مشاوره روانشناسی فردی

مشاوره روانشناسی فردی

قیمت حداکثر و حداقل
99,000 - 81,000
ثبت رایگان سفارش
81,000
90,000
99,000

مشاوره روانشناسی فردی

81,000
90,000
99,000
قیمت حداکثر و حداقل
99,000 - 81,000
آواتار کاربری

مهران ا. آذربایجان

متخصص: زهرا مرتضوی

1399/09/14

سلام بنده از اولین جلسه مشاوره بسیار راضیم دستشون درد نکنه

آواتار کاربری

سالومه ب. ستارخان

متخصص: مرکز کاریزما مشاور

1399/08/09

خانم دکتر نجفی بهترین متخصصی هستند که تو عمرم دیدم بعد از دوسال زندگی من متحول شد

مشاوره روانشناسی فردی

همه ما انسان‌ها به‌واسطه اجتماع، شخصیت و هویت خودمون رو درک و کشف می‌کنیم. اما بزرگ‌ترین حقیقتی که باید بدونیم و معمولا ازش شونه خالی می‌کنیم،‌ اینه که مسئول مستقیم تمام مشکلات ما،‌ خودمون هستیم و بس؛ چرا که ذهن ما و ناخودآگاه‌مون، ‌تاثیر بسیار بسیار زیادی روی باورهای ما داره و همین‌طور تاثیر مستقیم در اتفاقاتی که در زندگی‌مون می‌ذاره؛ اما خبر خوب این که تمام این مشکلات با تغییر رویه‌ی ما و تغییر باورهامون،‌ به راحتی قابل حله؛ اما مقدمات و راه‌کارهایی وجود داره که باید انجام بشن؛ یکی از این راه‌کارها، مشاوره روانشناسی فردی هست؛

مشاوره فردی با آچاره

آچاره در راستای راحتی  بیشتر شما و رفع نیازهای روزمره‌تون،‌ سرویس مشاوره فردی رو با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن، به‌صورت تلفنی یا در مطب به شما ارائه می‌ده؛ این کار توسط روانشناسان مجرب و با پیشرفته‌ترین متدهای روانشناسی روز دنیا انجام می‌شه و می‌تونید با خیال راحت، حال خوب رو تجربه کنید؛ ضمن این‌که شما می‌تونید از بین مشاوران ما، به‌راحتی ‌با توجه به رزومه و امتیازات اون‌ها، انتخاب دقیق‌تری داشته باشید؛

مقدمات مشاوره فردی چیست؟

یکی از مقدمات مشاوره فردی ، ‌اینه که ما بدونیم مشکل داریم و بخواهیم درصدد حل کردنش بربیایم؛ چرا که اگر کوهی از مشکلات هم داشته باشیم و قبول نکنیم که تمام این مشکلات، سرمنشا درونی داره و خودمون مسئول مستقیمش هستیم، هیچ کاری از دست‌مون ساخته نیست؛ ما باید بدونیم که ریشه تمام مشکلات دنیای بیرون، در درون ما پنهان شده و تا به این باور نرسیم، به‌هیچ وجه نمی‌تونیم درمانی برای دردها و مرهمی روی زخم‌های روحی‌مون باشیم. پس اولین قدم داشتن مسئولیت‌پذیری در تمامی اتفاقات زندگی‌مونه؛ اما گاهی ممکنه ما انقدر غرق مشکلات باشم و از نظر روحی  و روانی در سطح پایینی از انرژی باشیم که خودمون به‌تنهایی نتونیم، مشکلات رو شناسایی و اون‌ها رو حل کنیم؛ درست همین‌جاست که اهمیت یک مشاوره فردی خوب،‌ مشخص می‌شه؛

چه زمانی به مشاور نیاز داریم؟

تشخیص زمان مشاوره کار راحتیه؛ اگر دیدید خوشحال نیستید، حتما از مشاور یا روانشناس کمک بگیرید؛ اما بعضی موقعیت‌ها وجود داره که به‌شدت نیاز به مشاوره داره؛ بهتره چند تا از این موقعیت‌ها رو باهم بررسی کنیم؛

  • بلوغ و دوران نوجوانی: این‌که فرزند شما در سن بلوغ باشه یا خودتون در حال طی کردن این دوران حساس هستید، تفاوتی نداره، کسب اطلاعات درست و کامل در رابطه با این دوران می‌تونه کمک بزرگی برای شما باشه و احتمال بروز مشکل رو کم کنه. 
  • شکست در روابط صمیمانه: به صورت کلی زمانی که ما در زندگی دچار شکست می‌شیم، نیاز به کمک داریم تا بتونیم خودمون رو پیدا کنیم و به بازسازی دوباره زندگی‌مون بپردازیم؛ اما شاید شکست در روابط صمیمانه و به‌اصطلاح شکست عشقی حساسیت بیشتری داره. نکته مهمی که باید به اون توجه داشته باشیم، یادگیری مهارت‌هاییه که بتونه احتمال بروز شکست رو برای ما کاهش بده یا در صورت بروز چنین اتفاقاتی آسیب پذیری ما رو کم کنه. 
  • انتخاب همسر: خوشبختانه این روزها تعداد افرادی که ترجیح می‌دن تا در زمینه انتخاب همسر از تجربه مشاوران و روانشناسان استفاده کنند، رو به افزایشه. نکته مهمی که بهتره بدونید، اینه که برای شرکت در کارگاه‌های انتخاب همسر که توسط برخی متخصصان برگزار می‌شه، لازم نیست شما حتما نامزد کرده یا موردی خاص‌‌‌ رو برای ازدواج در نظر گرفته باشید، بلکه می‌تونید قبل از رابطه، با شرکت در این برنامه‌های آموزشی، با معیارهایی که لازمه در نظر داشته باشید، آشنا بشید. 
  • آغاز زندگی مشترک: آغاز زندگی مشترک، یکی از موقعیت های دشواریه که لازمه هر فردی در این زمینه اطلاعات کافی به دست بیاره. آشنایی زنان از دنیای مردان و برعکس، از مهم‌ترین موضوعاتیه که لازمه زن و مرد در اون زمینه اطلاعاتی به دست بیارن. یادمون باشه، درصد زیادی از اختلافاتزناشویی به خاطر ناآشنایی همسران با ویژگی‌های جنس مقابل و البته آشنا نبودن با مهارت‌های مورد نیاز در زندگی مشترکه. البته یکی دیگه از ضرورت‌های آغاز زندگی مشترک، آشنایی با مهارت‌های لازم در زمینه روابط جنسیه. 
  • بچه دار شدن: تربیت فرزند در این دوران می‌تونه دشواری‌های زیادی داشته باشه. از طرفی بعد از بچه دارشدن رابطه همسران هم دچار  بحران و نوسان می‌شه. آشنایی نداشتن با مدیریت مسائل پیش اومده در رابطه همسران و البته آگاهی نداشتن از مهارت‌های فرزندپروری، می‌تونه تجربه شیرین بچه دارشدن‌‌‌ رو به تجربه‌ای استر‌س‌زا و ناراحت‌کننده تبدیل کنه. 
  • انتخاب رشته تحصیلی و شغل: آشناشدن با استعدادها و توانمندی‌های فردی یکی از اهدافیه که مشاوره‌های شغلی می‌تونه در اختیار فرد بگذاره. البته قدم اول در انتخاب شغل شاید انتخاب صحیح رشته تحصیلی در دبیرستان و بعد دانشگاه باشه.  با توجه به افزایش رشته‌ها و البته اهمیتی که تمایل و توانایی‌های فردی در این زمینه بر عهده داره، بهره گرفتن از دانش روانشناسان می‌تونه کمک کنه تا انتخاب بهتری داشته باشیم. 
  • به سوگ نشستن برای نزدیکان: از دست دادن نزدیکان و تجربه داغدیدگی، یکی دیگه از موقعیت‌های دشوار زندگیه. استفاده از تجربه متخصصان در این موقعیت‌های دشوار، می‌تونه کمک کنه تا بهتر از این مرحله عبور کنیم و عوارض کمتری‌‌‌ رو تجربه کنیم. توجه داشته باشید که غمگین شدن حتی به صورتی بسیار شدید، به خودی خود از نظر روان‌شناختی مشکل تلقی نمی‌شه، بلکه برای نمونه، طولانی شدن دوره سوگ و تغییرات نظام باورهاست که می‌تونه نشون‌دهنده لزوم مشاوره با روانشناسی باشه. 
  • تغییرات میانسالی: دوران میانسالی همراه با تغییراتیه که در صورت به کار بستن شیوه‌های مدیریتی صحیح، می‌تونه عوارضی‌‌‌ رو به دنبال داشته باشه و سلامت روان‌‌‌ رو با مخاطراتی روبه رو کنه؛ معمولا بسیاری از افراد در این دوره سنی تصور می‌کنند دیگه به سنی رسیدند که باید خودشون از عهده تمامی مسائل بربیان و از دیگران و به ویژه جوان ترها کمک نگیرند؛ اما خوبه به این نکته توجه داشته باشیم که آگاهی یافتن از تغییرات این دوران، قدم بسیار مهمی در پیشگیری از مشکلات احتمالیه. 
  •  طلاقیکی از سخت‌ترین موقعیت‌ها برای هر فردی می‌تونه زمانی باشه که زندگی مشترکش به بن‌بست می‌رسه؛ هر چند خدمات روانشناسی می‌تونه از بروز بسیاری از طلاق‌ها، به شرط استفاده صحیح و به‌هنگام از این خدمات جلوگیری کنه اما به هر صورت بخشی از طلاق‌ها اجتناب ناپذیرند. نکته مهم اینه که طلاق اگرچه به معنای پایان یافتن زندگی مشترکه اما پایان زندگی فردی افراد نیست و اون‌ها حق دارند بعد از طلاق هم از زندگی‌شون لذت ببرن و انتخاب‌های جدیدی برای زندگی داشته باشند.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

644
متخصص فعال
1,202
درخواست مشتری
1,674
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت مشاوره روانشناسی فردی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
خدمات مشاوره فردی روانشناسی به صورت حضوری انجام می‌شود یا غیرحضوری؟
هزینه‌‌ی مشاوره فردی به چه صورت است؟
آیا متخصصین مشاوره فردی معرفی شده مهارت لازم را دارند؟
در صورت عدم رضایت از کار متخصص مشاوره فردی چه باید کرد؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.