در حال بارگذاری

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی در تهران و شهرستان ها

ثبت رایگان سفارش

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی در تهران و شهرستان ها

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

یکی از منظره هایی که ممکن است باعث آزار ما شود، تصور این صحنه است که در حال شستن دست‌ هایمان هستیم و متوجه می شویم همه آبی که از شیر بیرون می آید، داخل روشویی در حال چرخش است و پایین نمی‌ رود؛ و یا اتفاقاتی مانند گرفتن چاه دست شویی و سینک آشپزخانه نیز، به همین میزان آزاردهنده هستند. درست در همین موقع‌ است که مجبور می شویم از تخلیه چاه فاضلاب استفاده کنیم. آچاره با ارائه این خدمت توانسته است در تخلیه چاه تهران و سایر شهرستان ها و همچنین لوله بازکنی در خدمت شما باشد.

دوران استفاده از تلمبه های کوچک برای رفع گرفتگی سینک آشپزخانه و یا کف پوش های دیگر گذشته است؛ این روزها با استفاده از روش های جدید، این مشکل توسط متخصصین این حوزه حل شده و تا مدت طولانی غیر قابل بازگشت است.

روش های تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با دستگاه

در سال های گذشته برای رفع گرفتگی چاه، یک نفر با بستن کمربندی به خود، درون چاه رفته و برای خالی کردن آن اقدام می کرد. امروزه با توجه به روش های مختلف رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی می توان از آن ها استفاده کرده و نگرانی بابت گرفتگی چاه نداشته باشیم.

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با دستگاه

پس از گذشت مدت طولانی از عمر چاه فاضلاب، چربی ها، فضولات و مو، باعث تنگ شدن و ایجاد رسوبات در دیواره و کف چاه می شوند. با وجود این اتفاق، هرچقدر هم که چاه ما در یک زمین جذب پذیر ایجاد شده باشد، نفوذ فضولات و آب، راهی غیر ممکن است.

فرض کنید عمق چاه شما به حد مطلوب باشد و هرروز مقدار معقولی از فضولات را در خود جذب کند، به طور معمول این چاه‌ها، زمانی که به شب می رسند و حجم فعالیت آن ها کم میشود، مواد خود را به دل زمین می سپارند. همانطور که دور از ذهن نیست مقداری از این فضولات و آشغال ها به دیواره چاه می چسبند و پس از گذشت سال ها، با ایجاد یک لایه رسوبی سخت، باعث گرفتگی می شوند. در این مواقع، نیاز به رفع گرفتگی حس می شود.

در طی این فرآیند، از پمپ های کفکش و مکنده استفاده می شود. این پمپ ها مواد را از چاه خالی کرده و به وسیله تانکرهای مخصوص نگه داری مواد زائد در یک مکان امن و مورد تایید، دفن می کنند.

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با پمپ

در این روش لوله بازکنی از پمپ استفاده می کنیم.  در روش پمپ، آب را داخل چاه ریخته و شروع به پمپ زدن می کنیم، فشار آب شدید باعث می شود تا چاه توسط سیفون باز شود. این کار را تا زمانی که لوله ها باز شوند تکرار می کنیم. شما می توانید از متخصصین آچاره برای تخلیه چاه تهران و سایر شهرستان ها استفاده کنید.

استفاده از دستگاه تراکم هوا برای تخلیه چاه تهران و شهرستان ها

استفاده از این دستگاه برای رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی و سیفون توالت ایرانی است و برای گرفتگی های شدید کاربرد دارد. این دستگاه برای گرفتگی های مختلف ساخته شده و قابلیت تنظیم فشار برای انواع گرفتگی در آن کار گذاشته شده است. از آنجایی که این دستگاه، برای رفع گرفتگی چاه کاربرد دارد، صدای زیادی تولید می کند.

همانطور که از اسم این دستگاه پیداست، هوا را داخل خودش متراکم می کند و با شدتی که تنظیم کرده ایم رها می کند. رفع گرفتگی چاه باید توسط متخصص انجام شود و نیاز به مهارت دارد. متخصصین آچاره برای تخلیه چاه تهران و شهرستان ها آماده کمک رسانی هستند.

تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی با آچاره

در حال حاضر ابزارهای مناسب این کار، رفع گرفتگی چاه ها را آسان کرده است؛ اما این سهولت، دلیلی برای انجام آن توسط هر شخصی نیست و این کار، فقط باید توسط افراد مجرب و متخصص با رعایت نکات ایمنی انجام شود و احتمال وقوع حادثه را به حداقل برساند. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌ تان، سرویس رفع گرفتگی چاه را با بهترین قیمت و کیفیت،‌ در سریع‌ترین زمان ممکن و زیر نظر متخصصان حرفه‌ ای به شما ارائه می‌دهد؛ ضمنا شما می‌ توانید با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان و قیمت‌های پیشنهادی آن ها،‌ انتخاب دقیق تری داشته باشید.

آموزش ثبت درخواست تخلیه چاه تهران و شهرستان ها در آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص در آچاره بسیار ساده است.

برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

مرحله اول : انتخاب تخصص مورد نظر

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص تخلیه چاه و لوله بازکنی شوید. این گزینه در قسمت لوله کشی است. این تخصص برای تخلیه چاه فاضلاب و لوله بازکنی توسط متخصصین آچاره در تهران و سایر شهرستان ها انجام می شود.

مرحله دوم: انتخاب خدمت درخواستی

در مرحله دوم ، درخواست خود را انتخاب کنید. در این مرحله خدمت درخواستی را انتخاب کنید (توالت فرنگی، کفشور پارکینگ و...) سپس بر روی گزینه مرحله بعد در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

مرحله سوم : توضیحات تکمیلی برای تخلیه چاه و لوله بازکنی

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله چهارم : تعیین زمان برای تخلیه چاه تهران و سایر شهرستان ها

در مرحله چهارم، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله پنجم: تعیین آدرس

در این مرحله ، آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج کنید و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک کنید.

 

دلایل پر شدن چاه فاضلاب

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می‌شود و آب به خوبی حرکت نمی کند؛ این اشکال معمولا در منازل قدیمی، بیشتر به چشم می خورد؛ برای حل این مشکل باید هر از گاهی از سیفون، تلمبه زدن یا استفاده ازمواد باز کننده لوله، مثل اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشود. اما مشکل اینجا است که استفاده از این مواد دردسر ساز است چرا که اسید باعث از بین رفتن لوله‌ ها می شود؛ ساده‌ ترین، مطمئن‌ ترین و بی‌خطرترین راه، استفاده از رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی مثل دستگاه فنر زنی صنعتی است که اکثر متخصصین، از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می کنند و طبعا هیچ صدمه‌ای به لوله وارد نمی شود.

دلیل گرفتگی لوله‌ها

متخصصین تخلیه چاه معتقدند دلیل گرفتگی لوله‌ ها، معمولا جمع شدن مو در داخل لوله، داخل سیفون و جرم گرفتن لوله‌ ها است که مانع عبور آب می‌شود. متاسفانه معمولا این مواد به لوله‌های فاضلاب و سیفون‌ ها در ساختمان‌ های قدیمی که اغلب از جنس چدن هستند، آسیب رسانده و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله‌ ها می‌ شوند؛ به یاد داشته باشید برای باز کردن لوله‌ ها حتما از متخصصین تخلیه چاه تهران و شهرستان ها استفاده کنید.

علائم پرشدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه تهران و شهرستان ها

  1. یکی از علائم پرشدن چاه فاضلاب مشاهده سوسک‌ های زیاد در دهانه چاه و راه‌های خروجی آن است. پس اگر سوسک‌ ها به خانه شما حمله‌ ور شدند، حتما برای رفع گرفتگی چاه اقدام کنید.
  2. معمولا هنگام پرشدن چاه فاضلاب سطح ریز آب در طبقات فوقانی زیاد می‌شود.
  3. در زمین‌های خاکی احتمال پر شدن چاه به مراتب بیشتر از زمین‌های شنی است و دلیل این موضوع این است که به دلیل نشت چربی‌ ها و پسماند صابون‌ ها بر جداره چاه، قوام آن بیشتر شده و مانع از مکش به زمین می‌ شود. با تخلیه چاه مرتب می‌ شود از این معضل جلوگیری کرد.
  4. رفع گرفتگی چاه و لایروبی آن در رستوران‌ ها و غذاخوری‌ ها به دلیل استفاده زیاد از روغن‌ ها، باید در فواصل زمانی کمتری انجام شود. روغن‌ ها باعث گرفتگی روزنه‌ های دیوار چاه شده و باعث پرشدن زودهنگام آن می‌ شود.
  5. زمین‌های رسی مثل زمین‌های جنوب تهران آبکش کمتری نسبت به دیگر زمین‌ ها دارند و این موضوع باعث پرشدن زودهنگام آن می‌ شود. پس اگر زمین منزل شما از جنس زمین رس است، باید به این نکته توجه کامل داشته باشید.
  6. انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان می تواند یکی از نشانه‌ های پرشدن چاه فاضلاب و نیاز به رفع گرفتگی چاه باشد.

تخلیه چاه تهران و شهرستان ها در یک نگاه

رفع گرفتگی چاه و لوله بازکنی راه های متفاوتی دارد که شامل: رفع گرفتگی چاه با دستگاه، پمپ و دستگاه تراکم هوا می شود.

گرفتن چاه پس از گذشت سال ها باعث رسوب مواد زائد در کف و دیواره چاه می شود. این رسوبات باعث عدم جذب مواد زائد توسط زمین شده و در نهایت باعث گرفتگی چاه ایجاد می شود.

استفاده از متخصص یک امر ضروری برای رفع گرفتگی است. آچاره با استفاده از متخصصین این حرفه، برای تخلیه چاه تهران و سایر شهرستان ها آماده خدمت رسانی است.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

تخلیه چاه و لوله بازکنی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف