگذارید.

تمیز کردن نرده‌های ساختمان

همانطور که گفته شد تمیز کردن نرده‌های ساختمان یکی از خدمات مهم در راستای نظافت ساختمان است. برای تمیز کردن نرده‌های ساختمان شما می‌توانید از یک نظافتچی کاربلد در اصفهان کمک بگیرید و به او بگویید که تمیز کردن این قسمت را فراموش نکند.  دقت کنید این قسمت از ساختمان باید با مواد پاک کننده خاص و مورد تایید بهداشت تمیز شود چون در معرض لمس و رفت آمد افراد ساختمان قرار دارد.

نظافت پشت بام ساختمان 

فرایند تمیز کردن و نظافت پشت بام به صورت ابعادی انجام می‌شود یعنی بر حسب متر مربع و اندازه‌ای که پشت بام دارد مقدار مواد شوینده که استفاده می‌شود متفاوت است.

شما باید قبل از این که اقدام به تمیز کردن این‌بخش کنید با یک شرکت نظافتی در اصفهان در مورد قیمت نظافت این‌بخش هماهنگی لازم را داشته باشید.

تمیز کردن این‌بخش می‌تواند شامل جارو کردن و شستن پشت بام باشد. بهتر است این امر بعد از تغییر هر فصل انجام شود؛ زیرا گرد و خاک و غباری که بر روی کف پشت بام وجود دارد موجب گرفتگی ناودان و عدم تخلیه آب باران و برف می‌شود.  پس نسبت به تمیز کردن این‌بخش وسواسیت بیشتری به خرج بدهید.

اگر گرفتگی ناودان اتفاق بیفتد موجب نم دادن سقف و در بعضی موارد دیوارهای ساختمان می‌شود. پس لازم است برای تمیز کردن این‌بخش از یک نظافتچی حرفه‌ای در اصفهان کمک بگیرید تا با خیال راحت این کار را برای شما انجام دهد.

 نظافت ساختمان اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان

عوامل موثر بر قیمت نظافت راه پله و پارکینگ چیست؟

شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان معمولاً لیستی از این هزینه‌ها را قبل از اینکه مشتری بخواهد با نظافتچی قرارداد ببندد در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

در حقیقت قبل از توافق با او سرویس اضافه تری ارائه نمی‌کند و بعد از اینکه مشتری راغب شد که یک نظافتچی برای تمیز کردن این‌بخش از ساختمان به خدمت بگیرد، شرکت خدماتی نظافتی آیتم‌های اضافه تری که در بهبود این امر موثر هستند را معرفی میکند.

نرخ نظافت پارکینگ و حیاط در اصفهان به صورت ساعتی محاسبه می‌شود و شما بر اساس میزان ساعتی که یک نظافتچی در آنجا کار می‌کند هزینه پرداخت خواهید کرد. بنابراین با محاسبه ساعت کارکرد هزینه توافق شده را پرداخت کنید و دیگر نیازی به هزینه بیشتری نخواهد بود.

 نظافت منزل در اصفهان

نظافت راه پله و ساختمان

بنابراین اگر شما تمیزکاری مشاعاتی مانند استخر و جکوزی را هم به برنامه نظافت خود اضافه کنید، زمان بیشتری صرف این امر خواهد شد و به طبع هزینه بیشتری نیز باید برای آن در نظر بگیرید.  پس قبل از اینکه بخواهید با یک شرکت خدماتی نظافتی در اصفهان تماس بگیرید این موارد را حتما در نظر داشته باشید.

عوامل دیگری که بر قیمت نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان تاثیر می‌گذارد شامل نظافت سقف و جابجایی نخاله‌ها می‌شود. همانطور که گفته شد نظافت سقف و پشت بام به صورت ابعادی حساب می‌شود.

اگر نخاله‌ای دارید که می‌خواهید نظافتچی حرفه‌ای در اصفهان آن را جابجا کند باید هزینه بیشتری را نیز برای آن در نظر بگیرید.   به یاد داشته باشید که اگر بعد از بازدید کار، مشتری سفارش را لغو کرد ملزم به پرداخت هزینه ایاب و ذهاب به نیروی خدماتی هستید. پس همه این موارد در قیمت نهایی نظافت راه پله و ساختمان در اصفهان تاثیر گذارند.

نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول
نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند