گردش حیوانات خانگی

گردش حیوانات خانگی

قیمت حداکثر و حداقل
110,000 - 90,000
ثبت رایگان سفارش
90,000
100,000
110,000

گردش حیوانات خانگی

90,000
100,000
110,000
قیمت حداکثر و حداقل
110,000 - 90,000
گردش حیوانات
1 ساعت 80.000 تومان
آواتار کاربری

دانیال س. ظفر

متخصص: محمدرضا پورکشوری

1399/05/21

خیلی با انصاف خیلی عالی بودن

آواتار کاربری

رز ی. الهیه

متخصص: پانسيون حيوانات خانگي دربند

1398/07/21

من هر روز ازشون کمک میگیرم عالی

گردش حیوانات خانگی

انسان علاوه بر غذای جسم، به غذای روح هم احتیاج داره، درمورد حیوانات خانگی هم همین‌طوره! اکثر حیوانات خانگی بدون بازی و جست و خیز، دچار افسردگی می‌شن؛ این نیاز به‌خصوص در سگ‌ها بیشتر از سایر حیوانات خانگیه؛ مهم‌ترین نیاز برای این‌که سگ خوشبختی داشته باشید، فعالیت بدنی روزانه‌ش هست. سگ‌ها برای سالم و شاداب بودن هر روز نیاز به حداقل 30 دقیقه پیاده‌روی دارند. گردش حیوانات خانگی یکی از خدماتی هست که می‌تونید برای راحتی بیشتر خودتون و حیوان خانگی تون ازش استفاده کنید.

گردش حیوانات با آچاره

خیلی از شما به دلیل مشغله‌های روزانه و نداشتن وقت یا هر دلیل دیگه‌ای، نمی‌تونید سگ‌تون رو هرروز بیرون ببرید؛ بنابراین پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس گردش حیوانات در آچاره‌ست؛ متخصصان ما که افرادی مطمئن هستند، درب منزل شما سگ یا هر حیوان خانگی که دارید رو تحویل می‌گیرند و اون‌ها رو به محل‌های مناسب پیاده‌روی می‌برند و بعد از اینکه حسابی انرژی‌شون رو تخلیه کردند، اون‌ها رو شادتر و خوشحال‌تر به شما تحویل می‌دن.

افسردگی حیوانات خانگی

افسردگی فقط یک بیماری مختص انسان نیست و حیوانات هم به این بیماری دچار می‌شن. ولی اون‌ها به دلیل ناتوانی در ابراز این مشکل، ممکنه در اثر این بیماری، جون خودشون راو از دست بدن. به‌همین خاطر لازمه که علائم و راه‌های درمان این بیماری رو بدونید؛ همان طور که گفتیم افسردگی بر اساس علائمی تشخیص داده می‌شه که همگی ذهنی و غیرعینی هستند. یکی از علائم اصلی افسردگی، فقدان احساس لذت یا به عبارت دیگه کاهش و یا فقدان علاقه به فعالیت‌های لذت‌آفرینه! در این صورت ممکنه میزان تمایل حیوان به غذاهای مورد علاقه‌اش و یا تمایلات جنسی او و برقراری رابطه با سایر حیوانات کم بشه. همچنین تغییر در الگوی خواب و فعالیت‌های روزانه حیوان خانگی هم از نشونه‌های دیگه‌ی افسردگیه.

تاثیر حیوان خانگی بر شادی و سلامت شما

تحقیقات نشون داده که کسانی که حیوان خانگی دارند، شور و نشاط بیشتری در خونه‌شون دیده می‌شه؛ سر و صدای این حیوان و مشغول شدن شما به رسیدگی به اون، باعث دوری از افسردگی و گوشه‌گیری شما می‌شه که همین موضوع می تونه تنش‌های فکری و خستگی‌های روزمره‌تون رو کم کنه؛

  • رفع خستگی: فقط کافیه نیم ساعت به سگ یا گربه خود یا ماهی‌تون که در آکواریوم در حال شنا کردنه، خیره بشید؛ همین کار به تنهایی باعث کاهش استرس و اضطراب شما می‌شه؛ با نگاه کردن به حیوان خانگی، سطح هورمون «کورتیزول»(هورمون استرس) کاهش یافته و ترشح ماده شیمیایی سروتونین«serotonin» که باعث آرامش شما می‌شه، افزایش پیدا می‌کنه و طبعا کاهش استرس از بروز خیلی از بیماری‌ها جلوگیری می‌کنه.
  • کنترل فشار خون: شاید این جمله به‌نظرتون عجیب بیاد؛ اما شما با داشتن یک حیوان خانگی می‌تونید فشار خون‌تون رو کنترل کنید؛ مطالعات بر 240 زن و شوهر نشون داده که افرادی که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند، فشار خون کمتری نسبت به افراد معمولی دارند.
  • حیوانات خانگی بهترین درمان برای رفع افسردگی: حیوانات خانگی مثل داروهای شناخته‌شده برای درمان افسردگی هستند. چرا که شما می‌تونید با حیوان خانگی‌تون صحبت کنید؛ باهاش بازی کنید؛ کارهای روزانه‌ش مثل شستشو و یا کوتاه کردن موهاش رو انجام بدید و بیشتر وقت روزتون رو با اون بگذرونید؛ بنابراین حتما احساس بهتری نسبت به قبل خواهید داشت.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

سوالات متداول

خدمت گردش حیوانات خانگی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.