مشاوره روانشناسی تحصیلی

مشاوره روانشناسی تحصیلی

قیمت حداکثر و حداقل
55,000 - 45,000
ثبت رایگان سفارش
45,000
50,000
55,000

مشاوره روانشناسی تحصیلی

45,000
50,000
55,000
قیمت حداکثر و حداقل
55,000 - 45,000

مشاوره روانشناسی تحصیلی

همه آدم‌هایی که فرصت تحصیل پیدا می‌کنن، ممکنه با مشکلاتی در درس خوندن روبرو شده باشن؛ از مشکل یادگیری، تمرکز، کمبود حافظه و حتی مشکلاتی حادتر. قبل‌ترها این مشکلات به سختی حل می‌شد و یا به میزان زیادی حل نشده باقی می‌موند. اما این روزها، علمی به اسم روانشناسی رواج پیدا کرده که به آدم‌ها در سنین مختلف و برای موارد مختلف کمک می‌کنه و یکی از این موارد، روانشناسی تحصیلی هست. اما شما برای پیدا کردن یک روانشناس خوب که بتونه بهتون مشاوره تحصیلی بده، چه کاری انجام می‌دید؟ آیا می‌دونید یکی از خدمات مهم آچاره، مشاوره روانشناسی هست؟ موضوعی که در ادامه به اون به طور مفصل پرداخته شده.

کار روانشناس تحصیلی چیست؟

یک روانشناس که در حوزه تحصیل به شما مشاوره میده، می‌تونه در موارد مختلفی به شما مشاوره بده. اما از مهم‌ترین مشکلاتی که افراد به دلیل اون به مشاور روانشناس مراجعه می‌کنند، مواردی مثل عدم تمرکز، عدم یادگیری در دروس مختلف، نداشتن تلاش زیاد برای خواندن دروس مختلف در برهه‌های مختلف، افسردگی و داشتن مشکلات ارتباطی با هم سن و سال‌های خودشون در مدرسه هست.

شاید تصور کنید این موارد، چندان حاد نیستند و افراد می‌تونن به تنهایی این مشکلات رو حل کنند. اما در واقع اینطور نیست. کودکانی وجود دارند که به اختلال ADH و یا بیش فعالی مبتلا هستند و اگر والدین و معلم‌ها از نحوه ارتباط با این گروه خبر نداشته باشند، ضربات و زخم‌های جبران ناپذیری در درس و شخصیتشون پیدا خواهند کرد.

همچنین افرادی وجود دارند که مدت‌ها برای درس خوندن، در مسیر اشتباهی حرکت می‌کنند و در نهایت فقط یک روانشناس هست که می‌تونه اونها رو آگاه کنه و راهنمایی‌های لازم رو بهشون بده. گاهی اوقات این مشاوره‌های تحصیلی برای والدین مناسب هست تا بدونن چطور باید با فرزندانشون رفتار کنن تا اونها در عین اینکه ضربه روحی و شخصیتی نمی‌بیند، افت تحصیلی هم پیدا نخواهند کرد.

همچنین بخشی از روانشناسی تحصیلی به افراد کمک می‌کنه تا خلاقیت‌های نهفته خودشون رو دوباره زنده کنند. به اونها راه اصیل تحصیل در رشته‌های مورد علاقشون رو نشون میده، حتی اگر چندان مورد قبول اطرافیان و حتی جامعه نباشه. 

مشاوره روانشناسی تحصیلی در آچاره

یکی از خدماتی که در آچاره ارائه می‌شه، به خدمت مشاوره روانشناسی تحصیلی مربوط می‌شه. در این بخش شما می‌تونید برای یک ثبت سفارش برای روانشناس تحصیلی داشته باشید. مشاورهای مختلف اعلام آمادگی می‌کنند و شما می‌تونید بر حسب امتیازی که این افراد دارند، نیروی مورد نظر رو انتخاب کنید.

هزینه مشاور روانشناسی تحصیلی در آچاره

بسیاری از افراد این سوال رو می‌پرسند: هزینه مشاوره تحصیلی توسط یک روانشناس چقدر هست؟ پاسخ به این سوال واقعا دشوار هست. چرا که روانشناس‌های مختلف، بسته به تبحر و علمی که دارند، هزینه‌های مختلفی دریافت می‌کنند. این هزینه‌ها معمولا برای یک ساعت مشاوره تلفنی و یا یک ساعت مشاوره حضوری هست. پس بهترین راه‌حل اینه که شما ثبت سفارش رایگان داشته باشید و بعد از اعلام آمادگی برای نیروها، قیمت رو از اونها جویا بشید. اگر از لحاظ قیمتی به توافق رسیدید، می‌تونید به ادامه مکالمه و یا ثبت جلسه حضوری با اونها بپردارید.

چطوری به مشاوران روانشناس آچاره اعتماد کنیم؟

یکی از اهداف آچاره، ارائه نیروهای معتمد و کاربلد هست. ما در آچاره برای این موضوع چند کار انجام می‌دیم: احراز هویت از تمامی افراد گرفته می‌شه و همینطور برگه عدم سوء پیشینه و همچنین مدارک تخصصی اونها از طرفی سیستم پشتیبانی، آماده دریافت تمامی انتقادات و پیشنهادات کاربران هست.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.