در حال بارگذاری

نصب چوب پرده

ثبت رایگان سفارش

نصب چوب پرده

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

نصب چوب پرده

پرده‌ها یکی از عناصر دکوراسیون داخلی هستند که می‌تونند به ایجاد فضای شخصی شما کنند؛ علاوه بر این کارکرد بهینه‌سازی در مصرف انرژی در فصول گرم و سرد سال رو هم دارند. البته از نقشی که در زیبایی دکوراسیون خونه هم دارند، نباید به‌راحتی گذشت؛ استفاده از پرده مناسب برای پنجره‌ها، فرصتیه برای تعریف ظاهر كلی و حس و حال فضا. از نوع پارچه پرده و سبك كلی اون گرفته تا طول و عرض پرده؛ هر نوع پرده متناسب با پنجره، كاربرد متناسب با خود رو داره و به دستیابی شما به سبكی كه به اون علاقه دارید، كمك زیادی می‌كنه. یکی از موارد مهم در این مورد، نصب چوب پرده هست.

نصب چوب پرده با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس نصب چوب پرده رو با بهترین قیمت و کیفیت،‌ در سریع‌ترین زمان ممکن و زیر نظر متخصصان حرفه‌ای دکوراسیون،‌ به شما ارائه می‌ده؛ ضمنا شما می‌تونید با توجه به سوابق و امتیازات متخصصان و قیمت‌های پیشنهادی اون‌ها،‌ انتخاب دقیق‌تری داشته باشید.

سبک اتصال به چوب پرده

هنگام انتخاب پرده برای پنجره‌های خونه، فكر كردن به سبكی كه قراره چوب پرده نصب بشه و این‌كه ظاهر اون در قسمت بالای پرده چطور باشه، بسیار مهمه؛ چرا که بعضی از سبك‌ها نسبت‌ به سبك‌های دیگه، رسمی‌تر هستند و به همین دلیل باید نوع اتصال‌ها با طراحی كلی فضای شما منطبق باشه. اگرچه تعداد سبك اتصال پرده به چوب ‌پرده بسیار زیاد و متنوعه اما تعدادی از این سبک‌ها رو نام می‌بریم:

سبک‌های گیره‌دار، اروپایی، فرانسوی و پلیسه‌دار گیلاسی، حالت رسمی‌تری نسبت به سبك‌های دیگر دارند. سبك‌های پلیسه‌دار مشخصا بسیار رسمی هستند و نسبت به سبك‌های چین‌دار، موج‌دار، و گلوله‌ای نیاز به پارچه بیش‌تری دارند.

انوع پرده

اولین و مهمترین عاملی که بر روی هزینه نصب مستقیما تاثیر می‌گذاره، نوع پرده‌ست که هر کدوم میزان کار و تجهیزات مورد نیاز خود رو دارند.

 • پرده‌های افقی که با نصب محفظه داکت بر روی سقف آماده می‌شن.
 • پرده‌های عمودی که دارای ریل یا چوب پرده هستند و هم بر روی دیوار و هم سقف قابل نصب‌اند. 
 • پرده‌های برقی هم با توجه به تعدد نصب، تجهیزات مورد نیاز و سیم کشی و داکت کشی، هزینه بالاتری رو نسبت به نصب پرده‌های دستی دارند.

تاثیر میزان کار بر قیمت نصب چوب پرده

طبیعتا هر چی ساعت کار مورد نیاز برای نصب پرده بیشتر باشه، هزینه نصب هم بالاتر می‌ره. بعضی پرده‌های خاص قطعات بیشتری دارند، بعضی از مدل‌ها موتوردار و اتوماتیک هستند و انواعی از پرده‌ها هم تا حد زیادی نیاز به بالا و پایین کردن و اندازه کردن و شخصی سازی دارند. 

طول مناسب برای پرده

اگر می‌خواهید ظاهر پرده شما كمی غیر رسمی و راحت باشه، پرده رو به گونه‌ای نصب كنید كه با كف زمین تقریبا 30 سانتی‌متر فاصله داشته باشه. برای داشتن ظاهری رسمی، پرده رو به‌گونه‌ای نصب كنید كه با سطح زمین مماس باشه. این حالت برای پنجره‌هایی مناسبه كه قرار نیست خیلی باز و بسته بشن، چراكه باز و بسته كردن زیاد پنجره‌ها به این نوع پرده‌ها آسیب می‌رسونه و باعث پارگی و كثیف شدن اون‌ها می‌شه. به همین دلیل قبل از تصمیم‌گیری در مورد طول پرده، در مورد كاربرد فضا و همچنین میزان استفاده از پنجره به دقت فكر كنید.

۱۰ نکته ساده برای نصب چوب پرده

 1. نصب صحیح چوب پرده بستگی به نوع پرده انتخابی و نتیجه مورد نظر شما داره.
 2. برای دیدن انواع مختلف چوب پرده‌ و پرده کمی وقت بگذارید.  قبل از خرید، اندازه پنجره‌ها، شکل و وضعیت اون‌ها رو در نظر بگیرید. 
 3. اگر از ‌چوب پرده حلقه‌دار استفاده می‌کنید، اون رو بالاتر از پنجره نصب کنید؛ چون پرده داخل حلقه ۲٫۵ سانتی‌متر پایین‌تر قرار می‌گیره.
 4. اگر چوب‌پرده داخل چارچوب پنجره قرار می‌گیره، باید لبه پنجره قابل رویت باشه.
 5. اگر می‌خواهید پرده بدون گیره مستقیم داخل ‌چوب پرده بره، اون رو کنار چارچوب نصب کنید. در این صورت پرده باید لبه‌دار باشه تا بالای پنجره هم پوشیده شه. 
 6. اگر از چوب‌پرده‌های تزیینی استفاده می‌کنید، اون رو بیرون پنجره نصب کنید و از دو طرف چند سانتی‌متر برای دیده شدن لبه تزیینی فاصله در نظر بگیرید. 
 7. چوب پرده‌های قطور رو ۱۲ – ۱۰ سانتی‌متر بالاتر از پنجره نصب کنید. 
 8. برای این که پنجره بلندتر به نظر برسه، ‌چوب پرده رو بالاتر از حد معمول نصب کنید. 
 9. اگر سقف خانه کوتاهه، ‌چوب پرده رو به سقف وصل و از پرده بلند استفاده کنید تا اتاق بلندتر به نظر برسه. 
 10. اگر پنجره‌ها باریکند، چوب پرده رو هر نوعی که باشه، بیرون چارچوب پنجره نصب کنید تا با خطای دید 
 11. ایجاد شده، پهن‌تر به نظر برسند. 
ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

دوخت و نصب پرده در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف