پرستار سالمند در منزل با آچاره

پرستار سالمند در منزل با آچاره

قیمت حداکثر و حداقل
10,000,000 - 480,000
ثبت رایگان سفارش
480,000
5,240,000
10,000,000

پرستار سالمند در منزل با آچاره

480,000
5,240,000
10,000,000
قیمت حداکثر و حداقل
10,000,000 - 480,000
آواتار کاربری

خسرو ر. سعادت آباد

متخصص: خدمات آچاره (امداد بهار)

1399/12/12

شركت مسئولى هستند و پاسخگوى نيازهاى مشترى

آواتار کاربری

عسل ع. خزانه

متخصص: خدمات آچاره (امداد بهار)

1399/06/26

واقعا خیلی عالی بودند و با مسئولیت

نیازهای ما بر اساس سن تغییر می کند. سالمندان، کسانی هستند که روزگاری مانند ما  جوان بوده اند و به کارهای بزرگی رسیدگی کرده اند. کهولت سن باعث زودرنجی و نیاز افراد به توجه است. با توجه به دنیای پر مشغله امروز، توجه به عزیزانمان بسیار کمرنگ شده است و اکثر ما وقت کافی برای پاسخ به نیازهای عزیزانمان را نداریم. با توجه به این شرایط، نیاز به کسانی که ما را در این کار کمک کنند، بسیار محسوس است و می توانیم از یک پرستار سالمند در منزل تهران کمک بگیریم.

این پرستاران دارای مدرک کارشناسی پرستاری، بهیار یا کمک بهیار هستند و سابقه کار در بیمارستان و پرستاری از سالمند را دارند. خودمان هم می دانیم که سالمندان نیاز به یک همراه و گوش شنوا در مسیر سنیشان دارند و داشتن کسی که با دست هایی مهربان از آنها مراقبت کند، باعث ایجاد اطمینان و لذت از زندگی در آنها می شود.

پرستار سالمند: به کی اعتماد کنیم؟

سالمندان عزیز ما هستند. هر چند که گاهی فرصت نمیکنم خودمان از آنها مراقبت و پرستاری کنیم، اما می خواهیم مطمئن باشیم که بهترین پرستار را برای آنها انتخاب کرده ایم. با توجه به اینکه معمولا ما خودمان آنها را نمی شناسیم بهترین راه این است که از یک موسسه پرستاری یا شرکت خدمات پرستاری مطمئن نیرو بگیریم. شرکت های پرستاری این مزیت را دارند که

 • پرستاری که به شما معرفی می کنند قبلا سابقه کار دارد
 • مشخصات کامل و تضمین های لازم را از او گرفته اند
 • در صورتی که به هر دلیل لازم باشد می توانند یک پرستار سالمند دیگر برای شما جایگزین کنند

و از همه مهتر

 • خیالتان راحت است که یک دفعه ناپدید نمی شوند.

آچاره نیز به عنوان یک اپلیکیشن بزرگ ارائه خدمات از جمله خدمات پرستاری این ویژگی ها را دارد. با آچاره شما تنها نیستید و پشتیبانی آچاره همواره در کنار شماست. و اگر در روز اول از پرستارتان راضی نبودید به راحتی می توانید او را جایگزین کنید. با یک تماس ما کنار شما هستیم. 

آچاره در دو سال گذشته بصورت متوالی به عنوان اپلیکیشن برگزیده ارائه خدمات در منزل در جشنواره وب و موبایل انتخاب شده است. این بی شکبه علت لطف کاربران و اعتمادیست که آنها طی این سالها به آچاره کرده اند. هزاران نفر تا کنون برای عزیزانشان از آچاره پرستار خواسته اند که خوشبختانه توانسته ایم به اعتماد آنها پاسخ دهیم.

حالا ببینیم یک پرستار سالمند در منزل چه ویژگی هایی باید داشته باشد:

 ویژگی‌های یک پرستار سالمند در منزل

پرستاری از سالمندان با مراقبت ازیک فرد تفاوت بسیار زیادی دارد، این پرستاران در بخش های مهمی مانند آی سی یو نیز فعالیت داشته اند. بهیارها و کمک بهیاران تنها می توانند در انجام کارهایی مانند سوند، گاواژ، ساکشن و... کمک کنند. همان طور که گفتیم جنس پرستاری از سالمن بسیار متفاوت است و تنها یک مراقبت ساده نیست؛ بلکه فرآیندی دشوار است و به دانش بالایی احتیاج دارد. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، به طور معمول دارای تحصیلات و تجربه عملی هستند و همچنین در مورد ارتباط با سالمندان، نحوه ایجاد رابطه و نگه داری از آنان نکات مهمی را آموخته اند.

این پرستاران با بررسی علائم سالمندان، شواهد را مورد تحلیل قرار می دهند و اقدامات لازم برای برقراری بهبود و عدم ضعف جسمانی را  انجام می دهند. این افراد باتوجه به آموزش هایی که  در طول دوره خود یاد گرفته اند، به طور مثال احیای قلب در سالمندان، بهترین مراقبان سالمند هستند. در نهایت با توجه به تجربه پرستار و تسلط بالا بر آموخته ها و شرایطشان، می توان به سادگی به آنها اطمینان کرده و سالمندان عزیزمان را به دستان توانگر آنها بسپاریم. در ادامه بعضی از صفات مهم پرستار را ذکر خواهیم کرد.

1.       صبوری

نکته بعدی، پس از دانش پرستاری، صبوری مراقب است. همان طور که همه ما می دانیم، پرستار با نام الگوی صبر شناخته می شود. با توجه به این نکته که سالمندان، به دلیل کهولت سن ممکن است یک موضوع را چندین بار بپرسند و یا اینکه در یادگیری بسیار کند باشند، صبوری در پرستاری از آنها، یکی از موارد واجب است.

2.       ارتباط درست

سالمندان دارای روحیه حساسی هستند و برای موضوعات کوچک نیز نگران می شوند. پرستاران باید از روحیه بالایی برخوردار بوده و همچنین عاری از هرگونه افسردگی و یا تحلیل در توانایی جسمانی باشند. در واقع داشتن امید و لبخند لازمه این شغل است و یک پرستار هرگز نباید در مورد مشکلات خودش با آنها صحبت کند.

3.       دوره های پرستاری

این دوره ها شامل آموزش مواردی مانند کمک های اولیه، تزریقات، بررسی علائم حیاتی است. پرستار سالمند در منزل باید دوره های موجود را آموزش دیده باشد و برای به کار گرفتن آنها در هر لحظه آماده باشد. برای مثال با فراگرفتن دوره احیا، در صورتی که لقمه غذا در گلوی سالمند  گیر کند،پرستار به راحتی می تواند این مشکل را رفع کند.

4.       گوش شنوا

سالمندان با توجه به تجربه های طولانی که در مسیر زندگی به دست آورده اند، همواره لازم دارند تا در مورد آنها با کسی صحبت کنند و از تجاربشان نتیجه گیری کنند. پرستار باید بتواند گوشی شنوا برای این عزیزان باشد و با همدلی و همراهی در کنار آنان، حس صمیمیت را به وجود آورد. مرور خاطرات باعث جلوگیری از آلزایمر در این عزیزان می شود.

5.       تناسب در شرایط جسمی

در مرحله اول باید به شرایط فیزیکی سالمند توجه شود و پرستاری مناسب با شرایط ایشان استفاده شود. همانطور که می دانیم سالمندان نیاز به پیاده روی، نشستن و بلند شدن دارند و برای انجام این کارها نیاز به فردی دارند که بتواند به آنها کمک کند. هماهنگی در شرایط فیزیکی باعث می شود تا پرستار و سالمند دچار خطری در سلامتیشان نشوند.

6.       پیوند محکم ارتباطی

پرستار باید خودش را به درستی به سالمند معرفی کند و از او بپرسد تا چگونه صدایش کند. روشن شدن این موضوع باعث ایجاد صممیمیت در میان آنها شده و در نتیجه باعث می شود تا پرستار سالمند در منزل تهران یا سایر شهرها  بتواند در هنگام فرآیند درمان، سالمند را مجاب به استفاده از داروهایش کند.

آموزش ثبت درخواست پرستار در منزل آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص پرستار سالمند در منزل تهران و سایر شهرها در آچاره بسیار آسان است.

برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این صفحه همراه ما باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید.

گام اول : تخصص خود را انتخاب کنید

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را  انتخاب کنید و در ذهن داشته باشید. با توجه به این سرویس وارد تخصص پرستاری و مراقبت سالمند شوید. این گزینه در قسمت پرستاری و مراقبت قرار گرفته است.

گام دوم: انتخاب نوع سرویس

در این مرحله، درخواست خود را انتخاب کنید. درگام دوم لازم است نوع مدت آن را مشخص کنید. به طور مثال به این خدمت به صورت روزانه یا شبانه نیاز دارید.

گام سوم: تعیین زمان برای پرستاری و مراقبت

در این مرحله، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص، مشخص خواهید کرد. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد ، باید در سایت آچاره وارد شده و یا ثبت نام کرده باشید.

گام چهارم: اطلاعات تکمیلی مورد نیاز

در این مرحله تمامی نکاتی که فکر می کنید، متخصصین آچاره باید بدانند را ذکر کنید و برای متوجه شدن متخصص در آن قسمت، آن را به درستی بنویسید.

گام پنجم: اضافه کردن آدرس

در این قسمت ، آدرس محل خود را مشخص کرده و برای هماهنگی شماره تماستان را نیز بنویسید و سپس  بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک کنید.

به این ترتیب، شما می ‌توانید یک ثبت سفارش موفق و البته رایگان را انجام دهید. یادتان باشد به دو طریق می توانید پرستار سالمند در منزل تهران و یا سایر شهر ها را پیدا کنید و سپس انتخاب پرستار را به عهده خود آچاره بگذارید یا با توجه به نظرات سایر کاربران، فرد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هزینه تعیین شده برای پرستار سالمند در منزل

تعیین هزینه پرستاری از سالمند به عوامل مختلفی بستگی دارد و شامل: میزان توانایی، بیماری های موجود در سالمند، نوع ناتوانی سالمند، ساعت های حضور پرستار و همچنین تعداد روزهای هفته است. انتظارات خانواده از پرستار نیز در این زمینه بی تاثیر نیست؛ گاهی خانواده ها علاوه بر مراقبت نیاز به انجام کارهای دیگری نیز دارند که به صورت توافقی میان خانواده و پرستار طی می شود.

نکته قابل توجه و مهم در پرستاری از سالمندان این است که  آیا ایشان از وضعیت جسمانی سالم برخوردار است یا خیر و در صورتی که از بیماری خاصی رنج می برد؛ این بیماری از چه نوعی است ودر چه مرحله ای قرار دارد؛ نکات مهمی است که باید به ان توجه شود. گاهی ممکن است بیماری در مرحله مزمن قرار داشته و باعث از کار افتادگی بدن سالمند شود، در این مورد باید به شرایط فیزیکی پرستار دقت شود و همچنین در نظر داشته باشیم سالمند قادر است نیازهای اولیه خود مانند غذا خوردن و توالت رفتن را خودش انجام بدهد یا خیر؟

وظیفه پرستار سالمند در منزل

 پرستار سالمند در منزل تهران یا سایر شهرها نیازمند مهارت های خاصی است که به سه دسته مهارت های بالینی، ارتباطی و تخصصی تقسیم می شود. در ادامه به چند مورد از این نکات می پردازیم.

 1. مسائل نظافتی و استحمام سالمند، از سوش پرستار بررسی شود.
 2. پرستار دارای تخصص کافی در مراقبت از بیمار سالمند باشد.
 3. برای موارد درمانی و دادن داروهای سالمند برنامه ریزی مناسب داشته باشد.
 4. سرگرمی های سالمند را بشناسد و در مواقع مورد نیاز اوقات فراغت ایشان را به طور مناسب پر کند.
 5. قند و فشار خون سالمند را، روزانه بررسی کند.
 6. از شرایط ظاهری و لباس های سالمند غافل نباشد.
 7. زخم های سالمند را بررسی کرده و در صورت نیاز به تعویض پانسمان، این کار را به موقع انجام دهد.
 8. در گرفتن آی وی لاین، انجام تزریقات و همچنین مراقبت از بیماران دیابتی مهارت داشته باشد.
 9. دوره کمک های اولیه، تزریقات و احیای قلبی را آموزش دیده باشند.

مزیت استفاده از پرستار سالمند در منزل

 •          روحیه سالمندان و امید به زندگی در آنها افزایش پیدا می کند.
 •         روحیه سالمندان تنها بهتر می شود.
 •          باعث کاهش استرس و درگیری میان فرزندان برای مراقبت از سالمند می شود.

در نهایت پرستار سالمند در منزل با آچاره

در این صفحه تمامی موارد در خصوص انتخاب یک پرستار در منزل تهران و سایر شهرها آورده شده است و همچنین نحوه ثبت سفارش در آچاره به صورت گام به گام آورده شده است.

آچاره ایـن امکان را به کاربران خود می‌دهد تا هـر خدمتی مانند پرستاری سالمندان را  در هر زمانی از شبانه‌ روز سفارش دهند و همچنین با بررسی امتیازات هر متخصص و دیدن پروفایل آنها، متخصص مورد نیازشان را انتخاب کنند. نـیروهای خدماتی آچاره دارای گـواهی عدم سـوء پـیشینه هستند و از فیلترهای تأیید صلاحیت آچاره عبور کرده‌اند.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

2,077
متخصص فعال
5,312
درخواست مشتری
4,058
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت پرستاری و مراقبت سالمند در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.