در حال بارگذاری

خدمات بازسازی و دکوراسیون آچــاره

بیش از ۳۵۰ دسته‌بندی مختلف برای زندگی آسوده شروع کنید

هر آنچه برای بازسازی و دکوراسیون منزل خود نیاز دارید

تمامی خدمات مربوط به مشاوره و طراحی، دکوراسیون و بازسازی کامل منزل، همه و همه با متخصصین آچاره انجام می‌شود. شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش، از بین متخصصینی که به شما معرفی می‌شوند، براساس امتیاز و سابقه کاری، یک نفر را برای ارائه خدمت انتخاب نمایید.

بنایی و دکوراسیون: یک بدقولی تاریخی

هر کسی که مجبور شده باشد کار تعمیرات ساختمان و بنایی و دکوراسیون انجام دهد حتما با مشکلات این کار آشنا شده است. بنایی که کار را شروع می‌کند و وسط کار می‌رود تا به کار دیگری برسد، کابینت‌سازی که بدقولی می‌کند و کابینت را به موقع تحویل نمی‌دهد، نقاشی ساختمان که همیشه از آن برآورد اولیه بیشتر طول می‌کشد و گرانتر از آب در می‌آید؛ اینها همه تجربیات عادی ما در مواجهه با دردسرهای کار دکوراسیون ساختمان و بنایی است. تازه اینها با فرض این است که از کیفیت کار بنایی و کابینت و نقاشی ساختمان راضی باشیم.

این است که این قبیل کارها همیشه با دردسر و کندی انجام شده و معمولا افراد از انجام آن اکراه دارند و پشت گوش می‌اندازند. آچاره سعی کرده این کار را از یک مشقت به یک سرگرمی بامزه تبدیل کند. نه لازم است از دوست و آشنا سراغ بنای خوب بگیرید، نه در راه رسیدن به خانه دنبال کابینت سازی و نقاشی ساختمان بگردید. حتی لازم نیست گوگل را صفحه به صفحه بگردید تا به یک گزینه معقول برسید. کافیست همین طور که سرتان توی گوشی است یا پشت میز پای کامپیوتر نشسته‌اید، اپلیکیشن آچاره را باز کنید یا سری به سایت آچاره بزنید.

روش کار آچاره برای بنایی و دکوراسیون ساختمان شما چیست؟

ثبت سفارش برای در خواست سرویس بازسازی و دکوراسیون در آچاره بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچاره، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای اینکه نیروی دکوراسیون مناسبی برای کارتان پیدا شود، شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا چه خدماتی مورد نیاز است؟ نقاشی ساختمان یا کابینت؟ شیشه بری یا کاغذ دیواری؟ خانه چند متر است؟ چند متر کابینت مورد نیاز است؟ اگر توانستید عکسی هم از جایی که باید بازسازی شود ارسال نمایید. متخصصین بنایی و دکوراسیون آچاره این سوال‌ها را می‌بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را انتخاب می‌کنند.

در نهایت نشانی منزل یا محل کارتان را که می‌خواهید بازسازی و بنایی شود وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه آچاره ثبت می‌گردد. سپس در بخش "سفارش‌های م چندین متخصص بنایی و دکوراسیون برای انجام کار شما اعلام آمادگی می‌کنند. جهت انجام سرویس دکوراسیون، شما باید از بین متخصصینی که اعلام آمادگی نموده‌اند، شخصی را انتخاب کنید. برای این انتخاب شما با مشاهده امتیاز و تعداد کار متخصص و نظرات دیگر مشتریان درباره نحوه کار آن فرد را می‌بینید و در صورت تمایل می‌توانید قبل از انتخاب با آنها صحبت کنید و در نهایت یکی را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه تمامی متخصصین بنایی و دکوراسیون از فیلترهای آچاره گذشته‌اند، اما مطمئن باشید وقت بیشتر در این مرحله شما را به انتخاب درست‌تر و دکوراسیون بهتر منزل می‌رساند چرا که مناسب‌ترین نیرو برای کار خود را خواهید یافت.

نقاشی ساختمان

متخصصان نوسازی و بازسازی ساختمان

شروع کنید

کابینت

نصب، اجرا و تعمیر کابینت

شروع کنید

بنایی

خدمات بنایی ساختمان، گچ‌کاری، کاشی کاری و سرامیک

شروع کنید
آچـاره را دانـلود کنید

اپلیکیشن آچاره را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت منزل، نظافت راه پله، تعمیرات، کارواش، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.

کارهای مختلف
نظافت و تعمیرات منزل
هر زمان که بخواهید

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف