طراحی و نصب نور مخفی

طراحی و نصب نور مخفی

طراحی و نصب نور مخفی

آواتار کاربری

زهرا ه. معراج

متخصص: سجاد محمودزاده خانه سر

1399/01/19

سلام آقای محمودزاده تکنسین کار بلدی هستن وخیلی سرموقع میرسن. باتشکر

آواتار کاربری

مهدی م. خانه اصفهان

متخصص: وحید بهرامی

1398/12/06

ایشان هم از لحاظ فنی خوب بود و هم انسان چشم پاک و قابل اعتماد بود. دستمزد هم منصافانه دریافت کرد. همه وسایل برقی هم خودش رفت با کمترین قیمت خریداری کرد.

یکی از جلوه‌های زیبایی اتاق، خونه یا هر ساختمون دیگه‌ای، نورپردازی‌های به‌کار رفته در اونه؛ یکی از این نورپردازی‌هایی که امروزه رایج شده استفاده از نور مخفی هست. نورپردازی می‌تونه یه اتاق رو بی‌نظیر و زیبا یا حتی نامناسب و زشت کنه! مثلا اگر یه اتاق روشنایی کافی نداشته باشه، ممکنه کسل‌کننده، کوچیک و درکل ناخوشایند به نظر برسه؛ در مقابل  اگه روشنایی فضا زیاد باشه، می‌تونه فضای اتاق رو ناخوشایند کنه و حتی رنگ دیوارها رو نامناسب و سبک نشون بده. اما باید به این نکته هم دقت کرد که هر اتاقی نورپردازی مخصوص به خودش رو داره که در ادامه توضیحات بیشتری در موردش خواهیم داد؛

قانون نورپردازی چهارگوشه

قانون نورپردازی در اتاق پذیرایی و نشینمن قانون چهار گوشه هست. به این صورت که از بین چهار گوشه اتاق، باید حتما سه گوشه روشن باشه و یکی از این روشنایی‌ها باید روی یکی از اجزا یا وسایل خونه باشه؛ مثلا مستقیم روی یک تابلو یا گلدان بزرگ یا حتی یک صندلی خاص. نوع استفاده از روشنایی‌ها هم در اتاق نشیمن باید به صورت ترکیبی از انواع نورها باشه؛ یعنی در یک اتاق نشیمن وقتی از یک آباژور زمینی استفاده می‌شه در نقطه‌ای دیگه می‌شه از یک چراغ رومیزی استفاده کرد. حتی نوع و سمت نوری که هر کدوم هم منتشر می‌کنند می‌تونه متفاوت باشه؛ یکی به سمت بالا و دیگری به سمت پایین. مهم اینه که در نشیمن از همه نوع منبع نوری استفاده شده باشه و البته استفاده از دیمرها یا وسایلی که میزان نور رو کم و زیاد می‌کنند.

نور زرد یا نور سفید؟!

نور زرد برای چشم مناسب‌تر از نور سفیده اما به‌تنهایی باعث می‌شه رنگ‌ دیوارهای اتاق و لوازم کمی تیره‌تر از رنگ اصلی‌شون به نظر برسند. درواقع با نور زرد، اگر که دیوارهای سفید دارید، دیوارها کرم رنگ و تیره‌تر و فضای کوچک شما کوچک‌تر دیده می‌شه. نور سفید فضا رو بازتر و بزرگ‌تر نشون می‌ده ولی به تنهایی کمی یکنواخت و کسل‌کننده‌ست. استاندارد روشنایی می‌گه بهترین نور باید ترکیبی از نور مهتابی (سفید) و نور خورشیدی (زرد) باشه که کمترین آسیب رو به چشم می‌رسونه. 

طراحی و نصب نور مخفی با آچاره

طراحی نورپردازی کاری تخصصیه و فقط باید به دست متخصصان این کار انجام بشه. آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس طراحی و نصب نور مخفی رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و ازکارشناسان مجرب ما برای طراحی و نصب نور مخفی خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصان آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

با ثبت سفارش در سامانه آچاره می‌تونید مطمئن باشید که هرگونه نیاز شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام می‌شه؛ ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع خدمات طراحی و نصب نور مخفی رو با خیال راحت به متخصصان آچاره بسپارید؛ بعد از اتمام کار هم، در صورت بروز مشکل، می‌تونید از پشتیبانی ۲۴ساعته‌ی همکاران ما در آچاره، استفاده کنید.

اشتباهات رایج در نورپردازی

اشتباه اول: نصب چراغ‌های استوانه‌ای منتشر کننده‌ی نور به سمت پایین در همه جا.

اشتباه دوم: فراموش کردن چراغ های موضعی در آشپزخانه.

اشتباه سوم: استفاده از لامپ در بالای سر بدون استفاده از لامپ در دو طرف.

اشتباه چهارم: استفاده از لامپ های رشته‌ای یا هالوژن بدون کاهنده ی نور.

اشتباه پنجم: فراموش کردن استفاده از ترکیب نورپردازی محیطی، موضعی و تأکیدی.

اشتباه ششم: نادیده گرفتن کنترل نورهای مختلف به صورت جدا.

اشتباه هفتم: نصب چراغ‌های دفنی در سقف های بلند برای نور محیطی.

اشتباه هشتم: تزیینات با وسایل نورپردازی.

پس اگر تصمیم به تغییر دکوراسیون داخلی خود دارید، نورپردازی اون رو دست کم نگیرید. با یک نورپردازی اصولی هم آسایش رو برای خودتون به ارمغان بیارید و هم دکوراسیون منزل‌تون رو درخشان‌تر کنید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

سوالات متداول

خدمت طراحی و نصب نور مخفی در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.