در حال بارگذاری

تخلیه چاه

ثبت رایگان سفارش

تخلیه چاه

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

تخلیه چاه

اخطار! این تصاویر شامل صحنه‌های آزاردهنده‌ست! تصور کنید در حال شستن دست‌هاتون هستید که می‌بینید همه آبی که از شیر بیرون میاد، توی روشویی در حال چرخشه و پایین نمی‌ره و کف‌های صابون هم دور خودشون می‌چرخند! یا همین اتفاق رو البته با شرایط بدتر، در چاه دستشویی تصور کنید!  درست همین موقع‌ست که مجبورید از تخلیه چاه استفاده کنید؛ و حالا تخلیه چاه چیه؟ به فرآیندی که چاه فاضلاب رو از مواد اضافی تخلیه کنند، تخلیه چاه گفته می‌شه.

تخلیه چاه با آچاره

در حال حاضر ابزارهای مناسب این کار، تخلیه چاه ها رو آسون کرده؛ اما این سهولت دلیلی برای انجام کار توسط هر شخصی نیست و این کار فقط باید توسط افراد مجرب و متخصص با رعایت نکات ایمنی انجام بشه تا احتمال وقوع حادثه رو به حداقل برسونه. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس تخلیه چاه رو با بهترین قیمت و کیفیت،‌ در سریع‌ترین زمان ممکن و زیر نظر متخصصان حرفه‌ای تخلیه چاه به شما ارائه می‌ده؛ ضمنا شما می‌تونید با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان و قیمت‌های پیشنهادی اون‌ها،‌ انتخاب دقیق‌تری داشته باشید.

دلایل پر شدن چاه

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می‌شه و آب به خوبی حرکت نمی‌کنه؛ این اشکال معمولا در منازل قدیمی، بیشتر به چشم می خوره؛ هر از گاهی باید با سیفون، تلمبه زدن یا استفاده ازمواد باز کننده لوله، مثل اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشه. اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد به خودی خود باعث دردسر می‌شه. چون اسید باعث از بین رفتن لوله‌ها می‌شه؛ ساده‌ترین و مطمئن‌ترین و بی‌خطرترین راه، استفاده از لوله‌بازکن‌ها مثل دستگاه فنر زنی صنعتی هست که اکثر متخصصین تخلیه چاه ، از این وسیله پیشرفته برای باز کردن لوله استفاده می کنند و طبعا هیچ صدمه‌ای به لوله وارد نمیاد.

دلیل گرفتگی لوله‌ها

متخصصین تخلیه چاه معتقدند دلیل گرفتگی لوله‌ها، معمولا جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن لوله‌هاست که مانع عبور آب می‌شه. معمولا چربی و موها باعت گرفتگی لوله می‌شه؛ متاسفانه این مواد به لوله‌های فاضلاب و سیفون‌ها معمولا در ساختمان‌های قدیمی که اغلب از جنس چدن هستن و نه پلاستیک، آسیب می‌رسونند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن لوله‌ها می‌شن؛ به یاد داشته باشید برای باز کردن لوله‌ها حتما از متخصصین تخلیه چاه استفاده کنید.

علائم پرشدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه

  1. یکی از علائم پرشدن چاه فاضلاب مشاهده سوسک‌های زیاد در دهانه چاه و راه‌های خروجی اونه. پس اگر سوسک‌ها به خانه شما حمله‌ور شدند، حتما برای تخلیه چاه اقدام کنید.
  2. معمولا هنگام پرشدن چاه فاضلاب سطح ریزآب در طبقات فوقانی زیاد می‌شه.
  3. در زمین‌های خاکی احتمال پرشدن چاه به مراتب بیشتر از زمین‌های شنیه و این به دلیل نشت چربی‌ها و پسماند صابون‌ها بر جداره چاهه که قوام چاه رو بیشتر کرده و مانع از مکش به زمین می‌شه که با تخلیه چاه مرتب می‌شه از این معضل جلوگیری کرد.
  4. تخلیه چاه و لایروبی چاه در رستوران‌ها و غذاخوری‌ها به دلیل استفاده زیاد از روغن‌ها، باید در فواصل زمانی کمتری صورت بگیره. روغن‌ها باعث گرفتگی روزنه‌های دیوار چاه می‌شه و باعث پرشدن زودهنگام چاه می‌شه.
  5. زمین‌های رسی مثل زمین‌های جنوب تهران آبکش کمتری نسبت به دیگر زمین‌ها دارند که این باعث پرشدن زودهنگام چاه می‌شه. پس اگر زمین منزل شما از جنس زمین رسی هست، باید به این نکته توجه کامل داشته باشید.
  6. انتشار و ماندگاری بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان می تونه یکی از نشونه‌های پرشدن چاه فاضلاب و نیاز به تخلیه چاه باشه.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت تخلیه چاه و لوله بازکنی آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست سرویس تخلیه چاه و لوله بازکنی، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص تخلیه چاه و لوله بازکنی

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوال‌های متداول درباره تخلیه چاه و لوله بازکنی

ثبت رایگان سفارش

تخلیه چاه و لوله بازکنی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف