خدمات سلامت و زیبایی آچــاره

بیش از ۳۰۰ دسته‌بندی مختلف برای رفع نیازهای شما
ثبت سفارش کنید

هر آنچه برای سلامت و زیبایی خود نیاز دارید

با خدمات سلامت و زیبایی آچاره، منحصربه‌فرد، سالم، زیبا و خوشحال باشید.
با آچاره، آرایشگاه‌ها و آرایشگران ماهر فقط یک قدم با شما فاصله دارند. شما می‌توانید با انتخاب محدوده مدنظر خود، یا خودتان به آرایشگاه‌های معرفی‌شده مراجعه کنید و یا در محل موردنظرتون خدمات زیبایی و سلامت دریافت کنید. این خدمات دامنه گسترده‌ای از خدمات آرایشی مانند کوتاهی و رنگ مو و خدمات سلامتی مانند لایه‌برداری و ویتامینه را شامل می‌شوند.

آراستگی و زیبایی اهمیت ویژه‌ای برای مردم ایران دارد. با توجه به اهمیت آرایش برای مردم ایران و به ویژه بانوان محترم، آچاره تصمیم به ارائه خدمات در زمینه آرایش و زیبایی گرفت. اما موضوع دیگر، علاوه بر علاقه و نیاز به فعالیت‌های زیبایی و آرایشی، توانایی و مهارت در انجام کار است. همه توانایی کوتاه کردن مو و یا آرایش مو و بسیاری موارد دیگر را ندارند. به جز توانایی زمان لازم برای انجام این کار هم امری مهم است.

اینکه با وجود دغدغه‌های امروز و ترافیک بسیار، بتوانیم به آرایشگاه موردنظرمان برویم و یا یک نتیجه با کیفیت مطلوب بگیریم، زمان زیادی را از شما می‌گیرد. پس اگر مهمانی و مراسمی در پیش دارید و می‌خواهید موهایتان را رنگ و آرایش کنید و یا میکاپ داشته باشید، یا می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید، به راحتی و بدون اتلاف وقت می‌توانید از خدمات سلامت و زیبایی آچاره استفاده کنید.

آچاره، دامنه وسیعی از خدمات آرایشی از جمله کوتاهی مو، رنگ مو، مش، لایت بالیاژ، آمبره، ویتامینه مو، اکستنشن مو و اکستنشن مژه، خدمات ناخن (شامل کاشت ناخن و فرنچ کردن و ترمیم ناخن)، براشینگ و شینیون، اصلاح صورت و اصلاح ابرو، میکاپ، پاکسازی و لایه‌برداری، اپیلاسیون، پکیج عروس برای خانم‌ها و خدمات مربوط به پیرایش چون اصلاح سر و صورت، اصلاح سر کودک، پاکسازی و لایه برداری پوست و گریم داماد برای آقایان را ارائه می‌دهد.

با آچاره، آرایشگاه‌ها و آرایشگران ماهر فقط چند کلیک با شما فاصله دارند. شما می‌توانید با انتخاب محدوده مدنظر خود، یا خودتان به آرایشگاه‌های معرفی‌شده مراجعه کنید و یا در محل موردنظرتان خدمات زیبایی و سلامت دریافت کنید. به این صورت که متخصص آرایشی و زیبایی که در زمینه سفارش شما تخصص دارند، برای انجام کار شما پیشنهاد و قیمت خود را اعلام کرده و شما با بررسی امتیازات و نظر کاربران قبلی یک نفر از متخصصین را انتخاب می‌کنید.

برای این کار کافی است اپلیکیشن ios یا اپلیکیشن اندروید آچاره را دانلود نمایید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق سایت آچاره نیز درخواست خود را ثبت نمایید.

با خدمات سلامت و زیبایی آچاره، منحصربه‌فرد، سالم، زیبا و خوشحال باشید.

آچـاره را دانـلود کنید

اپلیکیشن آچاره را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات مورد نیاز خود اعم از نظافت، تعمیرات، آرایشگاه، تعویض روغن و لوله کشی را از آچاره دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به آچاره بسپارید. اپلیکیشن موبایل آچاره برای اندروید و iOS در دسترس است.

کارهای مختلف
نظافت و تعمیرات منزل
هر زمان که بخواهید

مشتریان درباره خدمات سلامت و زیبایی آچاره چه می‌گویند؟

همیشه در دسترس

در هر ساعت از شبانه‌روز آچاره از طریق وبسایت و اپلیکیشن در دسترس شماست.

پشتیبانی در دسترس

پشتیبانی آچاره در تمامی مراحل سفارش و انجام کار در کنار شماست.

مطمئن و قابل اعتماد

ما برای آسودگی شما، متخصصین را از چند طریق تایید صلاحیت می‌کنیم.

قیمت‌گذاری مناسب

آچاره کمک می‌کند شما سرویس مورد نیازتان را با قیمت مناسب دریافت نمایید.

اپ آچـاره را دانلـود کنید!

دانلود