در حال بارگذاری

نصب و تعمیر آیفون تصویری با آچاره

ثبت رایگان سفارش

نصب و تعمیر آیفون تصویری با آچاره

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

کیه؟! ...منم!» تا سال‌ها هنگام باز کردنِ در، شنیدن این دو کلمه تبدیل به یک عادت شده بود. و شما بدون اطلاع از اینکه چه کسی واقعا پشت در است با تشخیص صدای آن فرد در را به روی او باز می کردید یا شاید بعضی وقت ها به طور اشتباه ، برای تعمیرات ساختمان ، آیفون تصویری و یا عادت ، دستتان را بر روی باز شدن در می گذاشتید.  اما رفته رفته با آمدن آیفون تصویری، دیگر مشکل حدس یک صدا از پشت آیفون حل شد! و کم کم افرادی برای نصب و تعمیر آیفون تصویری مهارت های لازم را به دست آوردند.

این‌روزها تقریبا همه خانه ها از این تکنولوژی مفید استفاده می کنند و به عنوان یکی از پرکاربرد ترین اجزای خانه به حساب می آید . اما چطور باید نصاب یا تعمیرکار ماهر پیدا کرد؟!

این آیفون ها یک نیاز ضروری هستند و الزام آن ها در هر خانه ای حس می شود و انواع مختلف آن ها برای رفع نیاز ما ساخته شده است. آیفون‌های تصویری که این روزها در بازار هستند، امنیت بسیار بالاتری نسبت به آیفون های قدیمی دارند. آیفون تصویری با پنل‌های متنوع و ابعاد مختلف مانیتور در مکان‌های مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد؛  بعضی از آیفون های تصویری جدید، قابلیت ذخیره کردن عکس و فیلم را هم دارند و با این کار شما امنیت بیشتری در خانه و محل کارتان خواهید داشت.

نصب آیفون تصویری توسط متخصصان آچاره

آچاره در راستای راحتی و رفع نیازهای روزمره شما، سرویس نصب و تعمیر آیفون تصویری را توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن، سفارشتان را ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای الصاق و تعمیر سینمای خانگی خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل آن‌ها موجود است، می‌توانید بهترین متخصص را انتخاب کنید.

ثبت رایگان سفارش

علل خرابی آیفون تصویری و نصب آن

خرابی آیفون های تصویری گاهی به مراحل نصب و سهل انگاری در خصوص آن بر میگردد. یکی از الزامات نصابی این دستگاه ، استفاده از متخصصین ماهر است تا توانایی انجام این کار از تمام زوایا را داشته باشند. بعضی از علل خرابی نصابی آیفون شامل موارد زیر می شوند.

 • یکی از موارد ساده و ابتدایی در خرابی آیفون تصویری ، الصاق اشتباه آن است . شاید بعد از الصاق اشتباه باز هم آیفون کار کند و این اتفاق ارتباطی با این موضوع ندارد بلکه گاهی اوقات روند الصاق ، ناقص انجام می شود. به طور مثال نصای فراموش می کند آن را در مقابل آب باران محافظت کند و با بارش چند قطره باران ، آیفون از کار می افتد.
 • سیم هایی که از پنل به مانیتور وصل می شوند باید لحیم کاری شده و در برابر حرارت عایق بندی شوند.
 • استفاده از سیم های ضعیف و ناکارآمد
 • اتصال دستگاه به برق نوسان دار باعث آسیب به قطعات پاور می شود.
 • انتخاب محل نصب اشتباه برای پنل ، مانیتور ، منبع تغذیه و..
 • کیفیت پایین آیفون تهیه شده
 • استفاده نادرست از پنل و مانتیور ، به طور مثال کشیدن بیش از حد سیم و یا ضربه به صفحه لمسی

تعمیر آیفون تصویری توسط متخصصان آچاره

به طور کلی هروسیله ای نیاز به تعمیر و حفظ  نگه داری دارد. معمولا لوازم برقی پس از مدتی خراب شده و نیاز به تعمیرات دارند. این قاعده ممکن است پس از نصب آیفون تصویری به وجود آمده و همچنین ممکن است پس از گذراندن عمر مفید محصول نیز دچار خرابی بشود.  

ثبت رایگان سفارش

مشکلات احتمالی برای تعمیر آیفون تصویری

در موارد زیر در نحوه کارکرد آیفون تصویری مشکل ایجاد شده و نیاز به تعمیر دارد.

 • تصویر آیفون برفکی یا سیاه و سفید شده است.
 • صفحه آیفون تصویری سیاه شده یا تصویر قطع شده است.
 • زنگ آیفون از کار افتاده است.
 • در باز کن از کار افتاده است.
 • صدای پنل آیفون تصویری قطع شده است.
 • زنگ بصورت ممتد شده و قطع نمی‌شود.
 • دربازکن همه‌ی واحدها از کار افتاده است.
 • تصویر مانیتور سفید یا آبی شده است.
 • زنگ کار می‌کند اما صدای آن توسط مانیتور شنیده نمی شود.

آموزش ثبت درخواست نصب و تعمیرات آیفون تصویری در آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای نصب و تعمیر آیفون تصویری در آچاره بسیار ساده می باشد. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

مرحله اول : چه تخصصی می خواهید.

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص تعمیر و نصب آیفون تصویری شوید. این گزینه در قسمت برقکاری می باشد.

مرحله دوم: انتخاب خدمت درخواستی

در مرحله دوم ، درخواست خود را انتخاب کنید. این مرحله شامل سه قسمت است که دوتا از آنها نصب پنل و آیفون واحد و دیگری تعمیر آن است و سپس و بر روی گزینه مرحله بعد در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

مرحله سوم: قرار دادن یا تعمیرات آیفون تصویری

در این مرحله ، پس از انتخاب خدمت خود سوالات متفاوت است. در مرحله تعمیر مشکل به وجود آمده را انتخاب می کنید و در مرحله نصب، اطلاعاتی در مورد ساختمان می دهید. در واقع مشخص کنید برای نصب یا تعمیر اقدام نموده اید و سپس به مرحله بعد بروید.

مرحله چهارم : توضیحات تکمیلی در خصوص تعمیرات یا قراردادن آیفون تصویری

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله پنجم : تعیین زمان برای تعمیر و نصب آیفون

در مرحله پنجم ، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله ششم: آدرس خود را برای قرار دادن و تعمیرات آیفون تصویری مشخص کنید

در این مرحله ، آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج می کنید و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم ، سفارش شما ثبت شد.

ثبت رایگان سفارش

تعمیر و الصاق آیفون تصویری آچاره شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و مشکلی که برای آیفون اتفاق می‌افتد، میتوانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین بسپارید با توجه به اینکه برندهای مختلف دارای مشکلات متفاوتی هستند ، متخصصین آچاره بر روی تمامی برندها تسلط داشته و تمامی خدمات تعمیر و الصاق آیفون تصویری تحت ضمانت آچاره ارائه می‌ گردد.

خدمات آچاره برای نصب و تعمیر آیفون تصویری

آچاره برای خدمت رسانی در خصوص الصاق و تعمیر آیفون های تصویری ، خدمات زیر را ارائه می دهد.

 • سرویس و تعمیر انواع پنل دربازکن
 • نصب پنل آیفون برای انواع مدل‌های دربازکن
 • الصاق آیفون تصویری
 • سرویس و تعمیر انواع دربازکن‌های برقی
 • سرویس و تعمیر انواع آیفون
 • رفع ایراد تصویر و صدا در آیفون تصویری
 • سیم‌کشی آیفون تصویری

 

اطمینان به آچاره در خصوص نصب و تعمیر آیفون تصویری

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌توانید مطمئن شویدکه هرگونه خرابی آیفون تصویری شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم تعمیرات می‌شود و در صورت نیاز به تعویض قطعه، از قطعات اورجینال و با کیفیت برای دستگاه شما استفاده خواهد شد.

ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد ندارد و شما می‌توانید هر نوع خرابی و مشکل آیفون تصویری را با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ همچنین برای نصب و اتصالات آیفون تصویری هم می‌توانید از کارشناسان ما استفاده کنید. بعد از اتمام کار  در صورت بروز مشکل، می‌توانید از پشتیبانی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.  

نتیجه تعمیرات و نصابی آیفون تصویری:

این روزها آیفون تصویری جای خود را به آیفون های قدیمی گذشته داده اند.

این آیفون ها مزیت های مختلفی همچون ضبط صدا و تصویر دارند.

علل خرابی آیفون ، در ساده ترین حالت به نصب اشتباه و ناقص باز می گردد و نیاز به تعمیر و نصب آیفون تصویری دارد.

مشکلات احتمالی این دستگاه معمولا در خرابی تصویر و صدا ایجاد می شود و نیاز به تعمیرات آیفون تصویری دارند. متخصصین آچاره در تمامی برندهای مختلف این دستگاه مهارت داشته و با ثبت سفارش در آن می توانید برای تعمیر آیفون خود اقدام کنید.

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

نصب و تعمیر آیفون تصویری در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف