در حال بارگذاری

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی

ثبت رایگان سفارش

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی

داریم به فصل گرما نزدیک می‌شیم و همچنان استفاده از کولر مهمترین دغدغه‌ی افراد در این فصله. امروزه اکثر افراد به جای کولرهای آبی،‌ از کولر گازی استقبال بیشتری می‌کنند. این موضوع به‌خصوص در شهرهای جنوبی کشور رواج بیشتری داره؛ به همین دلیل مقوله‌ی نصب و سرویس کولر گازی اهمیت زیادی پیدا می‌کنه که در این‌جا سعی می‌کنیم به‌طور خلاصه به این مطلب بپردازیم.

مراحل سرویس کولر گازی

 • شستشوی پنل داخلی
 • شستشوی پنل خارجی
 • تست آمپر دستگاه
 • تست مقدار گاز
 • انجام شارژ گاز کولر گازی در صورت نیاز

نصب و سرویس کولر گازی با آچاره

بعد از نصب اولیه که معمولا توسط نصاب کولر گازی صورت می‌گیره، یک سری عوامل هستند که لازمه هر سال در ابتدای راه‌اندازی، کنترل و اصلاح بشن که به این کار سرویس کولر گازی گفته می‌شه. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، نصب و سرویس کولر گازی رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب و سرویس کولر گازی خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند. ضمنا تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه و به محل شما میاد، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. بنابراین دیگه هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع خرابی و مشکل نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی رو با خیال راحت به متخصصین آچاره بسپارید؛

فواید سرویس کولر گازی

 1. رعایت اصول بهداشتی
 2. افزایش عمر مفید دستگاه
 3. کاهش مصرف برق دستگاه
 4. افزایش راندمان و خنک‌کنندگی دستگاه

پیامدهای عدم سرویس کولر گازی در زمان مناسب

 • میزان خنک‌کنندگی کولر گازی نسبت به قبل کمتر می‌شه.
 • باعث افزایش میزان مصرف برق دستگاه می‌شه.
 • زمانی که کولر رو روشن می‌کنیم، دوده سیاه پرتاب می‌کنه!
 • زمانی که کولر گازی کار می‌کنه بوی نامطبوعی می‌ده.
 • پنل داخلی کولر گازی به علت مسدود شدن مسیر لوله، دچار آب‌ریزی می‌شه.
 • گاهی باعث سوختگی یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی می‌شه.
 • فاصله  پرتاب باد(محدوده‌ی خنک‌کنندگی کولر گازی) نسبت به قبل کمتر می‌شه.

نکات مهم در هنگام نصب و سرویس کولر گازی

 • توجه داشته باشید که پنل بیرونی یا کندانسور کولر گازی که در بیرون واحد آپارتمانی نصب می‌شه، باید در هوای باز با امکان جریان هوا و تبادل حرارت کافی قرار بگیره؛
 • هنگام نصب پنل بیرونی یا کندانسور کولرهای گازی، محلی رو انتخاب کنید که حتی‌المقدور سایه باشه تا با توجه به کمتر بودن دمای محسوس هوا، علاوه بر کاهش موثر مصرف برق، راندمان خنک‌کنندگی دستگاه کولرگازی هم افزایش پیدا کنه. در غیر این‌صورت بهتره برای پنل بیرونی از سایبان‌‌های مخصوص استفاده کنید.
 • حداکثر طول لوله‌‌های رابط مسی بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی کولرهای گازی یا اسپلیت‌ها بر اساس ظرفیت کولر بین 10 تا 22 متره که در صورت وجود چنین فاصله‌ای بین پنل داخلی و خارجی، لازمه قبل از سفارش خرید با کارشناسان ما مشورت کنید، چرا که فاصله زیاد و بیش از اندازه بین پنل داخلی و پنل بیرونی در کولرهای گازی موجب کاهش شدید راندمان خنک‌کنندگی کولر گازی می‌شه.
 • با توجه به تجمع هوای گرم در زیر سقف، اگر محل نصب پنل داخلی روی دیوار، فاصله بیشتری از سقف داشته باشه، انرژی کمتری جهت خنک کردن هوای زیر سقف مصرف شده (کاهش مصرف برق) و جریان هوای خنک و راندمان خنک‌کنندگی بیشتری خواهد داشت.
 • برای جلوگیری از خطرات احتمالی خاموش شدن شعله اجاق گاز به وسیله جریان هوای کولر، نصب انواع کولرگازی در داخل آشپزخونه بسیار خطرناکه و مجاز نیست.
 • در نظر گرفتن محلی برای تخلیه قطرات آب خروجی از پنل داخلی اسپلیت‌ها ضروریه.
ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

کولر گازی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف