در حال بارگذاری

تعمیرات مبلمان

ثبت رایگان سفارش

تعمیرات مبلمان

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

تعمیرات مبلمان

امروزه مبلمان جایگاه بسیار مهمی در خونه‌ها و شرکت‌ها پیدا کرده و جز جدایی‌ناپذیر طراحی داخلی شده؛ اولین چیزی که در یک خونه به چشم میاد، مبلمان خونه هست و اگر وارد مکانی بشید که مبلمان نداشته باشه، حس می‌کنید که دکوراسیون اون محل ناقصه! درست به همون میزان که وجود مبلمان در دکوراسیون داخلی مهمه، نگهداری از اون هم اهمیت داره؛ از اون‌جایی که مبلمان جز پرکاربردترین وسایل دکوراسیون داخلیه، احتمال خرابی و آسیب دیدنش هم زیاده؛ با توجه به هزینه‌های بالای خرید مبلمان جدید، بهترین کار، تعمیر مبلمان قدیمیه. اگر شما هم جز اون دسته از افراد هستید که نگه‌داری از وسایل منزل‌ براتون اهمیت ویژه‌ای داره  و به دنبال راهی برای مراقبت از اون‌ها هستید با آچاره همراه باشید؛

چه زمانی وقت تعمیرات مبلمان است؟

شما می‌تویند به‌راحتی با تعویض رنگ چوب یا پارچه‌ی مبل، نه تنها جلوه‌ی جدیدی به مبلمان‌تون بدید، بلکه در زیبایی کل دکوراسیون داخلی هم تاثیرگذار باشید. یکی از موارد مهم در مبلمان، چوب بدنه‌ست؛ اگر پرداخت یا رنگ چوب مبلمان شما سالمه و آسیب‌دیدگی شدید نداره، خودتون به‌راحتی می‌تونید سطوح خراشیده رو ترمیم کنید؛ اما اگر قسمت زیاد و عمیقی از سطح پرداخت چوب آسیب دیده باشه، باید رویه و پارچه مبل رو درآورد و با کمک دستگاه‌هاس مخصوصی، سطح اون رو صیقل بدید و چوب رو از اول پرداخت و رنگ کنید.

تعویض پارچه مبلمان

در مورد تعویض پارچه هم به همین صورت، تا زمانی که فوم و اسفنج مبل فرسوده نشده باشه، نیازی به تعویض پارچه نیست؛ حتی اگر فوم و اسفنج مبل، تغییرشکل پیدا کرده باشه هم، لزوما احتیاجی به تعویض پارچه نیست؛ اگر پارچه کیفیت خوبی داشته باشه، بهتره از تعمیرکار بخواهید که پارچه رویه رو جدا کنه و بعد از تعویض فوم و اسفنج، دوباره از همون پارچه قبلی استفاده کنه. این کار برای افرادی که از طرح و رنگ پارچه مبلمان‌شون راضی‌اند و می‌خوان با کمترین هزینه، تعمیرات مبلمان داشته باشند، بهترین انتخابه. 
 

تعمیرات مبلمان آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و انجام سریع و آسون کارهای روزمره‌تون، خدمات تعمیرات مبلمان رو هم با کیفیت بالا ارائه می ده؛ متخصصان تعمیرات مبلمان در آچاره، افرادی کاربلد و باتجربه‌ در دکوراسیون داخلی‌اند و بهترین خدمات رو در سریع‌ترین زمان ممکن و باصرف ترین قیمت، به شما ارائه می‌دن. فقط کافیه اپلیکیشن آچاره رو دانلود کنید و از بخش تعمیرات منزل، تعمیرات مبلمان رو انتخاب کنید؛ علاوه بر اپلیکیشن می‌تونید از طریق سایت وتماس تلفنی هم سفارش‌تون رو ثبت کنید؛ حالا از بین متخصصین پیشنهادی آچاره، باتوجه به سوابق و امتیازات‌شون و همچنین قیمت اعلام شده، می‌تونید متخصص موردنظرتون رو انتخاب کنید. ضمنا برای جلب رضایت بیشتر و اعتماد شما کاربران عزیز، تمامی متخصصان ما از فیلترهای تعیین صلاحیت از جمله گواهی عدم سوءپیشینه و عدم اعتیاد گذشتند.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

تعمیرات مبلمان در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف