در حال بارگذاری

سیم کشی ساختمان و برقکاری

ثبت رایگان سفارش

سیم کشی ساختمان و برقکاری

نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

با توجه به خرده کاری های مربوط به سیم کشی و برق کشی ساختمان، مشکلاتی که گاها در اجرای سیم کشی و برق کشی ساختمان پیش می آید و در نهایت پیدا کردن یک متخصص سیم کشی در این روزهای پرمشغله کار دشواری است.

سامانه آچاره این شرایط را فراهم ساخته است تا مشتریان خدمات برق کشی ساختمان، به راحتی درخواست خود را از طریق اپلیکیشن و یا سایت آچاره، ثبت نموده و در کمترین زمان خدمات مربوط به سیم کشی، برق کشی و هر نوع سرویس مربوط به این دسته را دریافت نمایند.

سیم کشی یا به اصطلاح برقکاری، از فعالیت هایی است که نیازمند تخصص میباشد. خدمات برق کشی موارد مختلفی را شامل می شود، از جمله:

  •  خدمات برق کشی ساختمان
  •  سیم کشی روشنایی ساختمان
  •  خدمات مربوط به برق کشی آیفون تصویری
  •  نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته
  •  نصب لوستر

کلیه خدمات مربوط به تلفن

متخصصینی که در سامانه آچاره این خدمت را ارائه میدهند، همگی آموزش دیده، مجرب و آماده خدمت رسانی در این حوزه با رعایت نکات ایمنی میباشند.

نحوه محاسبه هزینه برق کشی

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار تعمیرات و برق کشی توسط مشتری اعلام میشود، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص پیش از ثبت سفارش، کار دشواری بوده و هزینه خدمات پس اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام میگردد. مشتری میتواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی را برای انجام کار انتخاب نماید. در صورتیکه هزینه اعلام شده توسط متخصص برق کشی مورد توافق مشتری نباشد، سفارش بدون دریافت هزینه ای لغو می گردد. 

نحوه ثبت سفارش برای برق کشی

کافی است از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچاره، در بخش تعمیرات منزل، سرویس برق کشی را انتخاب نمایید. با پاسخ دادن به چند سوال ساده در رابطه با سرویسی که احتیاج دارین، متخصصین برق کشی به شما برای انجام کار اعلام آمادگی میکنند و شما بر اساس امتیاز، تعداد کارهای برق کشی انجام شده در سامانه آچاره، هزینه ای که اعلام کرده اند و نظرات دیگر مشتریان فردی را انتخاب نمایید.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت سیم کشی و برقکاری آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس سیم کشی و برقکاری، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص سیم کشی و برقکاری

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره سیم کشی و برقکاری

ثبت رایگان سفارش

سیم کشی و برقکاری در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

برای استفاده از تخفیف ۱۰ هزار تومانی خدمات آچاره، شماره موبایل خود را وارد نمایید