در حال بارگذاری

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی با آچاره

ثبت رایگان سفارش

نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی با آچاره

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش
نمایش بیشتر
نمایش بیشتر
ثبت رایگان سفارش

با توجه به گرم شدن هوا و نزدیک شدن به فصل تابستان، استفاده از کولر و سرویس کردن آن یکی از دغدغه هایی است که برای تمامی خانواده ها پیش می آید. در بسیاری از شهرهای ایران مانند کیش، شمال و جنوب، برای مقابله با سرما از کولرهای گازی استفاده می شود و به همین دلیل نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند.

چرا نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی مهم است؟

با توجه به رشد چشمگیر تکنولوژی و زندگی های امروزی، استفاده از کولرهای گازی (اسپیلت) و دستگاه هایی از این دست بسیار کاهش یافته است. این موضوع تنها شامل کولرها نمی شود و همچنین استفاده از بخاری های گازی یا برقی به علت خطرات جانبی که ایجاد می کنند در ساختمان های مسکونی بسیار کم شده است. در ادامه و با توجه به این موضوع، استفاده از کولرهای گازی بسیار زیاد شده و خانواده ها به سمت آن پیش رفته اند.  این سیستم ها گرما و سرمای مطلوب تری را ایجاد می کنند و طرفداران بیشتری نسبت به مدل های قدیمی دارند. این وسایل سرما و گرمای بسیار بیشتری را القا می کنند و به همین دلیل در شهرهای بسیار گرم مانند دزفول یا زاهدان طرفداران بسیار زیادی دارند و همچنین زمستان های گرمی را نیز با خودشان به همراه می آورند. کولرهای گازی هزینه نگهداری بسیار پایینی دارند و به دلیل رایج بودن آن ها در اکثر ساختمان ها، به همین نسبت نیز تعمیرکاران بسیار زیادی دارند.

ثبت رایگان سفارش

آموزش ثبت درخواست نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل آچاره بسیار ساده است. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید. مرحله اول : چه تخصصی می خواهید. قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره، تخصص مورد نظرتان را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص کولر گازی شوید و برای انجام کارتان این گزینه را انتخاب کنید. این گزینه در قسمت سیستم سرمایشی و گرمایشی است.

مرحله دوم: انتخاب نوع برند

در مرحله دوم ، برند کولر گازی را انتخاب کنید. متخصصین آچاره با انواع برندهای کولر گازی آشنا هستند و می توانید در این قسمت برندهایی مانند سامسونگ، ال جی، توشیبا، پاناسونیک، میتسوبیشی، گری، تراست و گزینه نمی دانم وجود دارد و می توانید با انتخاب آن، متخصص مورد نظر را راهنمایی کنید.

مرحله سوم: انتخاب خدمت درخواستی

در این مرحله، پس از انتخاب برند مورد نظر، وارد مرحله بعدی می شوید در این قسمت به خدمتی که نیاز دارید اشاره شده است و می توانید از میان سه گزینه نصب، سرویس دوره ای و تعمیرات کولر گازی، یکی از آن ها را انتخاب کرده و برای ادامه درخواست آماده شوید. مرحله چهارم: درخواست را کامل کنید در این مرحله می توانید با انتخاب هرکدام از سه قسمت وارد مرحله دیگری شوید؛ با انتخاب سرویس دوره ای لازم است تعداد کولر را مشخص کرده و برای قسمت تعمیرات،؛ لازم است مشکل کولر را نیز مشخص کنید. این مشکلات شامل مواردی مانند: روشن نشدن کولر، پرتاب باد ضعیف، نداشتن باد خنک، صدای غیر عادی، خرابی در ریموت و کلیدهای دستگاه، مشکل در فیلترها، بوی نامطبوع و سایر موارد می شود.

مرحله پنجم: تعیین زمان برای تعمیر و سرویس کولر گازی در محل

در مرحله پنجم، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد، باید در سایت آچاره وارد شده یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله ششم: آدرس خود را برای تعمیر و نصب کولر گازی در محل مشخص کنید

در این مرحله، آدرس خود را مشخص کرده، برای هماهنگی شماره تماستان را درج و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم، سفارش شما ثبت شد. مرحله هفتم: توضیحات تکمیلی در تعمیر کولر گازی در محل در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و نمایش به ایشان برای داشتن هماهنگی بیشتر میان شما و متخصص نوشته شده است و در نهایت برای متخصص نمایش داده می شود.   تعمیر و سرویس کولر گازی آچاره شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و خدمتی که برای کولر گازی می خواهید، می توانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین بسپارید. با توجه به اینکه برندهای مختلف دارای مشکلات متفاوتی هستند، متخصصین آچاره بر روی تمامی برندها تسلط داشته و تمامی خدمات نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل را به شما ارائه می دهند.

ثبت رایگان سفارش

مراحل سرویس کولر گازی در محل

 • شستشوی پنل داخلی
 • شستشوی پنل خارجی
 • تست آمپر دستگاه
 • تست مقدار گاز
 • انجام شارژ گاز کولر گازی در صورت نیاز

نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل با آچاره

بعد از نصب اولیه که معمولا توسط نصاب کولر گازی صورت می گیرد، عواملی هستند که لازم است به صورت سالانه و در ابتدای فصل راه اندازی، کنترل و اصلاح شوند؛ به انجام این کار، سرویس کولر گازی گفته می شود. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره کاربرانش، نصب و سرویس کولر گازی را توسط بهترین متخصصین فعال و حرفه‌ای تعمیرات به شما ارائه می دهد. با ثبت سفارش در این مجموعه، شما می توانید در کمترین زمان ممکن، سفارش خود را ثبت کرده و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی استفاده کنید. همچنین در هنگام ثبت سفارش می توانید سوابق و امتیازات هر متخصص را مشاهده کرده و با توجه به نکاتی که در پروفایل آن ها موجود است، تصمیم گیری و متخصص خود را انتخاب کنید.

اطمینان تعمیر و سرویس کولر گازی در محل با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ ای در زمینه کاری خود هستند، از آن ها گواهی سو پیشینه دریافت شده است و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کرده اند. در ادامه باید بگوییم تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما را قبول می‌کند و وارد محل شما می شود، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه خواهند بود و دیگر نگرانی از این بابت نخواهید داشت. خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص یا برند و مدلی منحصر به فرد ندارد و شما می توانید هر نوع خرابی و مشکل نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی را با خیال راحت به متخصصین آچاره بسپارید.

ثبت رایگان سفارش

فواید سرویس کولر گازی در محل

 1. رعایت اصول بهداشتی
 2. افزایش عمر مفید دستگاه
 3. کاهش مصرف برق دستگاه
 4. افزایش راندمان و خنک کنندگی دستگاه

پیامدهای عدم سرویس و تعمیر کولر گازی در زمان مناسب

 • میزان خنک کنندگی کولر گازی نسبت به قبل کمتر می ‌شود.
 • باعث افزایش میزان مصرف برق دستگاه می شود.
 • زمانی که کولر را روشن می کنیم، دوده سیاه پرتاب می کند!
 • زمانی که کولر گازی کار می کند بوی نا مطبوعی می دهد.
 • پنل داخلی کولر گازی به علت مسدود شدن مسیر لوله، دچار آب ریزی می شود.
 • گاهی باعث سوختگی یا معیوب شدن کمپرسور کولر گازی می شود.
 • فاصله  پرتاب باد (محدوده خنک‌ کنندگی کولر گازی) نسبت به قبل کمتر می شود.

نکات مهم در هنگام نصب ، تعمیر و سرویس کولر گازی در محل

 • توجه داشته باشید که پنل بیرونی یا کندانسور کولر گازی که در بیرون واحد آپارتمانی نصب می شود، باید در هوای باز با امکان جریان هوا و تبادل حرارت کافی قرار بگیرد.
 • هنگام نصب پنل بیرونی یا کندانسور کولرهای گازی، محلی را انتخاب کنید که دارای سایه باشد و با توجه به کمتر بودن دمای محسوس هوا، علاوه بر کاهش موثر مصرف برق، راندمان خنک‌کنندگی دستگاه کولرگازی هم افزایش پیدا کند. در غیر این‌ صورت بهتراست برای پنل بیرونی از سایبان‌ های مخصوص استفاده کنید.
 • حداکثر طول لوله‌ های رابط مسی بین پنل داخلی و کندانسور بیرونی کولرهای گازی یا اسپلیت‌ ها بر اساس ظرفیت کولر بین 10 تا 22 متر است که در صورت وجود چنین فاصله ای بین پنل داخلی و خارجی، لازم است قبل از سفارش خرید با کارشناسان ما مشورت کنید؛ فاصله زیاد و بیش از اندازه بین پنل داخلی و پنل بیرونی در کولرهای گازی موجب کاهش شدید راندمان خنک کنندگی کولر گازی می شود.
 • با توجه به تجمع هوای گرم در زیر سقف، اگر محل نصب پنل داخلی روی دیوار، فاصله بیشتری از سقف داشته باشد، انرژی کمتری جهت خنک کردن هوای زیر سقف مصرف خواهد شد (کاهش مصرف برق) و جریان هوای خنک و راندمان خنک‌ کنندگی بیشتری خواهد داشت.
 • برای جلوگیری از خطرات احتمالی خاموش شدن شعله اجاق گاز به وسیله جریان هوای کولر، نصب انواع کولرگازی در داخل آشپزخانه بسیار خطرناک بوده و مجاز نیست.
 • در نظر گرفتن محلی برای تخلیه قطرات آب خروجی از پنل داخلی اسپلیت ها  بسیار ضروری است.

 

ثبت رایگان سفارش

دیگه چی لازم داری؟

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

0

متخصص فعال

0

درخواست مشتری

0

پیشنهاد متخصص

تخمین رایگان قیمت

سـوالات متداول

ثبت رایگان سفارش

کولر گازی در سایر شهرها

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف