در حال بارگذاری

نصب لوستر و چراغ

ثبت رایگان سفارش

نصب لوستر و چراغ

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

نصب لوستر و چراغ

«الهی چراغ خونه‌ت روشن باشه» حتما این دعای قدیمی رو زیاد شنیدید و بیشتر هم از قدیمی‌ها و بزرگترها شنیده شده؛ نور همیشه در خونه‌ی ما ایرانی‌ها، عنصر مهمی بوده و هست؛ حتی اگه دقت کرده باشید، موقع انتخاب یک خونه، اولین سوالی که می‌شه اینه که نورگیر هست یا نه؟! پس با تمام این تفاسیر، چراغ و لوسترهای خونه یکی از عناصر مهم در دکوراسیون داخلی هستند که هم زیبایی اون‌ها مهمه و هم ایمنی و چگونگی نصب لوستر و چراغ.

نصب لوستر و چراغ با آچاره

شما هر سرویسی که در زمینه‌ی چراغ و لوستر مدنظرتون باشه رو می‌تونید به متخصصان مجرب آچاره بسپارید. با توجه به زمان بر بودن و همچنین خطرساز بودن نصب لوستر و چراغ ، سپردن کار به یک نصاب حرفه‌ای، بهترین و کم دردسرترین انتخاب برای نصب لوستر و چراغ هست. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون،‌ سرویس نصب لوستر و چراغ رو با بهترین کیفیت،‌ توسط نصابان ماهر و کاربلد،‌ به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از متخصصان مجرب آچاره استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه خرابی یا نصب لوستر و چراغ شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع مشکل لوستر و چراغ رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

انواع خدمات نصب لوستر و چراغ

 • نصب انواع مدل‌های لوستر
 • متعادل‌ کردن وضعیت نوردهی محیط
 • استاندارد کردن لوستر و چراغ
 • تعویض انواع لوستر و چراغ
 • نصب و تعویض انواع چراغ
 • تعویض لامپ‌ها
 • تقسیم درست کلید روشنایی

نکات مهم در انتخاب لوستر

 • اگر فضای خونه‌ی شما بزرگه می‌تونید از لوسترهای بزرگ و چراغ های زیاد استفاده کنید ولی اگر فضای شما کوچیکه، لوستر بزرگ برای خونه‌ی شما مناسب نیست؛ چرا که باید بعضی از چراغ‌هاش رو خاموش یا باز کنید که اصلا جلوه‌ی قشنگی نداره .
 • قبل از خرید لوستر، به سبک چیدمان خونه‌تون توجه کنید؛ اگر سبک مدرنی دارید، خرید لوسترهای چوبی یا فلزی کوچیک برای خونه‌ی شما مناسبه؛ اگر سبک منزل‌تون سنتی هست، لوسترهای بزرگ بلور یا کریستال بخرید.
 • رنگ لوستر،،‌مساله‌ی مهم بعدی هست؛ رنگ لوسترها باید با رنگ دکوراسیون داخلی خونه‌ی شما هماهنگی داشته باشه.
 • حتما دقت کنید که اگر لوسترهای شما حباب دارند، کاملا سالم باشند و شکستگی نداشته باشند که مجبور به تعویض اون‌ها بشید.
 • ارتفاع سقف، عنصر مهم بعدی در خرید لوستر هست؛ اگر سقف منزل شما بلنده،‌ می‌تونید از لوسترهای آویزان و چندطبقه استفاده کنید و اگه سقف منزل‌تون کوتاهه، می‌تونید از لوسترهای سقفی که اتفاقا تنوع زیادی هم دارند، استفاده کنید.
 • نکته‌ی مهم بعدی، انتخاب رنگ چراغ‌هاست؛ بهتره که از چراغ‌های مهتابی و آفتابی،‌به‌صورت ترکیبی و البته بسته به میل خودتون، برای نوردهی خونه استفاده کنید.
ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

نصب لوستر و چراغ در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف