آزمایش در منزل ، نمونه گیری آزمایش و آزمایش خون در منزل با آچاره

آزمایش در منزل ، نمونه گیری آزمایش و آزمایش خون در منزل با آچاره

قیمت حداکثر و حداقل
5,626,900 - 870,000
ثبت رایگان سفارش
870,000
3,248,450
5,626,900

آزمایش در منزل ، نمونه گیری آزمایش و آزمایش خون در منزل با آچاره

870,000
3,248,450
5,626,900
قیمت حداکثر و حداقل
5,626,900 - 870,000
آواتار کاربری

علیرضا م. کوی کارمندان جنوبی(کرج)

متخصص: عزیزاله کمالی خواه

1400/07/16

کاملا به کار مسلط بودن

آواتار کاربری

طیبه م. تهران ویلا

متخصص: آزمایش آنلاین

1400/07/12

ایشون خیلی با تجربه وعالی بودن

آزمایش در منزل

حکایت بعضی بیماران و آزمایش در منزل همان حکایت قدیمی (پیغمبران را تکبر نباشد)   است. انقدر آنها به آزمایشگاه نمی روند تا آزمایشگاه به منزل یا محل کار آنها بیاید. حکایت این است که فردی ادعای پیامبری کرد، به او گفتند اگر پیامبری به آن درخت بگو بیاید اینجا. فرد مدعی درخت را صدا کرد، و همان طور که انتظار می رفت درخت به ندای او لببیک نگفت. فرد گفت: (پیغمبران را تکبر نباشد) حالا که درخت پیش ما نمی آید ما پیش درخت می رویم.

آزمایش در منزل پدیده جدیدی است که به کمک پیشرفت توامان مهندسی پزشکی و فناوری اطلاعات ممکن شده است. موضوع البته خیلی هم پیچیده نیست: اگر به دلیل نمی خواهید یا نمی توانید به آزمایشگاه بروید ولی به هر دلیل لازم است که بروید، می توانید بخواهید که آزمایش درمنزل یا محل کار شما انجام شود.

چرا آزمایش در منزل

 • سرتان خیلی شلوغ است و وقت نمی کنید به آزمایشگاه بروید: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • حوصله ترافیک رفتن به آزمایشگاه را ندارید: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • جلوی آزمایشگاه که جای پارک پیدا نمیشود: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • از بوی الکل آزمایشگاه حالتان به هم می خورد: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • کلی باید توی آزمایشگاه معطل شوید: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • بیمار شده اید و حرکت کردن برایتان سخت است: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • پدر و مادر مسنتان توانایی رفتن به آزمایشگاه را ندارند: آزمایش در منزل انجام دهید.
 • کودک دلبندتان از محیط آزمایشگاه میترسد: آزمایش در منزل انجام دهید.

ثبت رایگان سفارش

حالا از شوخی گذشته آزمایش در منزل چطور انجام می شود

شما ممکن است به هر دلیلی نیاز به آزمایشگاه پیدا کرده باشید. کافی است سفارشتان را در سایت آچاره ثبت کنید، زمان و مکانی که می خواهید آزمایش انجام شود را به ما بگویید. و صد البته بفرمایید که کدام آزمایش در منزل باید انجام شود. همچنین شما می توانید مشخص کنید که می خواهید نمونه گرفته شده از شما در کدام آزمایشگاه بررسی شود. آزمایشگاه خاصی مدنظرتان است یا هر آزمایشگاهی در نزدیکی تان قابل قبول است؟

متخصصین ما در همان زمان و مکانی که خواسته اید حاضر می شوند تا نمونه گیری و آزمایش در منزل یا محل کار شما انجام شود. آنها کاملا آموزش دیده و دارای مدارک و مجوزهای مربوطه هستند، از این جهت هیچ نگران سلامتی تان نباشید. اصلا هدف از آزمایش در منزل راحت تر کردن آزمایش دهی و کمک به سلامتی شماست.

در مرحله بعدی کارشناسان نمونه شما را به آزمایشگاه برده و آزمایش در آنجا انجام می شود. قاعدتا در دنیای تکنولوژی امروز وقتی از اپلیکیشن خدماتی مثل آچاره سفارش داده اید نباید نگران گرفتن نتیجه آزمایش باشید. نتیجه آزمایش در منزل شما به شما ایمیل خواهد شد.

آزمایش در منزل شامل چه آزمایش هایی می شود

تقریبا هر آزمایش طبی که فکرش را بکنید در منزل شما انجام می شود. شما مشخص می کنید که نسخه دارید یا بدون نسخه برای اطمینان از سلامتی تان می خواهید آزمایش دهید. در این موارد ما پیشنهاد می کنیم از پکیج های چکاپ مختلفی که در سایت و اپلیکیشن آچاره ارائه شده استفاده نمایید. اگر نسخه داشته باشید  هم که آزمایش طبق نسخه در منزل یا محل کار شما انجام خواهد شد.

ثبت رایگان سفارش

برای ایجاد ذهنیت شفاف تر لیستی از آزمایش های قابل ارائه در منزل را در اینجا می آوریم:

 • آزمایش شمارش کامل سلول های خون در منزل
 • آزمایش قند ناشتا در منزل
 • آزمایش سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون در منزل
 • آزمایش اوره در منزل
 • آزمایش کراتینین در منزل
 • آزمایش اسید اوریک در منزل
 • آزمایش کلسترول در منزل
 • آزمایش کلسترول بد در منزل
 • آزمایش تری گلیسرید در منزل
 • آزمایش کلسترول خوب در منزل
 • آزمایش انزیم های کبدی در منزل
 • آزمایش کلسیم در منزل
 • آزمایش اهن در منزل
 • آزمایش هورمون های تیروئیدی در منزل
 • آزمایش انالیز ادرار در منزل
 • آزمایش T هورمون تیروئیدی در منزل
 • آزمایش پروترومبین PT در منزل
 • آزمایش پتاسیم در منزل
 • آزمایش سدیم در منزل
 • آزمایش فسفر در منزل
 • آزمایش ویتامین D در منزل
 • آزمایش کشت ادرار در منزل
 • آزمایش T هورمون تیروئیدی در منزل
 • آزمایش تعیین ظرفیت اهن TIBC در منزل
 • آزمایش ترومبوپلاستین نسبی فاکتور انعقادی خون در منزل
 • آزمایش پروستات در منزل
 • آزمایش بیلیروبین در منزل

ثبت رایگان سفارش

اینها آزمایش هایی هستند که به صورت نمونه ذکر شده و آزمایش های عمومی هستند که برای چکاپ یا به تشخیص پزشک معالج شما گرفته می شوند.

فراموش نکنید سلامتی مهمترین نعمتی است که به ما داده شده و نباید آن را دست کم بگیریم. ما سعی کرده ایم با تسهیل فرایند آزمایش و نمونه گیری گامی بسیار کوچک در ارتقای سلامت جامعه بر داریم.

نحوه ثبت سفارش برای آزمایش در محل

کافی است از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچاره، در بخش آزمایشگاه، نوع آزمایشی که مدنظرتان است را انتخاب نمایید. پکیج چکاپ خانم ها، پکیج چکاپ آقایان، پکیج چکاپ سالمندان و آزمایش دلخواه را انتخاب نمایید. متخصصین مربوط به آزمایش در محل در همان زمان و محلی که تعیین کرده اید برای دریافت نمونه حاضر بوده و به نزدیکترین آزمایشگاه به محل شما و یا آزمایشگاه مدنظر شما که طرف قرارداد هستند ارسال میگردد. در زمان تعیین شده جواب آزمایش درب منزل شما تحویل داده خواهد.

آیا می توانیم برای کس دیگری سفارش آزمایش در منزل بدهیم؟

البته که می توانیم. همان طور که در بالا ذکر شد یکی از بهترین کاربردهای آزمایش در منزل استفاده از آن برای وقتی است که خدای نکرده پدر یا مادر ما بیمار هستند یا صرفا به علت کهولت رفتن به آزمایشگاه برای آنها سخت است. در این مواقع بدون اینکه لازم باشد شما از کارتان مرخصی بگیرید یا آنها با آژانس و مشقت به آزمایشگاه بروند از خدمات آزمایش در منزل استفاده کنید و ببینید که چقدر راحت می توانید فرزند محبوب پدر و مادرتان باشید!

چرا آزمایش در منزل مهم است؟

این روزها زندگی بخصوص در شهرهای بزرگی مثل تهران سخت و سخت تر شده است. عوامل بیماری زای بسیاری هر روز به منصه ظهور می رسند و خود را بیش از پیش به زندگی ما تحمیل می کنند. این پدیده ها عموما پدیده های نوظهوری هستند که سلامتی ما را تهدید می کنند. افزایش ترافیک که این روزها تبدیل به یک سوهان فرساینده اعصاب شده روح و روان ما را به بازی می گیرد. ماشین های فرسوده و کارخانه های دور از استانداردهای زیست محیطی هوا را آلوده می کنند که این آلودگی عینا بر ریه و مجاری تنفسی ما اثر می گذارد. فشار کاری بی امان بر شاغلین تهرانی و یا فشار روزافزون بیکاری بر جوانان تحصیل کرده سلامتی شهروندان را هر روز بیشتر از قبل تهدید می کند. آزمایش در منزل پاسخی بالقوه به این تهدیدات روزمره سلامتی ماست.

نقش فشار عصبی بر سلامتی این روزها غیرقابل انکار شده و در بیشتر تشخیص های پزشکی به آن اشاره می شود. این فشار عصبی بر عملکرد بدن تاثیر گذاشته و باعث اختلال هایی مانند بالارفتن چربی خون و کلسترول، قند خون یا اوره و عواملی از این دست می گردد. همیشه گفته اند که پیشگیری بهتر از درمان است، برای این قبیل موارد پایش دایمی سلامتی که عموما با عنوان چکاپ از آن یاد می کنیم می تواند بسیار راهگشا باشد و با آزمایش در منزل چکاپ عمومی دیگر کار سخت و زمان بری نیست. چکاپ به ما کمک می کند تا خدای ناکرده در صورت به وجود آمدن هر گونه اختلال و انحراف از معیارهای استاندارد زودتر متوجه شویم و بتوانیم از بیماری جلوگیری کنیم. نمونه گیری برای آزمایش خون یا آزمایش ادرار در منزل یا محل کار شما صورت می گیرد. با این آزمایش ها شما از بسیاری از شاخص های سلامتی خود مانند چربی (کلسترول، تری گلیسیرید، LDL و HDL) و قند خون، اوره، در صورت نیاز هورمون هایی مانند تیرویید و تعداد گلبول های سفید و تعداد گلبول های قرمز و این قبیل شاخص ها آگاه و مطلع شوید و فرصت داشته باشید تا با مراجعه به پزشک معالج خود برای بهبود وضع سلامتی خود اقدام نمایید.

مراجه به آزمایشگاه در بیشتر موارد مستلزم صرف وقت به نسبت زیادی است و باعث می شود که این کار برای ما سخت شود. در بسیاری مواقع وقتی می خواهیم به سر کار خودمان برویم آزمایشگاه هنوز بسته است و وقتی هم از کار برمی گردیم آن قدر خسته ایم که حال و حوصله رفتن به آزمایشگاه را نداریم حتی اگر آزمایشگاه تا آن وقت باز باشد. اما با آزمایش در منزل یا محل کار این امکان فراهم آمده که از این دردسر ها خلاص شویم. نیازی به ماندن در ترافیک یا گرفتن مرخصی ساعتی از رییس بداخلاق و غرغرویمان نیست، حتی نیاز نیست به کسی تلفن بزنیم. کافیست در اپلیکیشن آچره سفارش بدهیم تا کارشناسان متخصص که مدارک و مجوزهای مورد نیاز را اخذ کرده اند مراجعه نموده و آزمایش در منزل یا محل کار صورت بپذیرد.

در اهمیت سلامتی کسی شکی ندارد اما ممکن است در روند پرشتاب زندگی و فشار فزاینده کاری گاهی یادمان برود که تمام این تلاش ها برای چیست و بسیاری از مسایلی که در طول روز برایشان وقت می گذاریم اگر سلامتی نباشد به هیچ کارمان نمی آید. ما می خواهیم اینجا تلنگر کوچکی به شما بزنیم تا سلامتی خود را جدی تر گرفته و با انجام آزمایش در منزل یا محل کار از وضعیت سلامت خود مطلع شوید. همیشه زودتر فهمیدن در این مواقع نقش بسیار موثری در اثربخشی درمان دارد.

فراموش نکنید که شاخص امید به زندگی در ایران در چند دهه گذشته افزایش چشمگیری یافته است که این امر با گسترش بهداشت و پیشرفت پزشکی و استفاده از فناوری های مختلف و جدید میسر شده است. تکنولوژی همیشه به پزشکی کمک کرده و رشد رشته مهندسی پزشکی در سال های اخیر نیز نشان گر همین موضوع است. هز بار که به بیمارستان مراجعه می کنیم از تنوع دستگاه ها و ماشین های بزرگ و پیچیده ای که از ما عکس برداری و فیلم برداری می کنند شگفت زده می شویم. حالا تکنولوژی از جنبه ای متفاوت و با فناوری اطلاعات به کمک پزشکی آمده تا با تسهیل فرایند مراجعه به آزمایشگاه و ثبت سفارش و با انجام آزمایش در محل بتواند به سلامتی ما کمک کند.

برای انجام این آزمایش های نیازی به نسخه پزشک هم نیست و به راحتی آزمایش در منزل شما انجام می پذیرد.

ثبت رایگان سفارش

نحوه محاسبه هزینه آزمایش در محل برای پکیج چکاپ خانم ها

- پکیج اقتصادی:
   شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار
- پکیج ویژه:
   پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، T4 (هورمون تیروئیدی)، سدیم، فسفر، ویتامین D، کشت ادرار
- پکیج VIP:
   پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)
* طرف قرارداد با تمام بیمه ها 
ثبت رایگان سفارش

نحوه محاسبه هزینه آزمایش در محل برای پکیج چکاپ آقایان

- پکیج اقتصادی:
   شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار، پروستات، T4 (هورمون تیروئیدی)

- پکیج ویژه:
   پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، بیلیروبین، سدیم، فسفر، ویتامین D، کشت ادرار

- پکیج VIP:
   پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)

* طرف قرارداد با تمام بیمه ها 
ثبت رایگان سفارش

نحوه محاسبه هزینه آزمایش در محل برای پکیج چکاپ سالمندان

- پکیج اقتصادی:
   شمارش کامل سلول های خون، قند ناشتا، سدیمانتاسیون گلبول های قرمز خون، اوره، کراتینین، اسید اوریک، کلسترول، کلسترول بد، کلسترول خوب، تری گلیسرید، آنزیم های کبدی، کلسیم، آهن، هورمون های تیروئیدی، آنالیز ادرار، پروستات

- پکیج ویژه:
   پکیج اقتصادی + پروترومبین PT، پتاسیم، بیلیروبین، سدیم، فسفر، T4 (هورمون تیروئیدی)، ویتامین D، کشت ادرار

- پکیج VIP:
   پکیج ویژه+ T3 (هورمون تیروئیدی)، تعیین ظرفیت آهن (TIBC)، ترومبوپلاستین نسبی (فاکتور انعقادی خون)

* طرف قرارداد با تمام بیمه ها 
 

- ارائه این خدمت فقط 7 الی 17 بعد از ظهر انجام می گیرد و سفارش گذاری حتما باید 24 ساعت قبل صورت گیرد.

- برای آزمایشاتی با هزینه کمتر از 250.000 تومان، مبلغ 50.000 تومان بابت ایاب ذهاب بر عهده مشتری می باشد. 

- در صورت نداشتن نسخه،امکان استفاده از دفترچه بیمه بهنگام نمونه گیری با پرداخت حق ویزیت دکتر مقدور می باشد.

- در صورت نیاز به نسخه چاپی جواب آزمایش، هزینه پیک بر عهده کارفرما می‌باشد.

-ارائه این خدمت برای کودکان زیر 1 سال مقدور نمی باشد.

-ارائه این خدمت فقط در مناطق ۲۲ گانه تهران انجام می شود.

 ** خواهشمند است به این نکته توجه داشته باشید که چنانچه بعد از مراجعه نمونه گیر به هر علتی کار انجام نشود، مبلغ 40.000 تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق می گیرد.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

297
متخصص فعال
3,624
درخواست مشتری
4,074
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت آزمایش و نمونه گیری در منزل در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
با کدام آزمایشگاه ها برای آزمایش در منزل طرف قرارداد هستید؟
آیا با بیمه ها طرف قرارداد هستید؟
برای دریافت نتیجه آزمایش باید به محل آزمایشگاه مراجعه کنیم؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.