در حال بارگذاری

خدمات کلید و پریز هوشمند

ثبت رایگان سفارش

خدمات کلید و پریز هوشمند

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

خدمات کلید و پریز هوشمند

تصور کنید روی مبل نشستید و می‌خواید نور اتاق رو کم یا زیاد کنید ولی حال ندارید بلند شید و کلید‌های برق رو خاموش یا روشن کنید! و پیش خودتون فکر می‌کنید خیلی جذاب می‌شد اگه از راه دور می‌تونستید این کار رو انجام بدید؛ پس بهتره بدونید یکی از هیجان‌انگیزترین خریدهای شما، به‌خصوص در زمان بازسازی یا رفتن به خونه و محل کار جدید، کلید و پریز هوشمند هست؛ همین‌طور که از اسمش پیداست، این کلید و پریزها هوشمند و عمدتا لمسی و قابل کنترل با ریموت هستند. کلید و پریز هوشمند بسیار متنوعه و علاوه بر زیبایی،‌ کارایی‌های ویژه‌ای هم داره.

ویژگی‌های کلید و پریز هوشمند

کلید و پریز هوشمند شامل کلید پریزهای لمسی و ریموت دار هستند؛ کلیدهای لمسی از انواع تکنولوژی‌های لمسی استفاده می‌کنند که متداول‌ترین اون‌ها صفحه‌های لمسی خازنی، صفحه‌های لمسی مقاومتی و صفحه‌های لمسی پیزوالکتریک هستند. قطعا شما قبل از دیدن کلید لمسی، قالب این تکنولوژی‌ها رو در گوشی‌های هوشمندتون دیدید. صفحه اولین گوشی‌های لمسی از تکنولوژی صفحه لمسی خازنی بود. این صفحات نیازمند یک فشار محدود روی صفحه بودند و به کاربر احساسی مبنی بر وجود نوعی مایع ژله مانند زیر صفحه نمایش رو می‌دادند. بعد از اون صفحات مقاومتی اومدند که دقت بالاتر و حساسیت بیشتری به لمس دارند.

هماهنگی با سیستم‌های برق کشی قدیمی

از همه مهم‌تر جالبه که بدونید کلیدهای لمسی قابلیت هماهنگی خوبی با امکانات برق‌کشی ساختمون‌های قدیمی دارند. به نوعی که می‌تونید بدون ایجاد تغییر در سیستم سیم‌کشی ساختمون و با استفاده از همون قوطی‌های تقسیم قدیمی، از مزیت کلید لمسی و کاربردهای اون به بهترین وجه ممکن استفاده کنید.

خدمات کلید و پریز هوشمند با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، خدمات کلید و پریز هوشمند رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از کارشناسان مجرب ما برای خدمات کلید و پریز هوشمند خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه خرابی یا نصب محصول شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید خدمات کلید و پریز هوشمند رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

کلید و پریز در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف