در حال بارگذاری

تعمیر یخچال فریزر در منزل با آچاره

ثبت رایگان سفارش

تعمیر یخچال فریزر در منزل با آچاره

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

احتمالا شما هم به این موضوع فکر کردید که هرچیزی از یک قلب یا کانون تشکیل شده است. قلب یا کانون هر خانه‌ای آشپزخانه آن است، آنجایی که آدم‌ها برای رفع حیاتی‌ترین نیازهایشان به آن پناه می‌برند و شاید ساعت‌های زیادی از کارهای خانه را به آن اختصاص بدهند. یکی از مهم‌ترین وسایل یک آشپزخانه یخچال فریزر آن است. خرید بهترین برند و استفاده درست از آن، مانع از نیاز به تعمیر یخچال فریزر خواهد شد.گاهی اوقات، با وجود تلاش‌های بسیار ما و استفاده درست از وسایل آشپزخانه، به‌خصوص یخچال فریزر، این وسیله محبوب خراب شده و چرخ گردون ساز ناسازگاری می‌زند . در این مواقع تنها گزینه پیش‌رو، تماس با تعمیرکار یخچال فریزر برای حل این مشکل است.

اگر شما هم در چنین مواقعی، دغدغه پیدا کردن یک تعمیرکار یخچال با تجربه ذهنتان‌ را درگیر کرده است، می‌توانیم به شما اطمینان دهیم که در حال حاضر و با پیشرفت تکنولوژی، پیدا کردن یک مجموعه کامل از متخصصین با تجربه و متعهد برای هر فردی دور از ذهن نیست و به‌راحتی امکان پذیراست.

آچاره قصد دارد، تا علاوه بر آشنایی با یخچال فریزر سامسونگ، یخچال فریزجنرال الکتریک و یخچال فریزر الکترو استیل، شما را در مورد مشکلات یخچال فریزر آگاه کند.


تعمیر یخچال فریزر در برندهای مختلف

تعمیر یخچال فریزر برند های مطرح

به طور معمول یکی از مواردی که همیشه اتفاق می‌افتد، این است که یک برند خاص را برای خرید یخچال فریزرمان انتخاب می‌کنیم و در آن برند به نکته‌های مختلفی مثل زیبایی، جادار بودن و اندازه آن دقت می‌کنیم. اما به‌هرحال باید قبل از خرید هر یخچالی به معایب و مزیت‌های آن دقت کنیم و نگذاریم چیزیاز چشمان تیزبین ما جا بماند. هر برندی، یک سری مزیت و یک سری معایب دارد که در گام اول، باید با نیازهای ما تطابق داده شده و در گام بعدی، برندی که به خواسته‌های ما نزدیکتر است، انتخاب شود.

بعضی از برندهای مختلف و تعمیراتشان شامل موارد زیر می‌شوند:


تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

سامسونگ یه برند کره‌ای و چندملیتی است که در صنایع مختلف مانند: سامسونگ الکترونیک، سامسونگ لایف و... حضور دارد. این برند، طرفداران زیادی دارد که معمولا از مدل‌های ساید بای ساید آن در رنگ‌های مختلف استفاده می‌کنند. با توجه به مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش بیاد، توسط تعمیرکاری که روی این برند تخصص دارد تعمیرمی‌شود.


تعمیر یخچال جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یک برند آمریکایی و چند ملیتی است که از چهار بخش مختلف جی‌ای انرژی، جی‌ای تکنولوژی، جی‌ای کپیتال و جی‌ای هلت‌کر تشکیل شده است. این مدل هم توانسته طرفداران زیادی‌را به خودش اختصاص دهد و یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی محسوب می‌شود. اما برای تعمیر یخچال‌ جنرال الکتریک حتما یک تعمیرکار یخچال، لازم است تا بتواند مشکلات یخچال شمارا متوجه بشود.


تعمیر یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال الکترواستیل

الکترو استیل یک برند ایرانی با سابقه است که توانسته در تولید یخچال فریزر، سردخانه و فریزهای صنعتی رتبه خوبی کسب کند. این یخچال فریزرها از دو دسته معمولی و دوقلو تشکیل شده و با توجه به مشکلاتی که ممکن است برایشان پیش بیاید، نیاز دارند تا توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای درست شده و به قلب خانه بازگردند.


در چه مواقعی به تعمیر یخچال فریزر نیاز خواهد شد؟

یکی از بیشترین مشکلاتی که برای یخچال‌های فریزر پیش می‌آید و مارا برای تعمیر آن دچار نگرانی می‌کند،شامل موارد زیر است :

 1. خرابی و مشکل در کمپرسور یخچال فریز ایجاد شده باشد،
 2.  نشتی گاز یخچال و هدر رفتن آن باعث خرابی یخچال شود.
 3. خنک نشدن یخچال و فریزر مثل سابق نباشد.
 4. زمان فیلتر تصفیه یخچال فریزر سررسیده باشد.
 5. یخچال بدون برفک و برفک تولید می‌کند.
 6. داخل یخچال آب بدهد.
 7.  بیرون از یخچال، نشتی آب دیده شود.
 8.  موتور یخچال، بیش از اندازه گرم شود.
 9. یخ ساز یخچال به خوبی کار نکند.
 10. یخچال صداهای عجیب و غریبی از خود درآورد.
 11. مواد غذایی در یخچال، خیلی زود فاسد شوند.
 12. دمای یخچال، به میزان زیاد و با وجود بسته بودن درب آن، تغییر کند.
 13. لاستیک موجود در اطراف یخچال خراب شده و یا در یخچال به خوبی بسته نشود.

مزایای استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر آچاره

• به کمک اپلیکیشن آچاره، فقط با صرف چند دقیقه وقت، می‌توانید مشکل یخچال فریزر خودتان را بیان کنید تا در سامانه ثبت شده و در زمان مورد نظر شما یک تعمیرکار متخصص برای حل کردن مشکل ،در محل حاضر شود. • این وضعیت از دو جنبه اهمیت دارد: به جای اینکه در محیط شهر جستجو کنید تا یک تعمیرکار پیدا کنید، می‌توانید با صرفه جویی زیادی در زمان، از مجموعه متخصصین کمک بگیرید و مشکلتان را در کوتاه‌ترین زمان حل کنید.


چگونگی درخواست تعمیرکار در آچاره

• با ثبت درخواست تعمیر یخچال فریزر، متخصصین زیادی برای انجام کارتان اعلام آمادگی می‌کنند و شما می‌توانید بر حسب رزومه شخصی و امتیازاتی که کاربران دیگر به آنها داده‌اند، برای انتخاب فرد مورد نظرتان دغدغه نداشته و راحت‌تر تصمیم گیری کنید.

• تمامی متخصصینی که در این سامانه فعال هستند، از فیلترهای مختلف تایید صلاحیت عبور می‌کنند و شما می‌توانید مطمئن باشید افراد کاملا مطمئنی، به محل شما برای انجام خدمت اعزام می‌شوند. این فیلترها، مربوط به بررسی توانایی و مهارت‌های آنها، و همچنین مطمئن و معتمد بودن آنهاست.

• تمامی خدمات، دارای بیمه هستند و به این ترتیب، از زمان اعزام نیرو تا اتمام کار، تمام خدمات تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

• با توجه به فضای آچاره شما می‌توانید در هر موقعیت مکانی که هستید فردی در نزدیکی خودتان پیدا کنید و در حالت کلی، افراد در محل شما حاضر شده و مشکلی از بابت مسیر برای شما ایجاد نمی‌شود.


تعمیرکار یخچال چه وظایفی بر عهده دارد؟

به یقین، شما هم با یکی از مشکلاتی که گفتیم مواجه شده‌اید و برای اینکه بتوانید یک تعمیرکار یخچال پیدا کنید و از ایشان کمک بگیرید، از اطرافیانتان پرس‌و‌جو کرده و یا به نزدیک‌ترین تعمیراتی محلتان رفته‌اید و ازایشان خدمات خواسته‌اید و حتی مطمئن نبوده‌اید که در این زمینه تخصص دارد یا خیر! تعمیرکار های یخچال افرادی هستند که با توجه به تخصصشان برای رفع مشکل در برندهای مختلف یخچال فریزر، برای حل مشکل شما پیش‌قدم می‌شوند.


تعمیر یخچال فریزر در منزل

تعمیر یخچال در منزل

تعمیرکارهای آچاره با توجه به مشکل یخچال فریزر شما، قطعات مورد نظر یخچال فریزر را فراهم می‌کنند و همراه خودشان به منزل شما می‌آورند و برای تعمیر یخچال فریزر شما خدماتی را ارائه می‌دهند. این موضوع باعث می‌شودکه شما علاوه بر استفاده از یک تعمیرکار متخصص، مشکلتان‌ را در منزل رفع کرده و تعمیر یخچال فریزر در محل شما انجام شود و نکته قابل توجه در این قسمت این است که، تعمیرکاران به شما فاکتور قطعات را نشان می‌دهند و در حل مشکل شما علاوه بر داشتن تخصص، تعهد هم دارند.


قیمت تعمیر یخچال فریزر در آچاره

هزینه تعمیرات انواع یخچال فریزر

قیمت های ارائه شده برای تعمیر یخچال فریزر، فقط دستمزد کار هستند و شامل هزینه قطعات نمی‌شوند:

• شارژ گاز ماشین (تعویض فیلتر درایر، شستشوی کامل مدار، رفع نشتی گاز، شارژ مجدد): 150 هزار تومان

• تعویض فن یخچال  (تعویض فن داخل سرامیکی، تعویض فن داخل معمولی، تعویض فن موتور): 40 تا 150 هزار تومان مشکلات مربوط به ترموستات یخچال (عیب یابی و برطرف کردن آن، تعویض ترموستات): 40 تا 70 هزار تومان

• تعویض تایمر یخچال: 75 هزار تومان • تعمیر آبسردکن یخچال: 40 هزار تومان

• تعویض کمپرسور یخچال: 150 هزار تومان • رفع عیب آبریزی یخچال: 60 هزار تومان

• تعویض لاستیک درب بخچال: 70 تا 165 هزار تومان

• رگلاژ درب فریزر: 40 هزار تومان

• تعویض لولای بالای یخچال: 45 هزار تومان

• تعویض لولای پایین یخچال:45 هزار تومان

• تعویض لولای وسط یخچال: 45 هزار تومان

راه‌های پیشگیری از خراب شدن یخچال و فریزر

حتما شما هم این جمله را زیاد شنیده‌اید؛ جالب است که بدانید این جمله، در تعمیر یخچال و فریزر هم همان کاربرد معنایی را دارد؛ چرا که برای جلوگیری از بروز هر مشکلی برای یخچال یا فریزر ، بهتر است که راه‌های مراقبت از آنها را بدانید و با رعایت آنها دچار مشکلات کمتری بشوید؛ در این‌جا نکاتی برای مراقبت از یخچال و فریزر را بررسی می‌کنیم:

• تمیز کردن فضای داخلی یخچال

• برفک‌زدایی دستی یا اتوماتیک

• تمیز کردن کویل‌ها

• تنظیم دمای مناسب برای یخچال

• پر نگه داشتن فریزر

• عدم باز گذاشتن درب یخچال

• عدم گذاشتن غذای گرم داخل یخچال

• تعویض فیلتر آب تصفیه در زمان مناسب تمامی این موارد باعث تعویق در این مشکلات و همچنین کاهش هزینه در خصوص خرابی یخچال و تلوزیون می‌شود.


نتیجه

خرابی یخچال معمولا در قسمت کمپرسور یخچال فریزر، نشتی گاز یخچال، خنک نشدن یخچال، تولید برفک و برای تعویض فیلتر تصفیه در یخچال‌ با برندهای مختلف، بطور مثال ( یخچال فریزر سامسونگ، یخچال فریزر جنرال الکتریک و یخچال فریزر الکترواستیل ) اتفاق می‌افتد. از خدمات آچاره برای استفاده از نیروی متخصص و متعهد کمک بگیریم و برای تعمیر یخچال در منزل اقدام کنیم. خرید قطعات را به تعمیرکار یخچال متخصص بسپاریم. فضای داخلی یخچال فریزر را تمیز کنیم. فریزر را پر نگه داریم. از باز گذاشتن و گذاشتن غذای گرم در یخچال فریزر پرهیز کنیم.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت یخچال و فریزر آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس یخچال و فریزر، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص یخچال و فریزر

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره یخچال و فریزر

ثبت رایگان سفارش

یخچال و فریزر در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف