خدمات مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

خدمات مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

قیمت حداکثر و حداقل
55,000 - 45,000
ثبت رایگان سفارش
45,000
50,000
55,000

خدمات مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

45,000
50,000
55,000
قیمت حداکثر و حداقل
55,000 - 45,000
آواتار کاربری

پدرام ا. خیابان وحدت اسلامی

متخصص: معصومه رضائی پور

1399/09/03

خیلی عالی خانوم دکتر رضایی پور واقعا کارتون حرف نداره وقتی که میزارید برای رفع مشکل تمام تلاشتون رو میکنید و راهنمایی عالی دارین ممنون واقعا

آواتار کاربری

مریم ع. فردوس غرب

متخصص: معصومه رضائی پور

1399/09/03

خانم رضائی پور بسیار توانمند بودن و احساس خوبی از گفتگو با ایشون داشتم

مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان

شاید این جمله رو شنیده باشید: 7 سال اول زندگی هر انسانی، مهم‌ترین مرحله زندگی او هم خواهد بود. اما چرا؟ چرا که وجود هر کودکی، به راستی مانند زمین آماده به کشت هست و همه پیش‌نویس‌های زندگی رو در طول این مدت دریافت می‌کنه و در سنین نوجوانی، فرصت این رو داره که با توجه به آگاهی‌های جدیدش، اونها رو تا حدی تغییر بده؛ پیش‌نویس‌هایی که تمام رفتار آینده او رو تعیین می‌کنن. با این تفاسیر، تربیت کودک، حساسیت بسیار زیادی پیدا می‌کنه و به همین علت هم هست که این روزها، پدر و مادرها به مشاوره روانشناسی کودک و نوجوانان اهمیت بیشتری میدن. خدمتی که در آچاره هم خواهید یافت.

مشاوره روانشناسی چیست؟

شاید به طور معمول، ما بارها در زندگی مشاوره روانشناسی شدیم، بی‌آنکه ازش خبر داشته باشیم. اما چطور؟ هربار که دلمون گرفته و پیش عزیزی شروع کردیم به حرف زدن، در واقع در حال مشاوره شدن بودیم. چرا که طرف مقابل حرف ما رو می‌شنیده و متناسب با دانسته‌ها و تفاسیرش از زندگی، تلاش کرده به ما رهنمود بده.

اما نکته اینجاست که مشاوره روانشناسی باید توسط افراد آگاه انجام بشه. افرادی که رشته تحصیلی اونها روانشناسی بوده، در شاخه‌های مختلفی تخصص دریافت کردن و متناسب با اون، می‌تونن به افراد مختلف، مشاوره‌های مورد نیاز رو بدن.

همچنین بخشی از کار مشاوره، با دارو درمانی همراه هست؛ داروهایی که برای افسردگی، آرامش و مانند اون کاربرد داره و یک روش کمکی برای پیشبرد درمان هست. اما نکته مهم در مشاوره روانشناسی، تداوم جلسات مشاوره هست. هیچ فردی فقط با یک جلسه، قادر به درمان نیست و بسیاری از مشکلات شخصیتی، به طور کامل بهبود پیدا نمی‌کنن، اما مسلما نسبت به دوران گذشته، پیشرفت بهتری خواهید داشت.

مشاوره روانشناسی کودک

اگر از هر پدر و مادری، بپرسیم سخت‌ترین کار در دنیا برای اونها چی هست، احتمال زیاد تربیت کردن کودک و فرزند رو اشاره می‌کنن. اما پدر و مادرها، برای تربیت صحیح کودکان خودشون، به راستی به کمک نیاز دارند؛ بخشی از این کمک با خوندن کتاب و یا حتی کمک گرفتن از دیگر پدر و مادرها به دست میاد، اما زمان‌هایی هست که بهترین راه حل، فقط مشاوره گرفتن از یک روانشناس خبره هست.

کودک شما ممکنه رفتارهای ناهنجار خاصی داشته باشه، خجالتی باشه، فعالیت بیش از حد داشته باشه، بسیار گوشه گیر و یا حتی اهل پرخاش و یا حتی دروغ گفتن باشه. ممکنه بسیار ترسو شده و یا از همان دوران کودکی متوجه بشید برای موارد مختلف، تنبلی می‌کنه. در این مرحله والدین نیاز دارن تا با یک روانشناس صحبت کنن، حتی کودک رو برای جلسات مختلف، به مشاوره ببرن تا بتونن نتیجه لازم رو بگیرن.

مشاوره روانشناسی نوجوان

نوجوانی دوره حساسی در زندگی هر فردی هست: فرد در این مرحله، با سوال‌های بنیادی روبرو می‌شه، تغییرات هورمونی پیدا میکنه، ممکنه پرخاشگر، افسرده و یا گوشه‌گیر بشه. مرحله‌ای که فرد ممکنه تحصیل رو دوست نداشته باشه، علاقه داشته باشه مدت زمان زیادی با دوستانش بگذرونه و نافرمانی‌های ویژه خودش رو داشته باشه. در این مرحله، همراهی والدین و نحوه رفتار صحیح با والدین بسیار مهم هست که می‌تونه به کمک مشاوران روانشناسی نوجوان انجام بگیره.

مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان در آچاره

یکی از انواع خدمات مشاوره که به کمک اپلیکیشن آچاره، قادر به استفاده از اون هستید، مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان هست. در این خدمت، شما قادر خواهید بود، به صورت مشاوره تلفنی و یا حضوری درباره کودک و یا نوجودان خودتون، با مشاورانی که امتیازهای مختلف دارند، مشورت کنید و در صورت لزوم، فرزندتون هم با او صحبت کنه. طریقه ثبت سفارش هم، به کمک اپلیکیشن و یا وب‌سایت انجام می‌گیره.

اطمینان با آچاره

همه نیروهایی که با آچاره، همکاری می‌کنند، برگه عدم سوء پیشینه ناجا، برگه‌های احراز هویت و مدارک تخصصی به شرکت آچاره ارائه می‌کنند. باهاشون مصاحبه می‌شه و آموزش‌های لازم داده می‌شه. همچنین، نیروی پشتیبانی از ساعت 8 صبح تا 12 شب، آماده دریافت نظرات و پیشنهادات شما هستن و شما می‌تونید برای هر نیرویی که درخواست کردید، نظرات خودتون رو در اپلیکیشن و یا وب‌سایت درج بفرمایید.

قیمت خدمات آچاره، منصفانه و عادلانه

ما همواره در ارائه قیمت‌های منصفانه به کاربران تلاش می‌کنیم و تعداد بالای درخواست خدمات، حضور تعداد قابل قبولی از متخصصین ماهر و متعهد فعال در آچاره و انجام موفقیت آمیز بسیاری از این سفارش‌ها، گواه خوبی بر این ادعاست.

515
متخصص فعال
331
درخواست مشتری
481
پیشنهاد متخصص

سوالات متداول

خدمت مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان در چه شهرهایی ارائه می‌شود؟
همیشه در دسترس | آچاره
همیشه در دسترس
در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.
پشتیبانی در دسترس | آچاره
پشتیبانی در دسترس
پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.
مطمئن و قابل اعتماد | آچاره
مطمئن و قابل اعتماد
ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.
قیمت‌گذاری مناسب | آچاره
قیمت‌گذاری مناسب
آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.