یوگا با آچاره

ثبت رایگان سفارش

یوگا با آچاره

نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

یکی از لذت‌بخش‌ترین حس‌های دنیا وقتی به‌سراغ‌تون میاد که در جنگ با تنبلی، پیروز بشید و برید سراغ ورزش! این حس توصیف‌نشدنیه و وقتی دوچندان می‌شه که از یک ورزش آرامش‌بخش مثل یوگا، به شما منتقل شده باشه. یوگا ورزشیه که علاوه بر سلامت جسم، روح شما رو هم صیقل می‌ده؛ اگر استرس دارید، اگر ناراحتی قلبی دارید، ‌اگر مشکل تنفسی دارید، یا حتی اگه پوست خوبی ندارید! یوگا، چاره کار شماست.

تاثیرات یوگا بر کیفیت زندگی

یوگا فقط یک ورزش نیست؛ این جمله رو فقط افرادی متوجه می‌شن که این ورزش رو انجام داده باشند؛ یوگا مثل یک تمرینه؛ تمرینی برای بهتر زندگی کردن، تمرینی برای کنترل ذهن و تمرکز،‌ تمرینی برای سلامت جسم. بهتره تاثیرات یوگا رو در ابعاد مختلف زندگی بررسی کنیم:

  • انعطاف پذیری: خیلی‌ها فکر می‌کنند که یوگا فقط برای افرادی مناسبه که بدن انعطاف‌پذیری دارند؛ در صورتی‌که حتی سن ۶۰ سالگی هم، برای بهبود انعطاف‌پذیری دیر نیست. شما با انجام یوگا بعد از چند هفته متوجه می‌شید، تمام تمریناتی که اول براتون خیلی سخت بودند، راحت‌تر شدند.
  • تعادل: یوگا شامل انواع مختلفی از تمرین‌هاست، که می‌تونه در بهبود تعادل شما ، بسیار مفید باشه.
  • کاهش وزن: یوگا برای تمامی افراد در هر وزن و سایزی مناسبه و به کاهش وزن و حفظ وزن سالم و مناسب کمک می‌کنه.
  • سم زدایی: یوگا بدن رو سم‌زدایی می‌کنه؛ چون بسیاری از حرکات اون باعث تحریک گردش خون به اعضای مختلف بدن می‌شه و به طرز موثری به بدن کمک می کنه تا سموم رو دفع کنه.
  • کاهش استرس: یوگا به شما یاد می‌ده در لحظه باشید و روی خودتون و تنفس‌تون تمرکز کنید. این تمرین باعث می‌شه فرد بتونه موقعیت فعلی‌ش رو کنترل کنه و به آرامش ذهنی برسه.
  • تنفس: به خاطر تنفس عمیق در حین تمرینات یوگا، ظرفیت ریه و توانایی ورزش افزایش پیدا می‌کنه؛ اثرات آدرنالین(هورمون استرس) خنثی می‌شه و در نتیجه موجب  تمدد اعصاب وریلکسیشن می‌شه.
  • کاهش فشار خون: یوگا از فشار خون بالا جلوگیری می‌کنه. این روش برای کسانی که به صورت ارثی فشار خون دارند، مناسبه. بررسی‌ها نشون داده که دو تا سه بار انجام یوگا در هفته می‌تونه کاهش قابل مشاهده‌ای در فشار خون ایجاد کنه.

انجام ورزش یوگا با آچاره

حتما در باشگاه‌های مختلف، کلاس‌های یوگا رو دیدید،‌ اما تصور کنید چقدر لذت ‌بخشه که این تجربه رو در خونه داشته باشید؛ آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون،‌ سرویس یوگا رو زیر نظر بهترین مربیان خانم و آقا یوگا، با بهترین کیفیت،‌ به شما عزیزان ارائه می‌ده. از مزیت‌های این سرویس می‌شه به صرفه‌جویی در وقت و انرژی اشاره کرد؛ شما می‌تونید با ثبت سفارش در آچاره، از بین متخصصان یوگا، ‌بهترین اون‌ها رو باتوجه به رزومه و امتیازاتی که مشتریان قبلی بهشون دادند، انتخاب کنید. ضمنا ثبت سفارش در آچاره رایگانه و درصورتی که با مربی مورد نظر به توافق نرسیدید، ‌می‌تونید سفارش رو لغو کنید.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت یوگا آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس یوگا، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص یوگا

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره یوگا

ثبت رایگان سفارش

یوگا در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

برای استفاده از تخفیف ۱۰ هزار تومانی خدمات آچاره، شماره موبایل خود را وارد نمایید