نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج

قیمت حداکثر و حداقل
660,000 - 160,000
ثبت رایگان سفارش
160,000
410,000
660,000

نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج

160,000
410,000
660,000
قیمت حداکثر و حداقل
660,000 - 160,000
آواتار کاربری

ئاسو م. حصار(کرج)

متخصص: مهرداد برهمتی رجب

1400/02/23

بسیار بسیار از عملکردشان راضی بودم و ایشان را به سایرین پیشنهاد می دهم. چراکه در اولین فرصت بعد از درخواست به آچاره تشریف آوردند و ابتدا به ساکن مشکل را تشخیص داده و آنرا رفع نمودند. در حالیکه قبل از ایشان من با نمایندگی پاناسونیک تماس گرفته بودم و تشخيص دیگری داده بودند و هزینه ای 10 برابر به من گفته بودند (نزدیک به 2 میلیون تومان). علاوه بر این ایشان فردی بسیار متشخص و خوش برخورد بودند و در تمامی زمینه ها بنده را راهنمایی کردند که از مشکلات احتمالی آتی جلوگیری شود. سپاس از زحماتتان آقای همتی

آواتار کاربری

مهدی ح. فردیس(کرج)

متخصص: مهرداد برهمتی رجب

1400/02/09

بسیار باشخصیت ومنصف عالی

نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج

نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در کرج یکی از خدمات محبوب مشتریان آچاره است. شما در این صفحه می توانید هزینه حدودی نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در کرج را به طور حدودی ببینید، از تعداد سفارشات و متخصصین نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در کرج مطلع شوید، برخی از نظرات سایر کاربران درباره متخصصان نصب و تعمیر ماشین لباسشویی ببینید و پاسخ برخی سوالات پرتکرار خود درباره نصب و تعمیر انواع ماشین لباسشویی در کرج در انتهای صفحه بیابید.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر از نحوه انجام و قیمت نصب و تعمیر انواع ماشین‌لباسشویی ایرانی و خارجی در کرج به صورت رایگان در آچاره ثبت سفارش نمایید. هنگام ثبت سفارش اطمینان حاصل کنید که شهر کرج را از منوی بالای صفحه انتخاب کرده‌اید. سفارش شما چه بصورت اینترنتی از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آچاره و یا چه بصورت تلفنی به رایگان ثبت می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل نیز پشتیبانی آچاره همواره در کنار شماست.

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با سرویس ماشین لباس شویی، خروجی لباسشویی، تعمیر لباسشویی، دیگ ماشین لباس شویی، دیگ لباس شویی، دیگ ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین لباس شویی و... می‌توانید با پشتیبانی آچاره تماس بگیرید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

405
متخصص فعال
808
درخواست مشتری
1,533
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت نصب و تعمیر ماشین لباسشویی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.