نقاشی ساختمان ، به همراه لیست قیمت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ، به همراه لیست قیمت نقاشی ساختمان

قیمت حداکثر و حداقل
4,600,000 - 550,000
ثبت رایگان سفارش
550,000
2,575,000
4,600,000

نقاشی ساختمان ، به همراه لیست قیمت نقاشی ساختمان

550,000
2,575,000
4,600,000
قیمت حداکثر و حداقل
4,600,000 - 550,000
رنگ روغن با زیرسازی
هر متر مربع 27,000 - 35,000 تومان
رنگ روغن بدون زیرسازی
هر متر مربع 25,000 - 28,000 تومان
رنگ پلاستیک با زیرسازی
هر متر مربع 21,000 - 28,000 تومان
رنگ پلاستیک بدون زیرسازی
هر متر مربع 19,000 - 22,000 تومان
رنگ اکریلیک با زیرسازی
هر متر مربع 26,000 - 34,000 تومان
رنگ اکریلیک بدون زیرسازی
هر متر مربع 24,000 - 27,000 تومان
آواتار کاربری

حسین ع. مجیدیه جنوبی

متخصص: رضا شیرزاد

1400/07/23

آقای شیرزاد به بهترین نحو ممکن و با بالاترین دقت کار رو انجام دادند، کیفیت کار بسیار عالی بود و بعد از انجام کار محیط رو نظافت کردند، برای کار نقاشی ساختمون میتونید با خیال راحت کار رو بهشون بسپرید

آواتار کاربری

ملیسا ن. ستارخان

متخصص: امیر فتحی پور

1400/07/23

همه چیز عاااالی

اول بازدید و مشاوره رایگان، بعد نقاشی ساختمان

برای اطلاع از بهترین قیمت نقاشی ساختمان، و همچنین دریافت مشاوره درخصوص نوع رنگ انتخابی شما می توانید در تهران با شماره تلفن 1471 تماس بگیرید یا در سایت آچاره ثبت سفارش نمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

بازدید و مشاوره رایگان

لازم نیست شما نگران تخمین هزینه باشید.

اما اجازه بدهید حالا کمی بیشتر درباره نقاشی ساختمان صحبت کنیم.

برای تغییر دکوراسیون و تغییر روحیه، یکی از راه‌های کم هزینه با توجه به قیمت نقاشی ساختمان ، تغییر رنگ دیوارهای خانه است. این کار باعث می شود کدری رنگ خانه و همچنین جای میخ و ریختگی های دیوار از بین برود و همچنین در تغییر فضای خانه نقش اساسی را بر عهده دارد. یکی از مواردی که باید در این زمینه در نظر بگیریم این است که، اگر این کار به صورت اصولی انجام نگیرد باعث شره کردن رنگ و همچنین موج دار شدن دیوار به دلیل رنگ غیر اصولی می شود.

آچاره قصد دارد در این صفحه در مورد چگونگی ثبت سفارش و همچنین قیمت نقاشی ساختمان سال 98 ، نکاتی را شرح دهد و همچنین از اهمیت استفاده از متخصص در این خدمت، مواردی را یادآوری کند.

تخمین رایگان قیمت (کلیک کنید)

قیمت نقاشی ساختمان در آچاره

قیمت نقاشی ساختمان

این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد و در هزینه نقاشی ساختمان تاثیر می گذارد. این عوامل شامل سه مورد می شود:

 • نقش مصالح در میزان هزینه نقاشی ساختمان

مصالح ساختمانی شامل قسمت روغن زدن دیوارها و بتونه کاری می شود و با توجه به قیمت مصالح، تغییر می کند.

 • تاثیر دستمزد نقاش در میزان قیمت نقاشی ساختمان

نقاشان با توجه به متراژ محل مورد نظر (دیوارها و سقف) مبلغی را به عنوان دستمزد در نظر می گیرند. به هرحال برای اینکه به یک نقاشی تمیز دست پیدا کنید، باید از فردی که به درستی این کار را انجام می دهد استفاده کنید.

 • تاثیر نوع رنگ در میزان قیمت نقاشی ساختمان

رنگ کردن یک محل با رنگ‌های مختلف روغنی، پلاستیکی و ... انجام می‌شود و با توجه به نوع آن، مبلغ رنگ و اجرت آن نیز تغیر می کند.

به طور کلی، مبلغ پایه این خدمت برای یک متر مربع با 15000 تومان شروع می‌شود و با توجه به شرایط ساختمان، این قیمت، تا حدی تغییر می کند. با ثبت سفارش رایگان و بررسی قیمت، توسط متخصصینی که اعلام آمادگی می کنند، می توانید به راحتی مبالغ مربوط به ساختمانتان را متوجه شوید و بعد تصمیم گیری کنید. هزینه نقاشی ساختمان با توجه به انواع رنگ، به شرح زیر است:

تخمین رایگان قیمت (کلیک کنید)

فهرست قیمت نقاشی ساختمان سال1400: (به ازای هر متر مربع)

قیمت نقاشی ساختمان 98

رنگ روغن با زیرسازی: 27.000-35.000 تومان
رنگ روغن بدون زیرسازی: 25.000-28.000 تومان

رنگ پلاستیک با زیرسازی: 21.000-28.000 تومان
رنگ پلاستیک بدون زیرسازی: 19.000-22.000 تومان

رنگ اکریلیک با زیرسازی: 26.000-34.000 تومان
رنگ اکریلیک بدون زیرسازی: 24.000-27.000 تومان

مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​: 26.000-35.000 تومان
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​: 22.000-29.000 تومان

خدمات نقاشی ساختمان و هزینه آن با آچاره

هزینه نقاشی ساختمان

این سرویس با توجه به قیمت سال 1400 توسط بهترین کارشناسان دکوراسیون و بازسازی ارائه می‌شود. این متخصصان آموزش دیده هستند و در کار خود، تجربه کافی دارند. بعد از ثبت سفارش در آچاره، می توانید سوابق و امتیازات هر متخصص را در پروفایل ایشان مشاهده کنید. پس از انتخاب متخصص مورد نظر، ایشان در ساعت و آدرس درخواستی شما، در محل حاضر شده و پس از بررسی، قیمت و هزینه نقاشی ساختمان را در سال 1400 به شما اعلام می کنند.

لازم به ذکر است از لحظه اعزام نیرو به محل تا پایان کار ایشان، شما می ‌توانید با واحد پشتیبانی و کنترل کیفیت سرویس در تماس بوده و نظرات و انتقادات خودتان را، با ایشان در میان بگذارید.

انواع رنگ برای رنگ کردن یک محل

رنگ های ساختمانی انواع مختلفی دارند هرکدام در میزان قیمت و هزینه نقاشی ساختمان تاثیر می گذارند. این مورد در هرسال متفاوت است و مبلغ مور نظر در سال 98 درقسمت بالا ذکر شده است. انواع رنگ شامل:

 • رنگ آستر: به عنوان رنگ زیرین به کار می رود مرحله اول رنگ زنی محسوب می شود.
 • رنگ آکریلیک: این رنگ نسبت به رنگ روغن زودتر خشک می شود و بوی کمتری دارد. حلال در آب است و لکه ها به راحتی از روی آن پاک می شوند.
 • رنگ روغنی: این رنگ مقاومت بالایی در مقابل فرسودگی و ترک دارد.
 • رنگ لعابی: برای سطوحی که به پوشش ضد آب نیاز دارند، بسیار مناسب است.
 • رنگ پلاستیک: این رنگ ها بیشتر مناسب سقف هستند و به علت غلظت آن ها رد قلمو بر روی آن می ماند.

برای رنگ کردن یک مکان از چه رنگ‌هایی استفاده کنیم؟

در علم روانشناسی ثابت شده است که تاثیر رنگ کردن یک مکان بر روحیه افراد، بسیار زیاد است. چرا که در هر جای خانه یا محل کار خود، اطراف شما با دیوارها پر شده است و هر روز، چشم شما به این دیوارها می افتد؛ پس نوع و رنگی که برای هر مکان استفاده می شود، در روحیه شما بسیار تاثیرگذار است.

 • روانشناسان بر این باورند که برای آشپزخانه یا پذیرایی، می توانید از رنگ آبی روشن استفاده کنید؛ چرا که رنگ آبی روشن، رنگی پر انرژی و آرامش بخش است که می تواند فضای انرژی بخشی را به آشپزخانه و یا فضای دوستانه منزل شما بدهد.
 • برای اتاق خواب‌ها، با توجه به این که برای استراحت و آرامش استفاده می شوند، بهتر است که از رنگ‌های تیره استفاده کنید. رنگ های تیره در نقاشی ساختمان، احساس امنیت را به افراد القا می کنند و الهام بخش اطمینان خاطر هستند.
 • اگر کودک دارید، در انتخاب رنگ اتاق کودک، باید حداکثر توجه را داشته باشید؛ مثلا: از رنگ قرمز استفاد نکنید؛ چرا که ماهیت رنگ قرمز این است که خشم را افزایش می ‌دهد. بهتراست برای اتاق کودک از رنگ‌های روشن مثلا صورتی کم رنگ استفاده کنید.

تخمین رایگان قیمت (کلیک کنید)

انواع روش‌های کم هزینه نقاشی ساختمان

قطعا متخصص این خدمت همیشه می‌داند که رنگ کردن دیوارهایی که قبلا رنگ شده اند با نقاشی دیوارهای گچی کاملا فرق دارد. دیوارهایی که گچی هستند و تا به حال رنگ نشده اند را نمی شود به طور مستقیم نقاشی کرد. لازمه‌ رنگ کردن این دیوارها، روغن‌کاری آن ها است که برای این کار معمولا از روغن الیف استفاده می کنند. این روغن‌کاری باعث می شود تا بین دیوار گچی و رنگی، چسبندگی برای شروع رنگ کردن محل ایجاد شود.

اگر قبل از نقاشی دیوارهای گچی، روغن‌کاری صورت نگیرد، در دیوار شکاف ایجاد شده و مبلغ نهایی برای این کار زیاد می‌شود. از کارهای مهم دیگری که باید در نقاشی دیوارهای گچی انجام داد، سنباده کاری است که حتما باید توسط نقاش متخصص بر روی دیوارها انجام شود.

برای نقاشی دیوارهایی که قبلا رنگ آمیزی شده اند، دیگر نیازی به زدن روغن نیست، فعالیت‌هایی مثل ترمیم ترک‌های روی دیوار، سقف، لکه گیری، سنباده کاری و ... از مراحلی هستند که باید قبل از نقاشی انجام شده تا بهترین نتیجه ممکن به دست بی‌آید.

تخمین رایگان قیمت (کلیک کنید)

نتیجه قیمت و بررسی هزینه نقاشی ساختمان:

قیمت نقاشی ساختمان در سایت آچاره با توجه به نرخ اتحادیه در سال 98 ، در این صفحه موجود است.

مراحل رنگ کردن شامل بتونه کاری، روغن زنی ، رنگ آستر و رنگ اصلی می شود.

در این زمینه باید به روانشناسی رنگ نسبت به شخصیت فرد و کودک اهمیت داده شود. معمولا برای پذیرایی از رنگ های روشن استفاده شده و برای اتاق کودک، نباید از رنگ قرمز استفاده کرد.

نقاشی هر دیوار بسته به جنس آن روش متفاوتی دارد، به طور مثال متخصصین ماهر می دانند که رنگ زدن بر روی دیوار گچی با رنگ زدن دیواری که یک بار رنگ خورده است، متفاوت است.

رنگ ها انواع مختلفی دارند و شامل رنگ آستر، آکریلیک، روغن، پلاستیک و... می شوند و هرکدام بر هزینه نقاشی ساختمان تاثیر می گذارند.

آموزش ثبت درخواست رنگ کردن محل شما در آچاره

نقاشی منزل

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص در آچاره بسیار ساده می باشد.

برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این صفحه با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

تخمین رایگان قیمت (کلیک کنید)

مرحله اول : چه تخصصی می خواهید.

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص مورد نظر شوید. این گزینه در قسمت دکوراسیون و بازسازی است. همچنین در صفحه اول سفارش از میزان قیمت و مبلغ مورد نیاز برای آن در سال 98 مطلع می شوید.

مرحله دوم: خدمت درخواستی را انتخاب کنید.

در مرحله دوم، درخواست خود را انتخاب کنید. این مرحله شامل چند قسمت مختلف است که شامل نقاشی مکان های مختلف منزل و پتینه کاری می شود. سپس بر روی مرحله بعد کلیک کنید.

مرحله سوم: نوع رنگ را برای برآورد هزینه نقاشی ساختمان مشخص کنید.

در این مرحله نوع رنگ را که شامل روغنی، پلاستیک، آکریلیک و... می شود، انتخاب کنید. فراموش نکنید با توجه به نوع رنگ قیمت و هزینه نقاشی ساختمان تغییر می کند.

مرحله چهارم: تصاویر مرتبط را آپلود کنید.

در این مرحله می توانید، عکس مورد نظر را برای اطلاع بیشتر متخصص آپلود کنید.

مرحله پنجم: توضیحات تکمیلی را برای برآورد قیمت نقاشی ساختمان بنویسید.

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله ششم: چه زمانی به بررسی و اعلام هزینه نقاشی ساختمان نیاز دارید.

در مرحله ششم، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله هفتم: آدرس خود را مشخص کنید.

در این مرحله ، آدرس خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را درج می کنید و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم ، سفارش شما ثبت شد.


 

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

5,783
متخصص فعال
22,178
درخواست مشتری
63,260
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت نقاشی ساختمان در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
آیا هزینه رفت و آمد در سرویس ها محاسبه می‌شه؟
نیروهای متخصص چطور تایید صلاحیت می‌شن؟
نقاشی منزل با رنگ آکریلیک چه مزایا و معایبی داره؟
آیا ابزارهای کار باید توسط کارفرما (کاربر) تهیه بشه؟
آیا هزینه رنگ هم با قیمت نقاشی منزل محاسبه می‌شه؟
بهترین زمان برای نقاشی منزل چه زمانی است؟
استفاده از خدمات آچاره چه مزیت‌هایی داره؟
آیا خدمات آچاره ، ضمانت هم می‌شن؟
در کدوم بخش ساختمان باید از رنگ های مات استفاده کرد؟
به چه صورت برای خدمات سفارش ثبت کنیم؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.