تعمیر رادیاتور ، سرویس رادیاتور و تعمیر شوفاژ

تعمیر رادیاتور ، سرویس رادیاتور و تعمیر شوفاژ

قیمت حداکثر و حداقل
350,000 - 110,000
ثبت رایگان سفارش
110,000
230,000
350,000

تعمیر رادیاتور ، سرویس رادیاتور و تعمیر شوفاژ

110,000
230,000
350,000
قیمت حداکثر و حداقل
350,000 - 110,000
آواتار کاربری

فرهنگ ر. بلوار مرزداران

متخصص: ابوالقاسم شاهی

1400/05/05

بسیار متخصص، خوش‌قول، خوش‌اخلاق

آواتار کاربری

شهاب ف. سردار جنگل

متخصص: مهدی بهجویی

1400/05/03

برخورد خوب و مودبانه

تعمیر رادیاتور ، سرویس رادیاتور و تعمیر شوفاژ

معمولا بسیاری از ما، رادیاتورها را با شوفاژ اشتباه میگیریم و به وسیله‌های فلزی که معمولا به شکل مستیطلی و پرده‌دار هستند و به دیوارها نصب میشوند، شوفاژ می‌گوییم. در حالی که نام حقیقی آنها رادیاتور است و امروزه تنها انواع فلزی آنها را در بازار نخواهید یافت، بلکه انواع دیگری از شیشه‌ای و غیره روانه بازار شده اند و تحولی در این سیستم‌های گرمایشی به وجود آورده اند. خدمت تعمیر رادیاتور، سرویس رادیاتور و شوفاژ برای منازل مسکونی و سایر اماکن توسط متخصصین مجرب و تایید صلاحیت شده آچاره ارائه می شود.

چرا برای تعمیر رادیاتور آچاره را انتخاب کنیم؟

 • ثبت سفارش در آچاره رایگان است و اگر از مشخصات یا قیمت اعلام شده تعمیرکار رادیاتور راضی نبودید می توانید بدون هزینه سفارش را لغو نمایید.
 • پشتیبانی آچاره همواره در کنار شماست. خدای ناکرده اگر حین تعمیر رادیاتور یا بعد از آن مشکلی برای شما پیش آمد می توانید مطمئن باشید که شکایت شما توسط نیروهای متعهد آچاره پی گیری می شود.
 • شما می توانید از هر کانال ممکن: وبسایت، اپلیکیشن، تلفن و حتی شبکه های اجتماعی سفارش تعمیر رادیاتورتان را ثبت کنید.
 • کل این فرایند از ثبت سفارش تا وقتی اولین تعمیرکار به شما پیشنهاد بدهد معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد.
 • شما سفارش تعمیر رادیاتور را به سامانه ای می دهید که 2 سال پیاپی در سال ها 1397 و 1398 اپلیکیشن برتر کشور در حوزه خدمات منزل در جشنواره وب و موبایل شده است.
 • شما در این انتخاب تنها نیستید. بیش از 15000 نفر تا کنون از این خدمات آچاره استفاده کرده اند.
 • بیش از 6000 تعمیرکار رادیاتور با تجربه در آچاره مشغولند که شما می توانید بهترین سرویسکار رادیاتور را انتخاب نمایید.

ثبت رایگان سفارش

انواع رادیاتورها

رادیاتورها با توجه به کاربردهای مختلفی که دارند، در انواع متفاوتی ساخته می شوند که در اینجا تعدادی از آن ها عنوان شده است:

1. رادیاتور آلومنیومی: این رادیاتورها قدرت رسانش بالایی دارند و به خوبی گرما را انتقال می‌دهند و به میزان زیادی در منازل مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2. رادیاتور پانلی (پنلی): این رادیاتورها از جنس فولاد هستد و در اماکن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

3. رادیاتور شیشه‌ای: این رادیاتورها نسل جدیدی از رادیاتورها و از جنس شیشه هستند، به دیوار منازل همانند یک تابلو نصب می شوند.

4. رادیاتورهای دکوراتیو: این رادیاتورها هم برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی طراحی شده اند، در حین اینکه گرمایش خانه را تامین می‌کنند.

برندهای مختلفی از رادیاتورها در بازار عرضه می‌شوند که مهمترین آنها شامل موارد زیر هستند: 

 • رادیاتور شوفاژ بوتان
 • رادیاتور شوفاژ لورچ
 • رادیاتور شوفاژ ایساتیس
 • رادیاتور شوفاژ پارس

تعمیر رادیاتور و سرویس رادیاتور شوفاژ شامل چه مواردی می‌شود؟

یکی از مواردی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که رادیاتورها با اینکه روشن هستند، هیچ گرمایی ندارند. در این شرایط باید به سراغ عیب یابی و تعمیر رادیاتور شوفاژ باشید. دلایل مختلفی برای کار نکردن رادیاتورها وجود دارد که به دو دلیل مهم در اینجا اشاره می کنیم:

 •  آب دادن رادیاتور شوفاژ: این موضوع میتواند به دلیل سوراخی رادیاتور شوفاژ باشد که در این صورت نیاز به رفع نشتی دارد.
 • هواگیری رادیاتور شوفاژ: این کار معمولا سالانه یکبار انجام میشود، اما گاهی اوقات، به دلیل مشکلاتی که ممکن است در موتورخانه به وجود بیاید، نیاز دوباره به هواگیری رادیاتور، وجود خواهد داشت.

البته این موضوع هم باید در نظر گرفته شود، گاهی رسوب گیری رادیاتورها هم از مواردی است که الزامی بوده که همگی مواردی هستند که باید توسط متخصص بررسی شود. 

تعمیر رادیاتور و تعمیر شوفاژ در آچاره

در آچاره و در بخش سیستم گرمایشی سرمایشی، خدمت تعمیر و عیب یابی رادیاتور و شوفاژ ارائه می شود و شما می‌توانید از طریق آچاره، متخصص‌ها و تعمیرکاران را در اسرع وقت و بدون صرف هزینه پیدا کرده و خدمات مورد نیازتان را دریافت نمایید.

ثبت رایگان سفارش

آموزش ثبت درخواست تعمیر رادیاتور در محل آچاره

فرایند ثبت درخواست و انتخاب متخصص برای نصب، تعمیر رادیاتور در آچاره بسیار ساده است. برای جلوگیری از ایجاد هر گونه اشتباه لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید و سپس اقدام به ثبت درخواست کنید. مرحله اول: چه تخصصی می خواهید. قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظرتان را انتخاب می کنید. با توجه به این سرویس وارد تخصص تعمیر رادیاتور شوید و برای انجام کارتان این گزینه را انتخاب کنید. این گزینه در قسمت سیستم سرمایشی و گرمایشی است.

مرحله دوم: انتخاب خدمت درخواستی

در مرحله دوم ، درخواست خود را انتخاب کنید. نصب، تعمیر رادیاتور، سرویس رادیاتور و ... 

مرحله سوم: دلایل و تعداد را مشخص کنید

در این مرحله، پس از انتخاب خدمت خود سوالات متفاوت است. در این بخش می توانید مشکلی در رادیاتور خود مشاهده می کنید را انتخاب کنید.

مرحله چهارم: توضیحات تکمیلی در تعمیر رادیاتور در محل

در این مرحله توضیحات تکمیلی برای اطلاع متخصص و هماهنگی توسط شما نوشته شده و با پر کردن آن توسط شما، برای متخصص نمایش داده می شود.

مرحله پنجم: تعیین زمان برای تعمیر رادیاتور در محل

در مرحله پنجم، زمان مورد نظرتان برای حضور متخصص را تنظیم کنید. این مورد شامل تعیین روز و ساعت است. فراموش نکنید برای حضور در مرحله بعد، باید در سایت آچاره وارد شده یا ثبت نام کرده باشید.

مرحله ششم: آدرس خود را برای تعمیر رادیاتور در محل مشخص کنید

در این مرحله، آدرس خود را مشخص کرده، برای هماهنگی شماره تماستان را درج و بر روی گزینه ثبت آدرس کلیک می کنید. تبریک می گوییم، سفارش شما ثبت شد. تعمیر رادیاتور آچاره شامل خدمات متنوعی است که بسته به نوع خرابی و خدمتی که برای رادیاتور می خواهید، می توانید درخواست خود را ثبت کرده و کار را به بهترین متخصصین بسپارید. با توجه به اینکه برندهای مختلف دارای مشکلات متفاوتی هستند، متخصصین آچاره بر روی تمامی برندها تسلط داشته و تمامی خدمات نصب، تعمیر رادیاتور در محل را به شما ارائه می دهند.

ثبت رایگان سفارش

اطمینان با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ ای هستند، آن ها دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کرده اند؛ همچنین تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما را قبول می کند و به محل شما می آید، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. با ثبت سفارش در سامانه آچاره می توانید مطمئن باشید که هرگونه مشکل و تعمیر رادیاتور شما در محل و با کمترین زمان و هزینه لازم انجام شده و از قطعات اورجینال و با کیفیت برای رادیاتور شما استفاده می شود. در صورت بروز مشکل می توانید با پشتیبانی ازساعت 8 صبح تا 21 شب تماس گرفته و پیام های خود را با ما در میان بگذارید. آچاره برای جلب رضایت مشتری تلاش می کند و همواره پیگیر نظرات و درخواست های شما در این مجموعه است.

نحوه محاسبه هزینه تعمیر رادیاتور در محل

با توجه به اینکه جزییات مربوط به کار رادیاتور و تعمیر شوفاژ توسط مشتری اعلام می شود، ارائه یک قیمت ثابت و مشخص، قبل از ثبت سفارش، کار سختی بوده و هزینه خدمات، بعد از اعلام جزییات کار مشتری، توسط متخصص اعلام می شود. مشتری می تواند بر اساس امتیازات، تعداد کارهای انجام شده، نظرات دیگر مشتریان و در نهایت هزینه اعلام شده توسط متخصص، فردی را برای انجام کار تعمیر رادیاتور انتخاب کند. در صورتی ‌که هزینه اعلام شده توسط متخصص مربوط به تعمیر رادیاتور مورد توافق مشتری نباشد، سفارش بدون دریافت هیچ هزینه‌ای لغو خواهد شد.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

5,910
متخصص فعال
7,109
درخواست مشتری
12,041
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت تعمیر و سرویس رادیاتور شوفاژ در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
آیا خدمات مربوط به تمامی وسایل گرمایشی در آچاره ارائه می شود؟
هزینه های تعمیرات شوفاژ و پکیج چگونه محاسبه می شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.