مبل شویی در منزل توسط متخصصین آچاره

مبل شویی در منزل توسط متخصصین آچاره

قیمت حداکثر و حداقل
450,000 - 210,000
ثبت رایگان سفارش
210,000
330,000
450,000

مبل شویی در منزل توسط متخصصین آچاره

210,000
330,000
450,000
قیمت حداکثر و حداقل
450,000 - 210,000
سرویس مبلمان 5 نفره
دست 200,000 تومان
سرویس مبلمان 5 نفره تشک دوبل
دست 250,000 تومان
سرویس مبلمان 7 نفره
دست 280,000 تومان
سرویس مبلمان 7 نفره تشک دوبل
دست 350,000 تومان
مبل تک نفره معمولی
عدد 40,000 تومان
مبل تک نفره تشک دوبل
عدد 50,000 تومان
آواتار کاربری

مهدى ر. بزرگراه یادگار امام جنوب

متخصص: علی النچری

1400/08/02

حضور راس ساعت تعيين شده انجام گرفته و بسيار دقيق و تميز كار انجام شد. واقعا كار درست و خوب بودن

آواتار کاربری

دنا د. جردن

متخصص: محمدرضا قاسمی پور

1400/08/02

با تشکر از اچاره بسیار مودب وبا وجدان بودن ممنون

حتما یادتان است، تا همین چندسال پیش، داخل خانه ‌ها، روی مبل‌ ها را با پارچه‌ های سفید می‌ پوشاندند و فقط با حضور مهمان بود که می‌ توانستیم مبلمان خانه خود را ببینیم! چرا؟ چون دغدغه‌ی همه‌ی خانوم‌های خانه‌ دار، تمیزی مبلمان بود و برای این‌ که مبل شویی در منزل کار سختی بود، تمام تلاششان را می‌کردند که مبل‌ ها کثیف نشوند! این یک واقعیت اجتناب ناپذیر است ! مبل ها کثیف می شوند. خرده های غذا و آشغال های ریز در لابه لای آن جمع می شوند و انواع و اقسام نوشیدنی ها روی آن می ریزند.

مبلمان می تواند گرد و غبار ، خاک و آلودگی های دیگر را در الیاف خود به دام بیندازد. سپس ، هنگامی که روی آن می نشینید و یا گاهی دراز می کشید ، تمام این مواد را تنفس می کنید. بنابراین ، می توانید درک کنید که اهمیت شستشوی مبلمان بالاست و برای خراب نشدن مبل هایمان باید بهترین روش را انتخاب کنیم. این‌روزها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از شست‌شوهای مکانیزه، کار راحت شده است و شما می توانید به‌راحتی و با خیال راحت، شست‌شوی مبلمان‌تان را به آن ‌ها بسپارید.

بهترین روش مبل شویی در منزل

همانطور که گفتیم شست و شوی مبل کار بسیار راحتی است اما نیاز به وقت ، لوازم شستشوی مناسب و همچنین مهارت دارید. در ادامه روش مبل شویی در منزل را توضیح خواهیم داد و همچنین شما می توانید برای شستشوی مبلتان با استفاده از دستگاه ، از طریق اپلیکیشن آچاره اقدام کنید.

خدمات مبل شویی در منزل چگونه است؟

خدمات شست و شوی مبل شامل مواردی چون کوسن ، پشتی ،مبل و به طور کلی هر پارچه ای که از یک حجم خاص ساخته شده و نیاز به شستشو دارد ، می شود. شستن این وسیله در مورد انواع مبلمان کلاسیک و مدرن انجام می شود. همه قسمت های یک مبل که شامل قسمت های جدا شونده ،کوسن ها و تشکچه های آن می شود با این سرویس انجام می شود.

مراحل شست و شوی مبل در منزل

  • اولین قدم،‌ لکه‌گیری با پاک‌کننده‌های مخصوص است؛
  • قدم بعدی، شست‌شو با دستگاه است؛
  • و قدم آخر آبگیری است.

مراحل مبل شویی در منزل شما با استفاده از دستگاه

شاید سوال شماهم این باشد که استفاده از دستگاه مبل شویی در منزل شامل چه مواردی می شود و این دستگاه چگونه کار می کند.

بخار خارج شده از دستگاه شوینده با درجه حرارت بالا بر روی مبل می نشیند. این روش برای از بین بردن گرد و غبار و سایر ذرات ناسالم از سطح مبل استفاده می شود. این روش خاک و گرد و غبار را از بین می برد وهیچ گونه خیسی و اثرات مضر از خود به جا نمی گذارد.

در نتیجه ، خراب شدن و جمع شدن پارچه کاهش یافته و تنها در چند ساعت می توان کل مبلمان را تمیز کرد. این روش علاوه بر اینکه مبلمان را به طور قابل توجهی تمیز می کند هزینه کمی هم دارد. در واقع این روش ، همان بخارشویی خودمان است و در سرویس مبل شویی در منزل استفاده می شود..

از محصولات شیمیایی و شوینده ایمن استفاده می شود و برای انواع پارچه ها از جمله چرم مورد استفاده هستند. در این روش از شامپوی خشک و فوم های شوینده استفاده می شود و به طور موثر خاک را از بین می برد و در کوتاه ترین مدت  خشک می شود. در واقع ، تقریباً بلافاصله می توانید بعد از اتمام تمیز کردن مبل روی آن بنشینید.

محلول های فوم با فشار روی مبل نشسته و روی لکه ها متمرکز می شوند و برای مدت کوتاهی به جنگ با لکه ها می پردازند. از آنجا که می توان میزان کف را توسط کاربر کنترل کرد ، احتمال آسیب رطوبت کمتر است.

برای خشک کردن و پاک کردن فوم هایی که روی مبل جا خوش کرده اند. از قسمت مکنده دستگاه مبل شور استفاده می شود. همه کثیفی ها به همراه آب و کف توسط دستگاه مکیده می شوند و به مخزن آب های کثیف دستگاه منتقل می شوند.

خشک کشویی یک مهارت است و به دستان متخصصی که آن را انجام می دهد ربط دارد. اگر متخصص مربوطه در این مورد بسیار ماهر باشد تمام رطوبت مبل را جذب کرده و درنهایت تقریبا یک مبل خشک شده را به شما در منزل تحویل می دهد.

مزایای شست و شوی مبل با دستگاه در منزل

در این روش شستشوی مبل به سرعت انجام شده و تمامی لکه ها و کثیفی ها از اطراف آن زدوده می شوند. این دستگاه به دلیل سرعت شستشوی خود ، بوی بد نمناکی و ماندگی را ایجاد نمی کند. مبلمان وسیله بسیار پرکاربردی است و با شست و شوی این وسیله توسط دستگاه، هیچ نقطه ای بدون شستشو باقی نمانده و تمامی آلودگی ها پاک می شود.  

مبل شویی در منزل با آچاره

مبل شویی به ‌موقع در منزل،‌ علاوه بر تمیزی، باعث افزایش عمر مفید مبلمان هم می شود. به‌شرطی که به‌صورت اصولی و توسط متخصص حرفه‌ای انجام بشود! آچاره با بهره ‌گیری از متخصصان باتجربه و همین‌طور دستگاه‌ها و مواد درجه‌یک ، خدمات شست وشوی در محل را با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن، به شما ارائه می‌دهد.

شست و شوی مبل در محل یکی از سرویس‌های پرطرفدار و کارآمد در حوزه‌ی شست‌شو است. با استفاده از خدمات شست و شوی درمحل، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست. همین‌طور دیگر لازم نیست نگران کهنگی رویه مبل یا خوابیدن پف مبل در اثر شستشو باشید. اگه این سرویس را از جای معتبری دریافت کنید، حتی باعث افزایش عمر مفید مبل خواهد شد.  

خدمات شستشوی مبلمان یا لوازم داخلی ما با استفاده از متخصصین ماهر با بررسی مبلمان شما آغاز می شود. آنها برای تعیین بهترین رویکرد ، نوع پارچه ، رنگ و سن مبلمان را بررسی می کنند. سپس ، هر کثیفی بر روی نیمکت ، صندلی ، تشک یا مبلمان شما که به نظر می رسد نیاز به توجه بیشتری دارند ، با دقت می شویند. در آخر ، متخصصین آچاره مبلمان شما را بررسی خواهند کرد و نظر شمارا در خصوص تمیز شدن آن ها خواهند پرسید.

آموزش ثبت درخواست مبل شویی در منزل آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای شستشوی مبل در آچاره بسیار ساده می باشد. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این صفحه با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

مرحله اول : چه تخصصی می خواهید.

