اصلاح ابرو بانوان

اصلاح ابرو بانوان

اصلاح ابرو بانوان

اصلاح ابرو
هر 1 بار 35,000 - 45,000 تومان
آواتار کاربری

حديث پ. نارمک

متخصص: زهره محمودی

1398/04/11

كاره ابروشون عالي بود

آواتار کاربری

راحله ق. بزرگراه شهید خرازی

متخصص: زهره منصوریان

1398/04/11

خیلی تاخیر داشتن در رسیدن به محل .به جای ساعت 13:15 دقیقه ساعت 14:40 دقیقه رسیدند در محل مورد توافق.

اصلاح ابرو بانوان

ابرو یکی از عناصر مهم در زیبایی و تناسب چهره‌ست؛ مدل مناسب ابرو می‌تونه تغییر شگفت‌انگیزی در حالت چهره‌ی شما ایجاد کنه. ابروهایی که شکل زیبایی دارند، مثل قابی برای چشم‌های شما هستند، درست مثل موی آرایش کرده که قاب چهره‌ست. اغراق نیست اگر بگیم یکی از مهم‌ترین عناصر صورت که باعث جلوه‌ی بیشتر چهره‌ی شما می‌شه، ابروهای شماست. اصلاح ابرو بانوان یکی از خدمات پرطرفدار آچاره هست که توضیحات بیشتری در موردش می‌دیم؛

اصلاح ابرو با آچاره

اما باید بدونید که اصلاح ابرو،‌ به‌هیچ‌وجه کار ساده‌ای نیست؛ شاید در نظر اول راحت به‌نظر برسه، اما جز به‌دست افراد متخصص، انجام شدنی نیست؛ آچاره در راستای راحتی بیشتر شما،‌ امکاناتی رو براتون فراهم کرده که با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن در محل، بتونید از خدمات اصلاح ابرو بانوان، استفاده کنید؛ این سرویس توسط متخصصان زیبایی حرفه‌ای و باتجربه انجام می‌شه؛ ضمنا شما می‌تونید از بین متخصصان ما، باتوجه به سوابق و رزومه‌ی اون‌ها، متخصص موردنظرتون رو انتخاب کنید.

نکات لازم برای اصلاح ابرو:

 • اول ابروها رو با کمی روغن و شیرپاک‌کن نرم کنید.
 •  پوست رو محکم نگه‌دارید.
 • بعد از اتمام کار اصلاح ابرو ، کمپرس آب سرد روی ابرو بگذارید و مقداری ضدعفونی‌کننده برای جلوگیری از تورم روی ابرو بمالید.
 • برای فرم دادن به ابرو بهتره از مداد و یا پودر استفاده کنید.
 •  بهتره که رنگ مداد مورد استفاده یک درجه روشن تر از ابروی اصلی انتخاب بشه. برای ابروهای بسیار روشن (بلوند) رنگ مداد کمی تیره‌تر توصیه می‌شه.
 • قبل از مصرف مداد، حتما ابروها رو به طرف بالا و گوشه ابرو رو به طرفین، در مسیر رشد موها برس کنید و بعد با مداد نوک تیز، خط نازک بکشید و به‌آرومی خط رو پهن‌تر کرده و فرم بدید.

مدل‌های ابرو برای انواع حالت‌های چشم

 • چشم‌های گرد: ابروهایی که ما برای چشم‌های گرد در نظر می‌گیریم، باید به شکلی باشه که کمی از حالت گردی اون کم کنه؛ در نتیجه باید به،‌طور کلی ابروی کمان رو حذف کنید؛ ابروهایی که شکست داشته باشه هم، به دلیل این‌که چشم رو تا حدودی حالت می‌ده هم،‌ حذف می‌شه؛ بنابراین به منظور اصلاح ابرو برای چشم‌های گرد، فقط می‌شه ابروی صاف رو انتخاب کرد.
 • چشم‌های کشیده و درشت: برای چشم‌های درشت بهتره که از مدل اصلاح ابرو گرد استفاده کنید. ابروهای گرد باعث می‌شن تا چشم‌های شما جذاب‌تر و زیباتر دیده بشن. اما اگر احساس می‌کنید که مدل ابرو گرد با چهره شما سازگاری نداره، بهتره از مدل ابرو با قوس بالا استفاده کنید. زمانی که قوس ابرو بالا باشه، در این صورت چشم‌های درشت شما حالت طبیعی و جذاب‌تری خواهند داشت. دقت کنید که اگر چشم‌هاتون درشته، ضخامت ابروها رو کم نکنید! چرا که هر چی ابروهاتون ضخیم‌تر باشه، زیباتره.
 • چشم‌های درشت و خمار: برای این نوع چشم‌ها باید اصلاح ابرو به‌صورتی طراحی شه که چشم‌ها رو بازتر نشون بده؛ بنابراین برعکس چشم‌های گرد عمل و سعی کنید ابرویی با شکست زیاد ایجاد کنید و آرک ابرو رو حرکت داده و کمی به داخل، یعنی به وسط حرکت بدید؛ بهتره که از بالای دم ابرو، حجم بیشتری برداشته و اون رو خالی کنید و شکست ابرو رو زیادتر کنید؛ آرک رو جلوتر بیارید و زیر شکست ابرو رو کمی خالی‌تر کنید؛ در ضمن ابروهای پهن برای این نوع چشم‌ها برازنده نیست.
 • چشم‌های ریز: برای این نوع چشم هر چه ابرو بلندتر و کشیده‌تر باشه، چشم‌ها رو درشت‌تر نشون می‌ده؛ بنابراین برای اصلاح ابرو از قد اون کم نکنید.

چه رنگ مداد ابرو برای شما مناسب است؟

 • همیشه رنگ مداد ابروتون رو هماهنگ با رنگ موها و پوست‌تون انتخاب کنید. معمولا برای روز، رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده می‌کنند.
 • اگر رنگ موهاتون رو تغییر شدیدی بدید، متناسب با اون رنگ ابروتون رو کم‌رنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ در رنگ ابروهای پودری بیشتر از مداد ابروهاست. چند سایه چشم رو انتخاب کنید تا رنگ متناسب رو پیدا کنید.
 • کسانی که میخوان آرایش‌شون بی نقص باشه، می‌تونند یک یا دو رنگ رو با هم استفاده کنند تا آرایش چشماشون جلوه به‌خصوصی پیدا کنه.
 • قبل از هر استفاده نوک مداد ابروتون رو تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده می‌کنید، هر دو یا سه بار استفاده، برس اون رو بشویید و با باد خشک کنید. اگر پودر زیادی روی برس باشه، رنگ رو بیش از حد پخش می‌کنه.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

1,559
متخصص فعال
883
درخواست مشتری
895
پیشنهاد متخصص
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.