سیم کشی ارت

سیم کشی ارت

قیمت حداکثر و حداقل
340,000 - 202,000
ثبت رایگان سفارش
202,000
271,000
340,000

سیم کشی ارت

202,000
271,000
340,000
قیمت حداکثر و حداقل
340,000 - 202,000
آواتار کاربری

شرکت ن. آنلاین

متخصص: رضا حسن وند

1399/09/19

آقای حسن وند بسیار کاربلد و عالی بودن ممنون از حضور به موقع اشون سیم کشی شرکت سوخته بود و ایشون در اسرع وقت درست کردن .

آواتار کاربری

ویانا ک. شهرزیبا

متخصص: جمشید شجاع

1399/07/23

از نظر رفتاری که مهم ترین اصل در حین کار میباشد بسیار مقید و عالی میباشند و با توجه به کرونا رعایت ماسک و شستن دستها قبل شروع بود و مسلط به نصب لوستر های ظریف وکاردان در مسایل فنی بودند

سیم کشی ارت

سیم کشی ارت، یک کار کاملا تخصصی هست و در هنگام سیم‌کشی و برقکاری خونه و ساختمان انجام می‌شه، همچنین بسیاری از دستگاه‌های الکتریکی بدنه فلزی دارن و به این ترتیب خطر برق گرفتگی همیشه وجود خواهد داشت که به کمک سیم ارت، جلوی اون رو می‌گیرن.

سیستم سیم کشی ارت چیست؟

این سیستم برای جلوگیری از برق گرفتگی انجام میشه و جریان‌های برق ورودی رو به زمین متصل می‌کنه. چرا که اگر هرکدوم از سیم‌های فاز و یا نول به بدنه دستگاه‌های الکتریکی متصل بشه، مدار الکتریکی دچار نشتی جریان خواهد شد. اما به دلیل حضور سیم ارت، این جریان به زمین انتقال پیدا می‌کنه و جلوی برق‌گرفتگی رو می‌گیره.

شرایط سیم کشی ارت

سیم کشی ارت یک کار تخصصی محسوب می‌شه و اولین ملزومات اون هم ایجاد چاه ارت و سیم متصل به چاه هست. خود چاه بسته به محیطی که قراره اینکار انجام بشه، باید به صورت عمقی و یا سطحی کنده بشه و دارای محاسباتی هست که نصاب مربوطه به اون آگاهی داره. همچنین از ابزارهای دیگه‌ای که مورد نیاز هست، میله برقگیر هست.

ثبت سفارش برای سیم کشی ارت در آچاره

برای ثبت سفارش در زمینه خدمت سیم کشی ارت، باید بخش برق و الکترونیک آچاره و سپس سیم کشی ارت رو انتخاب کنید. در مرحله بعد چند سوال در مورد ساختمان از شما پرسیده خواهد شد و اگر توضیح بیشتری بود که در سوالات گنجونده نشده بود، می تونید در بخش توضیحات وارد کنید.

آدرس و شماره تلفن رو وارد کنید و بعد هم زمانی که برای انجام نصب و سیم کشی ارت نیاز دارید رو مشخص کنید. در آخر تصمیم بگیرید که نیروی متخصص توسط خود آچاره انتخاب بشه و یا اینکه خودتون بر اساس نظرات مشتریان، برقکار رو انتخاب خواهید کرد. به این ترتیب، یک ثبت سفارش موفق برای سیم کشی ارت خواهید داشت.

اطمینان با آچاره

سیم کشی ارت یک کار تخصصی هست و اگر می‌خواید با اطمینان بیشتری، برای این خدمت، از آچاره استفاده کنید، می‌تونید به موارد زیر توجه کنید: سیستم پشتیبانی در آچاره وجود داره و شما می‌تونید با ثبت نظر در اپلیکیشن و یا تماس تلفنی، نظر، انتقاد، پیشنهاد و مشکلاتی که برای انجام سفارش داشتید رو با اونها در میان بگذارید تا در اسرع وقت، به مشکل رسیدگی کنن. نیروهای متخصص، نصاب‌ها، تعمیرکارها و نیروهای خدماتی، همگی باید گواهی سوء پیشینه و مدارک تخصصی کارشون رو ارائه بدند و همچنین در کلاس‌های آموزشی آچاره شرکت کنند.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

4,439
متخصص فعال
234
درخواست مشتری
447
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت سیم کشی ارت در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.