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص مبل شویی در منزل شوید و بر روی شروع کنید ، کلیک کنید. این گزینه در قسمت شست و شو است.

مرحله دوم: انتخاب تعداد مبل ها

در مرحله دوم ، درخواست خود را انتخاب کنید. این مرحله شامل تعداد دست های مبلمان شما می شود. سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

مرحله سوم: قرار دادن عکس

در این مرحله ، پس از انتخاب خدمت خود می توانید عکس مبلمانتان را برای اطلاع متخصص در آن قرار دهید و سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

مرحله چهارم : توضیحات تکمیلی در خصوص مبلمان

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله پنجم : تعیین زمان برای مبل شویی در منزل

در مرحله پنجم ، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله ششم: آدرس خود را بنویسید

در این مرحله ، آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج می کنید و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم ، سفارش شما ثبت شد.  

نکات لازم برای شست‌شوی مبل در منزل

اگر قصد مبل شویی در منزل را دارید این مطلب می تواند به شما کمک کند:

  • لکه‌های روی مبل باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود؛ پس بهتراست آن‌ها را هرچه زودتر پاک کنید. و یادتان باشد اگر نوشابه روی مبلتان ریخت، آن راخیلی زود تمیز کنید؛ برای این کار کمی نمک روی لک بپاشید و بعد با اسفنج خیس، آن را پاک کنید تا اثری از لکه باقی نماند.
  • اثر سوختگی یا زردی سیگار را هم می توانید با یک حبه قند، از بین ببرید. روش کار ساده‌ است. قند را روی لکه بمالید و آن ‌قدر این کار را ادامه بدهید تا پاک شود. اگر این لکه بر روی الیاف مصنوعی ایجاد شده باشد، می توانید با آبلیمو آن را پاک کنید.
  • اگر جنس رویه مبل شما از پارچه‌های کرک‌ دار است ، با کمی شیر آن را خیس و با مقداری پنبه لکه را پاک کنید و در آخر با آب و صابون لکه شیر را هم از بین ببرید.
  • لکه جوهر روی مبل را هم می شود از بین برد. مراحل کار به این ترتیب است؛ اول آن را خیس کنید و کمی نمک روی لکه بریزید؛ بعد با پنبه محل را تمیز کنید. راه دیگر‌ای هم وجود دارد، اول محلول گلیسیرین و آمونیاک را روی لکه بمالید و بعد با آب و پودر دستی رویه مبل را شست ‌وشو بدهید.
  • برای پاک کردن لکه چربی روی مبل هم، باید کمی محلول نمک و الکل روی آن بمالید. اگر جنس رویه مبل ، پارچه ابریشمی باشد ، راه ساده ‌تری هم وجود دارد، با یک برگه کاغذ خشک ‌کن روی قسمت لک شده را بپوشانید و اتوی داغ را محکم روی اون فشار بدهید تا لکه ناپدید شود.

نتیجه:

برای شست و شوی مبل می توانید از روش های کوتاه در منزل استفاده کنید.

دستگاه شست و شوی مبل یک روش مناسب برای شستن مبلمان در کوتاه ترین زمان ممکن است.

این دستگاه با خروج تمام آلودگی ها و آب داخل مبل بلافاصله آن را خشک می کند.

متخصصین آچاره با مهارت در استفاده از این دستگاه از خیسی بعد از آن جلوگیری کرده و تمام لکه ها را پاک می کنند.

برای ثبت سفارش در خصوص این سرویس می توانید از طریق سایت یا اپلیکیشن آچاره در قسمت شستشو و انتخاب مبل شویی در منزل اقدام کنید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

1,363
متخصص فعال
26,984
درخواست مشتری
67,035
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت مبل‌ شویی و شستشوی تشک در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
هزینه مبل شویی به چه صورت است؟
شستشوی مبل با چه موادی انجام می‌شود؟
با دست شسشو می‌شود یا دستگاه؟
شستشو در محل انجام می‌شود یا مبل را با خود می‌برند؟
آیا هزینه ایاب ذهاب دریافت می‌کنند؟
مبل شویی با دست انجام می‌گیره و یا با دستگاه‌های ویژه؟
دستگاه مبل شویی، با بخار هست و یا آب و کف؟
کف دستگاه مبل شویی آیا تاثیری روی مبل ندارد؟
در کدام شهرها، خدمت مبل شویی آچاره وجود داره؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.