در حال بارگذاری

لوله کشی ساختمان

ثبت رایگان سفارش

لوله کشی ساختمان

نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

لوله کشی آب و فاضلاب

 

چقدر از لوله کشی ساختمان می‌دونید؟ یادتونه قبل‌ترها لوله‌کشی کاملا به صورت توکار بود و اگر لوله ترکیدگی داشت، احتمال خرابی و نشتی بدون اینکه ما متوجه بشیم وجود داشت؟ اما بالاخره لوله کشی روکار، خیلی به این قضیه کم کرد. اما آیا تا حالا شده ترکیدگی لوله توی خونه و یا حتی محل کار داشته باشید؟ برای این موارد، چه کاری انجام می‌دید؟ حتما سعی می‌کنید مشکل رو به کمک یک تعمیرکار و لوله کش ساختمان حل کنید. امیدواریم که این اتفاق برای شما رخ نده، اما بعضی اتفاق‌ها قابل پیش‌بینی نیستن، مثل همین لوله کشی نابهنگام. در این صورت، می‌تونید به یاد آچاره باشید تا تعمیرات لوله کشی ساختمان براتون راحت‌تر انجام بشه. اما ما حرف‌های بیشتری هم تو حوزه لوله کشی آب و فاضلاب داریم که پایین‌تر نوشته شده که امیدواریم بخونید و استفاده کنید. 

خدمات لوله کشی آب و فاضلاب در آچاره شامل چه مواردی می‌شه؟

 

در واقع اصول لوله کشی ساختمان خیلی پیچیده هست و جالبه بدونید حتی اسامی اتصالات لوله آب، خودش یک داستان طولانی داره. با این تفاسیر، کاملا همگی متوجه هستیم که خونه‌های مختلف از انواع لوله کشی ساختمان استفاده می‌کنن و اگر شما قصد دارید، یک خونه جدید طراحی کنید و بسیازید، حتما باید با یک لوله کش ساختمان صحبت و مشورت کنید. اینجاست که متخصصانی که در آچاره هستند، می‌تونن به کمک شما بیان. اما اگر هم این مرحله رو به اتمام رسوندید و به مشکلات دیگه‌ای مثل موارد زیر برخورد کردید، باز هم آچاره می‌تونه مشکل گشا باشه:

  • تعمیر ترکیدگی لوله
  • تعمیر لوله فاضلاب بدون تخریب: اینکار رو با دستگاه های ویژه‌ای انجام می‌دن
  • گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی
  • گرفتگی کفشور آشپزخانه
  • باز کردن لوله فاضلاب توالت
  • گرفتگی لوله روشویی
  • لوله کشی سرد و گرم ساختمان
  • خدمات مربوط به شیرآلات، شوفاژ و رادیاتور

روش‌های مورد استفاده تعمیرکاران لوله کشی ساختمان در آچاره

 

البته ابتدا باید یک لوله کش ساختمان متوجه بشه که شما با چه مشکلی روبرو هستید تا بتونه اقدامات لازم رو انجام بده. اما معمولا راه‌های مختلفی وجود داره که تعدادی از اونها در اینجا اشاره شده:


1.    معمولا تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه انجام می‌شه
2.    باز کردن لوله فاضلاب سیمان: در این نوع گرفتگی لوله، جمع شدن قیر، سیمان، ماسه در لوله فاضلاب و یا سیفون توالت، می‌تواند موجب گرفتگی شود که لوله کش ساختمان ابتدا باید اون رو تشخیص بده و بعد اقدام به باز شدن لوله بکنه
3.    باز کردن لوله فاضلاب با فنر: فنر لوله بازکنی یکی از روش‌های نسبتا خوب برای باز کردن لوله فاضلاب است. 
4.    چند راه خانگی: حتما شما هم از باز کردن لوله ظرفشویی با جوش شیرین و یا باز کردن لوله فاضلاب با نوشابه شنیدین، گرچه این روش‌ها رو نمی‌شه به طور کامل رد کرد، اما در باز کردن اصولی لوله فاضلاب و ظرفشویی، متخصصان و لوله کش‌ها، راه‌های بهتر و تخصصی‌تری رو ارائه میدن. 

ثبت سفارش برای لوله کشی ساختمان و فاضلاب در آچاره

اگر شما به لوله کشی ساختمان نیاز دارید، می‌تونید از طریق اپلیکیشن آچاره، و یا خود وب سایت، به بخش لوله کشی برید و از اونجا، لوله کشی آب و فاضلاب رو انتخاب کنید. مشکل خودتون رو توضیح بدید و در عین حال، آدرس و شماره تماس خودتون رو هم وارد کنید. به این ترتیب، شما یک ثبت سفارش موفق برای خدمات تاسیساتی مانند لوله کشی آب و فاضلاب خواهید داشت

انتخاب تعمیرکاران لوله کشی ساختمان در آچاره

 

شما کاربران گرامی می‌تونید به دو روش افراد متخصص برای لوله کشی ساختمان رو انتخاب کنید: اجازه بدید خود آچاره یک فرد رو انتخاب کنه و یا در حالت دوم، با توجه به نظرات مشتریان نسبت به متخصص‌ها، فرد مورد نظر رو انتخاب کنید. 

نحوه محاسبه هزینه لوله کشی آب و ساختمان در آچاره

 

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار تاسیسات و لوله کشی توسط مشتری اعلام میشود، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص پیش از ثبت سفارش، کار دشواری بوده و هزینه خدمات پس اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام میگردد. مشتری میتواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی را برای انجام کار انتخاب نماید. در صورتیکه هزینه اعلام شده توسط متخصص لوله کشی مورد توافق مشتری نباشد، سفارش بدون دریافت هزینه ای لغو می گردد.

امیدواریم از این خدمت آچاره در صورت استفاده، رضایت کامل به دست بیارید و ما رو از نظرات ارزشمندتون بهره‌مند کنید. 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت لوله‌ کشی آب و فاضلاب آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس لوله‌ کشی آب و فاضلاب، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص لوله‌ کشی آب و فاضلاب

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره لوله‌ کشی آب و فاضلاب

ثبت رایگان سفارش

لوله‌ کشی آب و فاضلاب در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

برای استفاده از تخفیف ۱۰ هزار تومانی خدمات آچاره، شماره موبایل خود را وارد نمایید