تعمیر چیلر جذبی و چیلر تراکمی

تعمیر چیلر جذبی و چیلر تراکمی

قیمت حداکثر و حداقل
346,000 - 100,000
ثبت رایگان سفارش
100,000
223,000
346,000

تعمیر چیلر جذبی و چیلر تراکمی

100,000
223,000
346,000
قیمت حداکثر و حداقل
346,000 - 100,000
آواتار کاربری

حسين ف. قیطریه

متخصص: رضا عباسعلیپور

1400/06/21

کاربلد

آواتار کاربری

علیرضا م. اشرفی اصفهانی

متخصص: حسین روانبخش کیسمی

1400/06/01

سلام خسته نباشید برخورد همکارانتان عالی و کار راه انداز بودند انشاالله موفق باشید

چیلر و هواساز

اگر دنبال یک سیستم تهویه لوکس هستید، چیلر بهترین گزینه برای شماست. چیلر و هواساز دستگاه‌هایی هستند که توسط یک سیکل تبرید(سردسازی)، دمای سیال مبرد رو کم می‌کنن و از طریق فن کویل یا هواساز به داخل فضای ساختمان می‌دمند. به طور کلی، بر اساس مکانیسم عملکرد و نوع چرخه‌ی تبرید دو نوع چیلر در بازار موجوده: چیلر جذبی و چیلر تراکمی. چرخه‌ی تبرید چیلر تراکمی مشابه چرخه‌ی یخچال معمولیه و سرما با استفاده از انرژی الکتریکی تولید می‌شه. در چرخه‌ی جذبی، این کار توسط یک چرخه‌ی مکمل حرارتی و یک سیال جاذب انجام می‌شه. از یه نگاه دیگه می‌شه چیلرها رو بر اساس سیال خنک‌کننده به سه دسته‌ی آب-خنک، هوا-خنک و تبخیری تقسیم بندی کرد.

چیلر خانگی

چیلر خانگی در واقع همون مینی چیلر آپارتمانیه که در محوطه بیرون ساختمان نصب شده و سیال خنک رو به فن کویل و هواسازهای داخل آپارتمان می‌فرسته. در حال حاضر سیستم چیلر خانگی و فن کویل رو می‌شه جزء لوکس‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع نام برد. چیلر خانگی چیلر کوچکیه که برای آپارتمان‌ها و ساختمان‌هایی که نیاز به سرمایش/گرمایش مستقل دارند به کار می‌ره. یکی از مزایای چیلر خانگی اینه که مشکلات مربوط به موتورخانه‌ی مرکزی رو مرتفع کرده و همچنین ساکنین قادر به انتخاب و اعمال سلیقه‌ی شخصی خود در مورد میزان دمای محیط زندگی‌شون هستند. این مسئله به خصوص در هنگام تغییر فصل و با توجه به طبع دمایی متفاوت ساکنین واحدهای یک ساختمان به وفور رخ می ده.

چیلر خانگی عموما از نوع چیلرهای هوا-خنک بوده و با لوله کشی مطلوب امکان سرمایش و گرمایش رو در تابستان و زمستان فراهم می‌کنه. با نصب چیلر خانگی در ساختمان‌های قدیمی که چیلر مرکزی اون از کار افتاده و یا از بازدهی مطلوبی برخوردار نیست، نیاز به نصب و استفاده از سایر تجهیزات پرهزینه‌ی تهویه مطبوع نیست، چون از اون‌جا که فن کویل‌ها و شبکه‌ی لوله کشی از قبل درون ساختمان وجود داره، می‌شه به راحتی چیلر خانگی رو جایگزین کرد.

عوامل موثر بر قیمت چیلر

قیمت چیلر طبیعتا بر اساس نوع و مشخصات فنی‌اش می‌تونه در بازه‌ی وسیعی متغیر باشه. قیمت چیلر در فرآیند خرید بسیار شبیه خرید اتومبیله. به طور مثال اگر قیمت پایه یک اتومبیل 10 هزار دلار باشه، قیمت اتومبیل‌های همون برند با آپشن‌های مختلف می‌تونه تا 30 هزار دلار افزایش داشته باشه. مشتری هم با توجه به اینکه زمان زیادی رو در اتومبیل خود سپری می‌کنه، حاضره بابت افزایش راحتی، ایمنی و کیفیت رانندگی هزینه‌ی بیشتری رو پرداخت کنه. همین موضوع در مورد قیمت چیلر هم صدق می‌کنه. از اون‌جایی که دما و رطوبت مناسب تاثیر مستقیمی بر کیفیت زندگی، کار و تمرکز انسان می گذاره، انتخاب سیستم تهویه مطبوع با مشخصات مورد نیاز و مطلوب تصمیم مهمی محسوب می‌شه اما به طور کلی نوع کمپرسور، نوع کندانسور و نوع الکتروموتور و همچنین استفاده از ژنراتور تولید برق برای مواقع اضطراری در چیلرها بر قیمت اون‌ها تاثیرگذارند.

چیلر و هواساز با آچاره

آچاره در راستای راحتی شما و رفع نیازهای روزمره‌تون، سرویس نصب و تعمیر چیلر و هواساز رو توسط بهترین کارشناسان مجرب و حرفه‌ای تعمیرات به شما عزیزان ارائه می‌ده. شما می‌تونید در کمترین زمان ممکن، سفارش‌تون رو ثبت کنید و از تعمیرکارهای مجرب ما برای نصب و تعمیر چیلر و هواساز خود استفاده کنید. ضمنا شما باتوجه به سوابق و امتیازات متخصصین آچاره که در پروفایل اون‌ها موجوده، می‌تونید بهترین متخصص رو انتخاب کنید.

اطمینان با آچاره

تمامی متخصصین آچاره از کارشناسان مجرب و حرفه‌ای هستند که همگی دارای گواهی عدم سوءپیشینه بوده و از تمام فیلترهای تایید صلاحیت عبور کردند. ضمنا تمامی خدمات آچاره بیمه هستند و از زمانی که متخصص سفارش شما رو قبول می‌کنه و به محل شما میاد، خدمات و متخصصین تحت پوشش بیمه هستند. بنابراین دیگه هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. ضمنا خدمات آچاره اختصاص به محصولی خاص و یا برند و مدلی منحصر به فرد نداره و شما می‌تونید هر نوع خرابی و مشکل چیلر و هواساز رو با خیال راحت به متخصصین آچاره بسپارید؛

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

3,540
متخصص فعال
1,361
درخواست مشتری
1,490
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت سرویس و تعمیر چیلر در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
درصورت بروز هرگونه نارضایتی از نصب و تعمیر چیلر و هواساز انجام شده چه اقدامی از سمت آچاره صورت میگیرد؟
تهیه وسایل برای انجام نصب و تعمیر چیلر و هواساز به عهده مشتری است و یا متخصص تعمیرات؟
آیا در نصب و تعمیر چیلر و هواساز هزینه‌ی ایاب و ذهاب به‌عهده‌ی مشتری است؟
انواع رایج چیلرهای تراکمی کدامند؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.