براشینگ

براشینگ

قیمت حداکثر و حداقل
172,000 - 106,800
ثبت رایگان سفارش
106,800
139,400
172,000

براشینگ

106,800
139,400
172,000
قیمت حداکثر و حداقل
172,000 - 106,800
موی کوتاه معمولی
هر 1 بار 80,000 تومان
موی کوتاه کرلی و مدلدار
هر 1 بار 100,000 تومان
موی متوسط معمولی
هر 1 بار 100,000 تومان
موی متوسط کرلی و مدلدار
1 بار 120,000 تومان
موی بلند معمولی
هر 1 بار 130,000 تومان
موی بلند کرلی و مدلدار
هر 1 بار 150,000 تومان
آواتار کاربری

فاطمه س. بلوار فردوس

متخصص: نرجس طهماسبی

1400/07/30

خیلی تخصصی و با حوصله کار انجام دادن رضایت مشتری براشون اولویت بود خوش اخلاق انعطاف پذیر بودن نسبت به ساعت حضورشون تمام وسایل مورد نیاز هم همراهشون بود درکل عالی

آواتار کاربری

سارا ن. پاسداران

متخصص: فاطمه افسری

1400/07/30

بسیار خوش برخورد و حرفه ای

براشینگ

یکی از شاخه‌های تخصصی و مهم در زیبایی، براشینگ مو هست؛ اکثر افراد فکر می‌کنند که براشینگ موها کاری بسیار ساده و پیش پا افتاده‌ست که برای انجام اون نیازی به رعایت اصول کلاسیک آرایش مو نیست، اما این تفکر کاملا اشتباهه. برای انجام براشینگ باید سلسله مراتبی رو رعایت کرد تا مو بهترین و زیباترین حالتش رو نشون بده؛ براشینگ مو یکی از شاخه‌های تخصصی و مهمه که هر آرایشگری باید اون رو به‌طور تخصصی آموزش ببینه و در همه لاین‌های زیبایی مو مثل کوتاهی، شینیون و انواع مدل‌های باز و... به کار بگیره.

براشینگ در کنار سایر روش ها مثل اکستنشن، شینیون یا انواع روش های لایت مو شیوه های متفاوتی برای زیباتر کردن موی شماست.

براشینگ در آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و آسون‌تر کردن کارهای روزمره‌تون،‌ سرویس براشینگ رو با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می‌ده. سرویس براشینگ در آچاره توسط متخصصین زیبایی حرفه‌ای و باتجربه در محل انجام می‌شه و شما می‌تونید بین تمام متخصصان ما، با توجه به سوابق و رزومه اون‌ها، بهترین متخصص رو انتخاب و سفارش‌تون رو ثبت کنید.

انواع براشینگ

  • براشینگ به سبک پر: همون‌طور که از اسم این مدل پیداست، براشینگ موها به این سبک باید به صورت پر، آزاد و رها به سمت بالا باشه. بنابراین براشینگ در این مدل به سمت بالا بوده و در نوک انتهایی موها، چرخش دست به سمت خارجه. برای آماده‌سازی این مدل از مقداری ژل سافت، برای فرم‌پذیری بیشتر مو استفاده کنید. در آخر هم از باد سرد سشوار، برای فیکس نهایی حالت مو استفاده کنید.
  • براشینگ صاف شلاقی: برای انجام چنین براشینگی، معمولا استفاده از دکمه گرم سشوار کفایت می‌کنه. در این مدل نیازی نیست که جهت دست رو به بالا باشه. برس کشیدن رو یکی در میون از زیر و رو انجام بدید و در نوک انتهایی موها برس رو بدون هیچ چرخشی صاف نگه داشته و در نهایت رها کنید. این مدل براشینگ مخصوص موهای خیلی بلنده و زیبایی فوق العاده‌ای در موها ایجاد می‌کنه.
  • براشینگ موهای کوتاه: براشینگ موهای کوتاه از سخت‌ترین انواع فرم دادن به موهاست. برای انجام اون باید از برس‌هایی با قطر باریک استفاده کنید و دقت کنید تا حرارت سشوار پوست سر رو نسوزونه. بسته به مدل ژورنالی کوپ مو، چرخش دست برای فرم نهایی می‌تونه به سمت خارج و یا داخل باشه.
  • موهای فر و وز دار: برای براشینگ این مدل مو، حتما قبل از کار از مقداری محلول دوفاز یا کمی واکس مو جهت گرفتن وز مو استفاده کنید. دقت کنید که بعد از براشینگ از هیچ حالت‌دهنده‌ای با پایه آب استفاده نکنید؛ چرا که وزهای مو رو دوباره نمایان می‌کنه. در این نوع موها بهتره از مدل صاف شلاقی و یا در صورت کم پشت بودن، از مدل پر استفاده کرد.
  • براشینگ موج دار: در این مدل که مخصوص موهای لخت و بی حالته؛ از ژل‌های حجم‌دهنده قبل از براشینگ استفاده کنید تا موها حالتی ضخیم‌تر و زیباتر به خود بگیره. برای ایجاد موج در موها، بعد از عمل زیر و رو در براشینگ، در دو سوم انتهایی موها برس رو به یک سمت بچرخونید و برای چندین ثانیه با سرمای سشوار فیکس کنید. بعد از اسپری مو استفاده کنید تا ثابت در جای خود قرار بگیره.
  • براشینگ به سمت داخل: در براشینگ به سمت داخل بهتره از ابتدا، تمامی لایه‌های مو رو به سمت داخل براشینگ کنید و جهت دست‌تون رو برای ایجاد حجمی زیبا در موها به سمت بالا حرکت بدید. بهتره از هیچ فرم‌دهنده‌ای با پایه چربی در چنین مدلی استفاده نکنید.
  • براشینگ جلوی سر: برای سشوار کشیدن جلوی سر معمولا با 3 گزینه روبرو هستیم. چتری صاف، چتری کج و چتری ایستاده که برای هر سه مورد باید لایه لایه موها رو در جلوی سر با برس مناسب و متمایل به سمت داخل صورت براشینگ کرد. در چتری صاف، جهت برس باید به سمت داخل صورت و موازی با بینی باشه. در براشینگ کج، بسته به جهت دلخواه، حرکت دست به سمت چپ یا راست بوده و باز هم داخل صورت، جهت نهایی خواهد بود؛ به این ترتیب که در هر جهتی که می‌خواهید موها رو فیکس کنید، برس رو به سمت مخالف اون حرکت داده و در انتها با یک چرخش دست ملایم، موها رو فرم بدید. برای ایجاد حالت ایستاده در موها، در ابتدا حرارت سشوار رو به سمت عقب سر نگه داشته و در نهایت موها رو به حالت ایستاده فرم می‌دیم. برای گرفتن نتیجه بهتر در این موضوع می تونید از کمی پوش دادن به موها هم استفاده کنید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

2,034
متخصص فعال
4,208
درخواست مشتری
6,793
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت براشینگ مو بانوان در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.