در حال بارگذاری

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

صفر شویی با آچاره

به عملیاتی که برای نظافت قطعات داخلی خودرو بعد از شستشوی اولیه اتومبیل انجام می‌شه، صفرشویی می‌گن. به طور کلی صفرشویی در چهار مرحله صورت می‌گیره که هر کدوم مربوط به بخشی از داخل کابین اتومبیله. به صورت کلی هدف از صفرشویی برطرف کردن نواقص و همینطور شستشوی داخل خودرو هست. صفرشویی عملیه که می‌تونه برای جلوه و زیبایی داخلی خودرو شما مفید باشه، به به شما پیشنهاد می‌کنیم که حداقل هر ماه یک‌بار این مجموعه عملیات رو انجام بدید.

صفرشویی 

آچاره در راستای راحتی بیشتر شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس صفرشویی آچاره رو با بهترین کیفیت و با استفاده از مواد درجه یک و همین‌طور متخصصان مجرب به شما عزیزان ارائه می‌ده. ضمنا شما می‌تونید با توجه به رزومه و امتیازات متخصصان، انتخاب دقیق‌تری داشته باشید.

شستشوی کف اتومبیل

کف اتومبیل‌ها معمولا دارای دو بخش هستند؛ یکی کفپوش‌ها که به راحتی از سطح جدا می‌شن و یکی قسمت اصلی کف یا همون موکت کف هست.

  • شستشوی کفپوش‌ها: برای شستشوی کف خودرو بهتره اول کفپوش‌ها رو به بیرون اتومبیل انتقال بدید، بعد با استفاده از آب و مایع شوینده، کفپوش‌ها رو کاملا تمیز کنید.
  • شستشوی موکت کف: حالا وقت موکت کف اتومبیله، بسیاری از صاحبان خودرو و یا حتی در بسیاری از کارواش‌ها، از بخارشو برای تمیز کردن موکت کف استفاده می‌کنند که این عمل بسیار نادرسته، چون بخار آب باعث خیس شدن موکت می‌شه و از همین رو در طول زمان موکت‌‌‌ رو پوسیده می‌کنه و همین‌طور اگه به خوبی خشک نشه، می‌تونه باعث به‌وجود اومدن بوی بد در کابین خودرو بشه.

شستشوی صندلی‌های اتومبیل

در بخش صندلی‌ها در صفرشویی، اول باید روکش صندلی‌ها‌‌‌ رو بررسی کرد. اگر صندلی‌های خودرو شما دارای روکش اضافه‌ست، اول اون‌ها‌‌‌ رو از صندلی‌ها جدا کنید، این کار یک مقدار مشکله؛ اما برای یک صفرشویی خوب لازمه.

شستشوی سقف اتومبیل

سقف اتومبیل‌ها معمولا در معرض دوده‌های سیگار، بخار نوشیدنی‌های گرم و… هستند و به این دلیل در سقف‌های معمولی می‌تونیم سیاهی‌‌‌ رو بر روی ‌‌‌اون‌ها مشاهده کنیم. اگر جنس سقف خودرو شما حالت موکتی داره، بهتره‌‌‌ اون رو با ترکیب شامپو فرش و چند قطره مایع سفید کننده تمیز کنید. در نظر بگیرید در این حالت از یک دستمال نرم استفاده کنید تا پرز‌های بر روی روکش سقف از بین نرن. اگر سقف خودرو شما از جنس جیر هست، دقت کنید که از مواد شوینده قوی استفاده نکنید، چون باعث می‌شه سقف جیر خودرو شما در طول زمان پوسیده و روکش‌‌‌ اون بر اثر گرما از خود سقف جدا بشه.

شستشوی قطعات داشبورد اتومبیل

داشبورد هر خودرو، نشانگر کیفیت و دقت به کار رفته در طراحی داخلی‌‌‌ اون هست و قطعا مهم‌ترین عامل تاثیرگذار در جلوه داخلی اتومبیل شماست. بهتره قبل از تمیزکاری داشبورد، از جنس‌‌‌ اون با خبر باشید، اگر داشبورد خودرو شما از جنس چوب هست، نباید از مایع‌های شسشو در‌‌‌ اون استفاده کنیم و بهتره با یک دستمال نم دار و نرم، خیلی آروم روی‌‌‌ اون بکشید و بعد با استفاده از واکس مخصوص چوب، داشبورد‌‌‌ رو به آرومی واکس بزنید.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

صفرشویی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف