خدمات تربیتی حیوانات خانگی

خدمات تربیتی حیوانات خانگی

قیمت حداکثر و حداقل
770,000 - 630,000
ثبت رایگان سفارش
630,000
700,000
770,000

خدمات تربیتی حیوانات خانگی

630,000
700,000
770,000
قیمت حداکثر و حداقل
770,000 - 630,000
آواتار کاربری

آرش آ. اشرفی اصفهانی

متخصص: پانسيون حيوانات خانگي دربند

1398/04/11

فوق العاده مسلط به کار ، حیوان دوست ، با حوصله ، فضای گردش حیوانات باز و وسیع در محیط باغ بوده و مثل خیلی از پانسیونها در آپارتمان و جاهای تنگ و تاریک نیست ، مسئولین وقت شناس و با ادب و با مسئولیت تشکر میکنم از آچاره که این امکان رو برای ما فراهم کرد .

آواتار کاربری

حمید ص. دامپزشکی

متخصص: آیدین علیزاده سهرابی

1398/04/11

فوق العاده بودند و خیلی بیشتر از وقتی که باید گذاشتند و باحوصله بودند و با اخلاق

خدمات تربیتی حیوانات خانگی

حتما این‌جمله رو زیاد از پدر و مادرهاتون شنیدید که بچه عزیزه اما تربیتش عزیزتره! این قاعده برای حیوان خانگی هم صدق می‌کنه؛ حیوانات خانگی با وجود اینکه برای ما بسیار عزیز و دوست‌داشتنی هستند، اما بعضی وقت‌ها به دلایل مختلف،‌ عادات رفتاری اشتباهی پیدا می‌کنند که باعث می‌شه زندگی رو برای خودشون و ما سخت‌تر کنند. بنابراین تربیت حیوانات خانگی یکی از مهمترین اصول نگهداری از اون‌هاست؛

تربیت حیوانات خانگی با آچاره

آچاره با برقرای ارتباط بین شما و متخصصین این حوزه، روند آموزش رو برای شما و دوست کوچک‌تون تبدیل به روندی ساده، قابل انجام و لذت بخش کرده که علاوه بر بهتر کردن رابطه شما و حیوان عزیزتون، بتونید از توانایی‌های نژادی و غریزی اون هم بهره ببرید و لذت نگهداری از حیوان خانگی برای شما دوچندان بشه؛ فقط کافیه از طریق اپلیکیشن یا سایت آچاره و حتی به‌صورت تلفنی ثبت سفارش کنید و از خدمات تربیتی ما برای حیوانات خانگی استفاده کنید.

توجه به حیوانات خانگی

حیوان خانگی شما نیازمند توجهه و اگر احساس نکنه که عضوی از خانواده‌ شماست ممکنه دچار افسردگی بشه. با سگ ، گربه و پرنده‌تون بازی کنید، نوازشش کنید و این احساس رو بهش القا کنید که برای شما اهمیت داره. البته همیشه در نظر داشته باشید که محبت شما نباید اون‌قدر زیاد شه که حیوان‌تون لوس بشه.سگ‌ها نسبت به گربه‌ها به توجه بسیار بیشتری نیاز دارند و نمی‌شه اون‌ها رو برای مدت طولانی در خانه تنها گذاشت. پس اگر شاغل هستید و زمان زیادی در خانه نیستید یا سگ‌تون رو به یک آشنا بسپارید یا سراغ حیوان‌های خانگی دیگه‌ای برید.چون سگ‌ها بی‌اندازه به محبت شما نیاز دارند.

نکاتی که باید درباره حیوانات خانگی بدانید

  • هزینه‌هایی که صرف خدمات پزشکی و غذای حیوانات خانگی می‌شه، خیلی بیشتر از هزینه‌ی خرید خود حیوان هست؛ بنابراین لازمه ماهیانه مبلغی رو برای این کار کنار بگذارید.
  • حیوان خانگی، شاید بر خلاف تصور شما، نمی‌تونه و قرار هم نیست که موقتا پیش شما بمونه. حیوان خانگی برای تمام عمرش قراره با شما زندگی کنه.
  • برای شما شاید چندان تفاوتی در آوردن یک بچه‌گربه یا توله‌سگ وجود نداشته ‌باشه، اما برای اون‌ها «شما» به معنای واقعی «خانواده» محسوب می‌شید.
  • جدا شدن حیوان خانگی از حیات وحش و طبیعتش، باعث می‌شه به سرعت به شما عادت کنه و بعد از شما نتونه در طبیعت از خودش مراقبت کنه. بنابراین اگر قصد نگهداری دائمی از حیوان خانگی رو ندارید، به هیچ عنوان اقدام به آوردن اون نکنید.
  • نگهداری حیوان خانگی مستلزم برقراری ارتباط دائمی با «دامپزشک» هست.
  • در دوره‌های مختلف زندگی، حیوان خانگی نیازمند داروهای ضدانگل و ضدقارچ و هم‌چنین مراقبت‌های ویژه مثل عمل جراحی عقیم‌سازی و البته کوتاه‌کردن موها، گرفتن ناخن‌ها و مراقبت از دندان‌هاست.
  • بهترین کار، مشتری دائمی یک دامپزشک بودنه تا در صورت لزوم پرونده‌ی حیوان خانگی راحت‌تر در دسترس باشه.
  • قبل از ورود حیوان خانگی به خونه، باید فضای خونه رو برای ورودش آماده کرد.
  • برای حمل و نقل حیوان خانگی، بهترین وسیله‌ی ممکن «باکس مخصوص» حمل و نقله.
  • از یاد نبرید که هرگز حیوان خانگی رو بدون باکس جایی نبرید. هیجان‌زدگی در برابر دیدن پدیده‌های ناشناخته و خارج از خونه می‌تونه به قیمت فرار کردن حیوان خانگی‌تون تمام بشه.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.