در حال بارگذاری

نظافت منزل با آچاره

نظافت منزل در 3 کلاس متفاوت توسط نظافتچی خانم و آقا شروع کنید

قیمت های خانه تکانی ویژه تهران

8 ساعت
خانه تکانی آقا
خانه تکانی خانم
خانه تکانی ویژه آقا
خانه تکانی ویژه خانم
نظافت لوکس آقا
نظافت لوکس خانم
نظافت راه پله
8 ساعت
9 ساعت
10 ساعت
11 ساعت
12 ساعت
13 ساعت
14 ساعت
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان
254 هزار تومان

محاسبه قیمت برای شما

اطلاعات زیر را وارد کنید تا قیمت این سرویس متناسب با نیاز شما محاسبه شود.

قیمت برای شما
تومان
ثبت سفارش

هر آنچه برای نظافت منزل نیاز دارید

نظافت منزل و  پیدا کردن نظافتچی مطمئن و حرفه‌ای در این روزهای پرمشغله به دغدغه بسیاری از ما تبدیل شده است. آچاره مجموعه‌ای از نظافتچی های خانم و نظافتچی های آقای متخصص و مطمئن را گرد هم آورده تا شما بتوانید بدون دغدغه و به راحتی برای نظافت منزل خود به نظافتچی‌های متخصص دسترسی پیدا کنید. درکنار وجود افراد مطمئن، برای سایر امور نظافتی همچون قالی‌شویی، خشکشویی و ... نزدیکترین و مطمئن‌ترین سرویس‌دهنده‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید در اسرع وقت با ثبت سفارش نظافت خود به نزدیکترین سرویس‌دهنده دسترسی پیدا کنید.

آیا آچاره برای سفارش نظافتچی برای نظافت منزل مرجع مطمئنی حساب می شود؟

در شرایطی که در تهران بیش از 2000 شرکت نظافتی و چند ده اپلیکیشن خدمات نظافت در حال فعالیت هستند، ما باید به چه کسی اعتماد کنیم؟ دغدغه ما این است که این فردی که به عنوان نظافتچی برای نظافت می خواهد وارد منزل ما شود چه کسی است؟ آیا مطمئن است؟ آیا کارش را بلد است؟ با توجه به اینکه ما خودمان نمی توانیم تک تک افراد را قبل ورود برای نظافت منزل بررسی کنیم یکی از راه های معمول این است که به برندها و نظر بقیه درباره آن برند اعتماد کنیم. این کاری است که ما معمولا برای اکثر خریدهامان انجام می دهیم.

آچاره بزرگترین و معتبرین برند حال حاضر برای سفارش نظافت منزل و محل کار است:

نظافت منزل در 3 کلاس متفاوت یعنی چه و به چه دردی می خورد؟

از قدیم بعضی ها چلوکباب معمولی را ترجیح می دادند. یعضی ها ویژه و بعضی ها هم سلطانی! آچاره سعی کرده است برای تمام سلیقه ها با سطوح حساسیت و سخت گیری مختلف خدمات نظافت منزل را ارائه نماید. لازم به ذکر است که در تمام این 3 کلاس نظافت منزل استانداردها و اصول آموزشی و مراحل تایید صلاحیت رعایت شده است. اما هر صاحبخانه ای سخت گیری و دقت خاص خودش را دارد.

سرویس عادی نظافت:

نظافتچی هایی که وارد آچاره می شوند اگر مراحل آموزش نظافت و تایید صلاحیت را بگذرانند در این کلاس نظافتی فعال می شوند.

سرویس ویژه نظافت:

نیروهایی که در سرویس عادی نظافت منزل عملکرد خوبی داشته اند. یعنی امتیاز بالایی داشته اند و توانسته اند رضایت کارفرمایانشان را کسب کنند بعد از مدتی می توانند به عنوان نظافتچی ویژه در سرویس ویژه نظافت منزل فعال شوند. در سرویس ویژه آنها دایما رصد می شوند و این باعث می شود که از کمترین خطایی گریزان باشند. چرا که در صورتی که امتیاز مناسب کسب نکنند به سرعت امتیاز فعال بودن در سرویس نظافت منزل ویژه را از دست می دهند.

سرویس لوکس نظافت:

این سرویس توسط تعداد انگشت شماری از نظافتچی های با سابقه و بسیار مطمئن آچاره ارائه می شود. کمتر از 10 نفر از بین بیش از 10000 نفر می توانند در آچاره سرویس لوکس نظافت منزل انجام دهند. اینها کسانی هستند که کاملا بصورت حرفه ای کار نظافت منزل شما را انجام می دهند و کیفیت کارشان با هر تجربه ای که تا کنون از نظافتچی ها داشته اید متفاوت است. شدیدترین سخت گیری ها و نظارت ها برای سفارشات نظافت لوکس اعمال می شود.

نظافت و جایگاه آن

درباره اهمیت نظافت و جایگاه آن در فرهنگ ایرانی اسلامی ما بسیار صحبت شده و کمتر کسی است که درباره اهمیت نظافت نشنیده باشد. ایرانیان باستان همواره سعی در نظافت و پاکیزگی منزل داشتند. انتخاب عناصر چهارگانه آب، خاک، آتش و هوا در فرهنگ باستان به عنوان عناصر شکل‌دهنده طبیعت از این جهت قابل تامل است که تمامی آنها خاصیت پاک‌کنندگی دارند. از این بین آتش چنان جایگاهی یافت که تا حد پرستش در ایران قبل از اسلام بالا رفت. در این میان آب و خاک در ایران بعد از اسلام اهمیت بالاتری یافتند که نقش آنها در نظافت و پاک کنندگی در احکام دینی ما بر کسی پوشیده نیست. در سیره و احادیث بجامانده از معصومین نیز اهمیت نظافت و آراستگی بخوبی هویداست. کمتر کسی است که حدیث معروف "النظافته من الایمان" را نشنیده باشد که پیامبر اکرم نظافت را به عنوان بخشی از ایمان معرفی می‌کند و حتی فراتر از آن در برخی روایات از پیامبر نقل شده است که "بنى الدین على النظافة" و این مساله نشان می‌دهد که نظافت و پاکیزگی هزار سال قبل از بوجود آمدن اولین شرکت نظافتی بنیان دین ما را تشکیل داده است.

روش کار آچاره برای نظافت منزل چیست؟

ثبت سفارش برای در خواست سرویس نظافت در آچاره بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق سایت و یا اپلیکیشن آچاره، با وارد کردن نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود، ثبت نام کنید. سپس برای اینکه نیروی نظافتی مناسبی برای کارتان پیدا شود شما باید برخی جزییات کار را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا دیوارشویی هم دارید یا نه؟ نیروی نظافت خانم می‌خواهید یا آقا؟ خانه‌ای که می‌خواهید نظافت شود چند متر است؟ چند اتاق دارد؟ متخصصین نظافت آچاره این سوال‌ها را می‌بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما را انتخاب می‌کنند. در نهایت نشانی منزل یا محل کارتان را که می‌خواهید نظافت شود وارد کنید. پس از طی این مراحل سفارش شما در سامانه آچاره ثبت می‌گردد. بعد از آن سفارش شما به تمام نظافتچی های واجد شرایط اعلام می شود و وقتی اولین نفرکار برای سفارش شما اعلام آمادگی کرد وضعیت سفارش شما تغییر می کند. تخصیص نظافتچی به سفارش نظافت منزل شما از طریق پیامک و notification به شما اطلاع داده می شود. شما می توانید سپس به اپلیکیشن یا وبسایت آچاره مراجعه نمایید و پروفایل کسی که به کار شما تخصیص پیدا کرده را ببینید. اگر خوشتان نیامد می توانید گزینه رد پیشنهاد را انتخاب کنید و منتظر شوید تا یک نظافتچی دیگر برای انجام نظافت منزل شما اعلام آمادگی کند. این هم از امکاناتی است که هیچ شرکت نظافتی یا اپلیکیش دیگری به کاربران خود نمی دهد.

نظافت منزل در دوران کرونا

در این روزهای عجیب و غریب که همه در قرنطینه و درگیر کرونا هستیم شاید نخواهیم که یک نظافتچی هر قدر هم مطمئن و کاربلد به منزل ما بیاید و بخواهیم که خودمان کارهای نظافت منزل را انجام دهیم. در این صورت باید مواظب باشیم تا کار را اصولی و با حوصله انجام دهیم تا نتیجه آن لذت بخش باشد. همچنین اگر شما هم مثل ما دغدغه محیط زیست دارید می توانید درباره روش های سبز نظافت منزل هم در وبلاگ آچاره بخوانید.

شرکت نظافتی بهتر است یا نظافتچی شخصی؟

بسیاری از خانواده ها از قدیم یک نفر را می شناسند که برای نظافت منزل هر هفته یا هر دو هفته می آید و کارهایشان را انجام می دهد. برای بسیاری از آنها این نظافتچی کم کم تبدیل به یکی از اعضای خانواده یا فامیل شده و نیازی نمی بینند که به یک شرکت نظافتی مراجعه کنند. استفاده از نظافتچی آشنا و دایمی در مقایسه با استفاده از شرکت نظافتی مزایای خاص خودش را دارد:

اما گاهی هم استفاده از شرکت نظافتی مزیت بیشتری دارد: اگر نظافتچی خوب کار نکرد می توان به شرکت نظافتی شکایت کرد و حداقل برای سری بعد کس دیگری را سفارش داد. اما نظافتچی آشنای خانوادگی را دیگر به این راحتی نمی توان عوض کرد. نیرویی که از طرف شرکت نظافتی می آید چون می داند که باید حتما عملکرد خوبی داشته باشد تا امتیاز بالایی بگیرد تلاش بیشتری می کند. اما نظافتچی شخصی می داند که هر جور کار کند دفعه بعد هم خودش باید بیاید. یک شرکت نظافتی معمولا قوانینی دارد که اجازه نمی دهد نظافتچی ها مطالبه عیدی یا کمک بیش از حد نمایند. نظافتچی شخصی با توجه به رابطه ی عاطفی که طی ماه ها و سال ها با اعضای خانواده برقرار کرده است معمولا آنها را در جریان جزییات زندگی خود قرار می دهد. در نتیجه به مناسبت های مختلف انتظار کمک، عیدی و قرض دارد.

نظافتچی های اعزامی از طرف آچاره چطور انتخاب می شوند؟

وقتی یک نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا برای نظافت منزل خدمت شما می رسد مسیر به نسبت طولانی ای را طی کرده است تا بتواند برای خدمت رسانی به شما تایید صلاحیت شود. یک نظافتچی آچاره:

همین طور که می بینید آچاره برای اطمینان از کیفیت و سلامت نیروهایی که معرفی می کند فیلترها و آزمون های متعددی را طراحی و پیاده سازی کرده است تا شما با خیال راحت بتوانید سفارش نظافت منزلتان را ثبت نمایید.

نظافت منزل شامل انجام چه خدماتی می باشد؟

4 نکته برای استفاده بهتر از سرویس نظافت منزل

اگر مایل هستید که یک نظافتچی خانم نظافت منزل شما را انجام دهد، ضروری است که یک خانم در محل حضور داشته باشد. همکاران ما در پشتیبانی آچاره از این امر اطمینان حاصل می کنند. لذا بعد از ثبت سفارش نیروی نظافتچی خانم منتظر تماس همکاران ما برای تایید نهایی سفارش خود باشید.
لطفا در تخمین ساعت مورد نیاز برای حضور نظافتچی در منزل دقت فرمایید. ممکن است که نظافتچی برای بعد از ساعت اتمامی که شما در هنگام ثبت سفارش مشخص کرده اید برنامه ریزی کرده باشد و کار دیگری گرفته باشد، لذا بعد از پایان ساعت اتمام کار الزامی به حضور او نیست و اگر بماند هزینه اضافی دریافت می شود. همچنین اگر کار زودتر تمام شود با توجه به اینکه نیروی نظافت منزل روی درآمد آن کار حساب کرده و برنامه ریزی نموده است هزینه باید کامل پرداخت شود.
در صورتی که پایان کار بعد از ساعت 8 شب باشد به این دلیل که استفاده از حمل و نقل عمومی با مشکل مواجه می شود حداکثر مبلغ 20.000 تومان به عنوان هزینه اسنپ به نظافتچی تعلق می گیرد.
از آنجا که نیروهای نظافتچی عمدتا از مناطق جنوبی و اطراف تهران می آیند رسیدن به برخی مناطق شمالی و شرقی برایشان زمان بر و هزینه بر است، از این رو برای برخی مناطق مبلغی حدود 20 الی 30 هزار تومان به هزینه نظافت اضافه می گردد.

نظافت منزل

نظافت منزل، خانه تکانی، گردگیری دیوار و ...

نظافت راه‌پله

شستشوی کف، پاک کردن شیشه‌ها، نظافت پشت‌بام و ...

شروع کنید

پذیرایی

پذیرایی از مهمان‌های شما در مراسم و جشن‌ها

شروع کنید
آچـاره را دانـلود کنید

اپلیکیشن آچاره را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت منزل، نظافت راه پله، تعمیرات، کارواش، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.

کارهای مختلف
نظافت و تعمیرات منزل
هر زمان که بخواهید

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

آچارهاپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود

ثبت اولین سفارش با ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف