مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

قیمت حداکثر و حداقل
99,000 - 81,000
ثبت رایگان سفارش
81,000
90,000
99,000

مشاوره ازدواج

81,000
90,000
99,000
قیمت حداکثر و حداقل
99,000 - 81,000
آواتار کاربری

محسن ا. افسریه

متخصص: مهدی وفانوش

1399/05/13

عالی بودند_ دقیق، منطقی، راهکار منصفانه ، خوش برخورد و با سعه صدر

آواتار کاربری

Aida ق. پونک

متخصص: معصومه قزل

1398/04/11

به طور کامل وقت گذاشتن و کارشون و بلدن

مشاوره ازدواج

اگر شناسنامه‌تون رو ورق بزنید، ۴ اتفاق مهم رو می‌بینید؛ تولد، ازدواج، طلاق و فوت! که فقط در ازدواج و طلاق حق انتخاب و تصمیم‌گیری دارید؛ پس نباید ازدواج رو سرسری گرفت. اگر دو طرف قبل از ازدواج به مشاور مراجعه کنند، قطعا به زندگي بهتر و دوام اون کمک بیشتری می‌کنه. هرچقدر هم که فکر می‌کنید ازدواج شما و همسر آینده‌تون ایده‌آله، باز هم سعی کنید مشاوره‌های قبل از ازداج رو جدی بگیرید؛ در دوره‌ی مدرن، با توجه به پیچیدگی روابط، روزبه‌روز نیاز به مشاوره ازدواج یا در واقع مشاوره پیش از ازدواج، بیشتر احساس می‌شه. خیلی از جوان‌ها در زمان عقد يا نامزدي يا آشنايي قبل از ازدواج، يک زندگي ايده آل و بدون هرگونه اختلاف و درگيري رو تصور مي‌کنند، غافل از اين‌که با پیش اومدن اولین مشکل در زندگی مشترک، کاخ آرزوهاشون یک‌باره فرو می‌ریزه و سریع از زیر بار مسئولیت زندگی، شونه خالی می‌کنند و تصمیم به جدایی می‌گیرند.

مشاوره ازدواج با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و آسون کردن همه‌ی کارهای روزمره‌تون، در زمینه‌ی مشاوره هم خدماتی عالی رو به شما ارائه می‌ده. یکی از این خدمات، مشاوره قبل از ازدواجه؛ شما می‌تونید با درخواست مشاور از آچاره، هم به صورت تلفنی هم در مطب مشاوران متخصص، از خدمات اون‌ها استفاده کنید. اما بهتره توضیح مختصری هم در مورد مشاوره قبل از ازدواج داشته باشیم:

  • مشاور ازدواج هیچ‌وقت به شما نمی‌گه که این کار رو بکنید یا نکنید! وظیفه مشاور آگاه کردنه و بس! مشاور فقط می‌گه که نتیجه چنین ازدواجی چیه تا شما خودتون انتخاب کنید.
  • متاسفانه در کشور ما زوج‌ها خیلی وقت‌ها اطلاع کافی از راهکارهای مشاورها ندارند یا گاهی حس می‌کنند چون به حدمطلوبی از استقلال مالی و خونوادگی رسیدن، می‌تونن بدون مشورت با افراد دیگه بهترین انتخاب رو داشته باشند.
  • عده ای هم در انتخاب مشاور اشتباه می‌کنند و با مشورت دوستاشون، ملاک‌های کلیشه‌ای رو برای همسرشون در نظر می‌گیرند و زمانی که دختر یا پسری با این شرایط رو پیدا می‌کنند احساس می‌کنند به اون زوج رویایی رسیدند و کاملا هیجانی دست به انتخاب می‌زنند.

بهترین زمان برای مشاوره

معمولاً مراجعه به مشاوره زمانی که هنوز هیچ صحبتی بین افراد نشده، مناسب نیست، همون‌طور که مراجعه افراد بعد از مدت‌ها حرف زدن و رابطه داشتن و شکل گرفتن علاقه هم، تاثیر چندانی نداره، بنابراین بهترین زمان برای مراجعه به مشاور، زمانیه که فرد آمادگی داره و حداقل 8 تا 10ساعت با طرف مقابل درباره مسائل مختلف حرف زده!

معمولاً مشاوران اگر نیاز باشه از خانواده‌ها هم دعوت می‌کنند تا در جلسات حضور داشته باشن؛ از اون‌جا که مسئولیت ازدواج بر عهده دوطرفه، مشاوران بیشتر جلسات رو با حضور دختر و پسر برگزار می‌کنند. معمولاً اگر جریان مشاوره خوب پیش بره، در نهایت 3 تا 4 جلسه 1.5ساعته کافیه. اگر مشاور نیاز به جلسه اضافه داشته باشه، در این جلسه معمولاً درباره ریسک‌ها صحبت می‌کنه تا زوج‌ها بتونند طرح مناسبی برای زندگی مشترک‌شون داشته باشن.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

491
متخصص فعال
537
درخواست مشتری
595
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت مشاوره روانشناسی زوج و خانواده در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.