خدمات سلامت و زیبایی آچــاره

بیش از ۳۰۰ دسته‌بندی مختلف برای رفع نیازهای شما

هر آنچه برای سلامت و زیبایی خود نیاز دارید

با خدمات سلامت و زیبایی آچاره، منحصربه‌فرد، سالم، زیبا و خوشحال باشید.
با آچاره، آرایشگاه‌ها و آرایشگران ماهر فقط یک قدم با شما فاصله دارند. شما می‌توانید با انتخاب محدوده مدنظر خود، یا خودتان به آرایشگاه‌های معرفی‌شده مراجعه کنید و یا در محل موردنظرتون خدمات زیبایی و سلامت دریافت کنید. این خدمات دامنه گسترده‌ای از خدمات آرایشی مانند کوتاهی و رنگ مو و خدمات سلامتی مانند لایه‌برداری و ویتامینه را شامل می‌شوند.

بیشتر بخوانید

آراستگی و زیبایی اهمیت ویژه‌ای برای مردم ایران دارد. با توجه به اهمیت آرایش برای مردم ایران و به ویژه بانوان محترم، آچاره تصمیم به ارائه خدمات در زمینه آرایش و زیبایی گرفت. اما موضوع دیگر، علاوه بر علاقه و نیاز به فعالیت‌های زیبایی و آرایشی، توانایی و مهارت در انجام کار است. همه توانایی کوتاه کردن مو و یا آرایش مو و بسیاری موارد دیگر را ندارند. به جز توانایی زمان لازم برای انجام این کار هم امری مهم است.

اینکه با وجود دغدغه‌های امروز و ترافیک بسیار، بتوانیم به آرایشگاه موردنظرمان برویم و یا یک نتیجه با کیفیت مطلوب بگیریم، زمان زیادی را از شما می‌گیرد. پس اگر مهمانی و مراسمی در پیش دارید و می‌خواهید موهایتان را رنگ و آرایش کنید و یا میکاپ داشته باشید، یا می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید، به راحتی و بدون اتلاف وقت می‌توانید از خدمات سلامت و زیبایی آچاره استفاده کنید.

آچاره، دامنه وسیعی از خدمات آرایشی از جمله کوتاهی مو، رنگ مو، مش، لایت بالیاژ، آمبره، ویتامینه مو، اکستنشن مو و اکستنشن مژه، خدمات ناخن (شامل کاشت ناخن و فرنچ کردن و ترمیم ناخن)، براشینگ و شینیون، اصلاح صورت و اصلاح ابرو، میکاپ، پاکسازی و لایه‌برداری، اپیلاسیون، پکیج عروس برای خانم‌ها و خدمات مربوط به پیرایش چون اصلاح سر و صورت، اصلاح سر کودک، پاکسازی و لایه برداری پوست و گریم داماد برای آقایان را ارائه می‌دهد.

با آچاره، آرایشگاه‌ها و آرایشگران ماهر فقط چند کلیک با شما فاصله دارند. شما می‌توانید با انتخاب محدوده مدنظر خود، یا خودتان به آرایشگاه‌های معرفی‌شده مراجعه کنید و یا در محل موردنظرتان خدمات زیبایی و سلامت دریافت کنید. به این صورت که متخصص آرایشی و زیبایی که در زمینه سفارش شما تخصص دارند، برای انجام کار شما پیشنهاد و قیمت خود را اعلام کرده و شما با بررسی امتیازات و نظر کاربران قبلی یک نفر از متخصصین را انتخاب می‌کنید.

برای این کار کافی است اپلیکیشن ios یا اپلیکیشن اندروید آچاره را دانلود نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق سایت آچاره نیز درخواست خود را ثبت نمایید.

با خدمات سلامت و زیبایی آچاره، منحصربه‌فرد، سالم، زیبا و خوشحال باشید.

آچـاره را دانـلود کنید

اپلیکیشن آچاره را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت، تعمیرات، آرایشگاه، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.

کارهای مختلف
نظافت و تعمیرات منزل
هر زمان که بخواهید

مشتریان درباره خدمات سلامت و زیبایی آچاره چه می‌گویند؟

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.