تعویض لنت ترمز با آچاره

بازه قیمت عمده سفارشات:
200,000 تا 1,882,000 تومان
شروع کنید
3 هزار سفارش موفق
4.84 (571 نظر)
2988 متخصص تایید شده
راهنمای قیمت
شرح خدمات
واحد / قیمت (تومان)
تعویض لنت چرخ جلو برای خودرو های ایرانی
هر قطعه / 200,000 - 150,000
تعویض لنت چرخ جلو برای خودرو های خارجی
هر قطعه / 250,000 - 200,000
تعویض لنت چرخ عقب برای خودرو های ایرانی
300,000 - 250,000
تعویض لنت چرخ عقب برای خودرو های خارجی
350,000 - 400,000
اجرت لبه گیری کاسه چرخ برای تمامی خودرو ها
200,000 - 350,000
نظرات کاربران
فرهاد ن. (سعادت آباد, تهران) 5 روز قبل
امتیاز به سفارش
تعویض لنت خودرو

عالی بود.

حمیدرضا س. (امانیه, تهران) 10 روز قبل
امتیاز به سفارش
تعویض لنت خودرو

بسیار با وجدان و تمیز و آن تایم

احسان ش. (قیطریه, تهران) 12 روز قبل
امتیاز به سفارش
تعویض لنت خودرو

کارش درسته. من تا الان 2 بار لنت عوض کردم و ایشون زحمت کشیدن. به موقع و خیلی حرفه ای کار میکنن.

نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند

نکات ثبت سفارش
  • ** مشتری گرامی درصورتیکه کارکرد خودروی شما بیش از 80000 کیلومتر است ، بعد از تعویض لنت احتمال صدای جیغ کشیدن ترمز وجود دارد ، این صدا خطری ندارد به دلیل تابیدگی دیسک های چرخ است و بعد از مدتی رفع میشود، درصوت بیش از حد تاب داشتن دیسک به تشخیص متخصص دیسک چرخ حتما باید تعویض شود **

درباره سرویس تعویض لنت ترمز با آچاره

اهمیت تعویض لنت ترمز رو با یک مثال ململوس بهتر میشه توضیح داد: تصور کنید در بزرگراه در حال رانندگی هستید و از موسیقی و هوای مطبوع لذت می‌برید؛ ناگهان خطری در جاده شما رو تهدید می‌کنه و مجبورید سرعت ۱۰۰کیلومتر‌ی‌تون رو به صفر برسونید! برای این کار نیاز به 91 متر مسافت دارید، البته اگر سیستم ترمز خودروی شما، عملکرد درستی از خودش نشون بده.

ترمز یکی از حیاتی‌ترین قطعات خودروی شما محسوب می‌شه. توجه به علایمی که زمان تعویض لنت ترمز رو به شما گوشزد می‌کنه، می‌تونه جون شما رو نجات بده. بعضی نشونه‌ها برای تعویض لنت ترمز بسیار واضح و بدیهی هستند که در این بین می‌شه به روشن شدن چراغ ترمز در صفحه کیلومتر شمار و یا نیاز به مسافت بیشتر برای توقف کامل خودرو اشاره کرد.

تعویض لنت های ترمز کهنه

اکثر خودروهای موجود در بازار از ترمزهای دیسکی بهره می‌برند. در این سیستم، در پشت لنت‌ها روغن جریان پیدا کرده و لنت با روتور تماس برقرار می‌کنه که در اثر اصطکاک، خودرو متوقف می‌شه. بعد از تکرار این عمل، لنت‌ها ساییده می‌شن و ضخامت اون‌ها کم می‌شه که باعث عملکرد ضعیف‌تر اون‌ها در هنگام ترمزگیری می‌شه. خوشبختانه بررسی ضخامت لنت‌های ترمز، کاری بسیار ساده و راحته. شما باید به چرخ خودروتون نگاه کنید تا روتور رو پیدا کنید. در یک سمت از این روتور، گیره‌ای فلزی وجود داره که در بین این گیره و روتور،‌ لنت وجود داره. در حالت کلی ضخامت لنت‌ها باید حداقل 6.25 میلی‌متر باشه. اگر ضخامت لنت‌های شما کمتر بود، باید اون‌ها رو تعویض کنید. اگر چرخ خودرو شما طوری طراحی شده که قادر به مشاهد روتور نیستید، باید ابتدا چرخ رو جدا کرده و بعد به بررسی لنت در بین روتور و گیره بپردازید.

صدای عجیب ترمز نشانه زمان تعویض لنت ترمز

باید بدونید که این صدا یکی از علائم هشداردهنده برای تعمیر سیستم ترمزه. این صدا به این معنا بوده که شما باید برای تعویض لنت ترمز اقدام کنید. اگر این صدا بسیار آزار دهنده باشه، باید بدونید که نه تنها لنت ترمز تمام شده بلکه گیره با روتور در تماسه. تماس این دو بسیار خطرناکه؛ چرا که علاوه‌ بر تاثیری که بر روی کیفیت توقف خودرو داره، باعث آسیب رسیدن به روتور هم می‌شه. بنابراین اگر صدای عجیبی از سیستم ترمز اتومبیل‌تون شنیدید، با پرداخت هزینه‌ای کم درصدد تعویض لنت ترمز باشید؛ چرا که در صورت آسیب دیدن روتور، باید هزینه زیادی برای صافی سطح و یا تعویض اون بپردازید. البته گاهی شنیدن صدای سوت از لنت‌ها به دلیل جنس نا‌مناسب لنت هم می‌تونه باشه.

کشیده شدن خودرو، نشانه دیگر تعویض لنت ترمز

اگر احساس کردید که کنترل خودروی شما،‌زمانی که به سمت چپ یا راست می‌پیچید و یا ترمز می‌کنید، در اختیار شما نیست، باید بدونید که سیستم ترمز اتومبیل شما دچار مشکل شده. کشیده شدن خودرو به یک سمت به‌معنای گیر کردن کالیپر بوده که نتیجه اون اصطکاک بیشتر در یک چرخ نسبت به دیگریه. یکی دیگه از دلایل این امر می‌تونه مربوط به یکسان نبودن نیروهای وارده به چرخ‌ها باشه. البته باید به این نکته اشاره کرد که کشیده شدن خودرو همواره به‌معنای وجود مشکل در سیستم ترمز نیست. آسیب در سیستم تعلیق خودرو و ساییدگی لاستیک هم می‌تونه باعث کشیده شدن خودرو بشه. اگر خودروی شما دارای چنین مشکلی هست، حتما به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید.

تعویض لنت ترمز، به وقت لرزش پدال

اگر تا حالا با خودرو مجهز به سیستم ترمز ABS مجبور به توقف شدید شده باشید، مسلما لرزش پدال ترمز رو تجربه کردید. علت این امر تماس‌های سریع و ممتد لنت با روتور بوده که ایجاد لرزش می‌کنه. اگر با چنین وضعیتی در هنگام ترمزهای عادی مواجه شدید، سیستم ترمز خودرو شما مشکل داره و نیاز تعویض لنت ترمز دارید. به‌طور کلی وجود لرزش در پدال ترمز به‌معنای سطح ناهموار روتور بوده که این بازخورد رو به راننده منتقل می‌کنه. روتورها معمولا تحت فشار بسیار زیاد، دچار تغییر شکل می‌شن. گرمای ناشی از اصطکاک در زمان ترمزهای شدید برای مثال در هنگام رانندگی در مسیرهای شیب‌دار می‌تونه شکل روتور رو تغییر بده.

تعویض لنت ترمز با آچاره

دیگه نیازی نیست برای تعویض لنت ترمز ، اون‌ها رو به نمایندگی ببرید یا دنبال تعمیرکار مجرب و مورد اعتماد باشید؛ آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس تعویض لنت ترمز رو توسط کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای تعویض لنت ترمز خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

چرا میتوانید به تعویص لنت ترمز آچاره اعتماد کنید؟

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند. ضمنا تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه و به محل شما میاد، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه مشکل تعویض لنت ترمز خودروی شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه و از لنت ترمزهای اورجینال و با کیفیت برای خودروی شما استفاده می‌شه. 

نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند

سوالات متداول
نصب اپلیکیشن آچاره

نصب اپلیکیشن آچاره 4.7 بیش از 1 میلیون نفر به آچاره اعتماد کرده‌اند